Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 3 < >

ZMIANA DOTYCZĄCA TEMATÓW O SIMLOCKU

Biorąc pod uwagę to co się dzieje na forum doszliśmy do wniosku, że garstka osób, która "zaoszczędziła" kilka zł nie może dezorganizować całego działu dziesiątkami tematów o simlocku tygodniowo.

Od tego momentu, temat simlocka na softach >4.1 poruszamy WYŁĄCZNIE w TYM TEMACIE, a na softach 3.x w TYM.

Dodatkowo utworzony został temat-poradnik Kompendium wiedzy na temat simlocków i sposobu ich ominięcia. Opisane są w nim wszystkie znane metody ominięcia simlocka dla wszystkich wersji iPhona i wszystkich wersji oprogramowania.

Wszystkie inne tematy dotyczące tej kwestii będą z forum usuwane, a ich autorzy będą otrzymywać ostrzeżenia, a w skrajnych przypadkach bany.
2 z 3 < >

ZASADY TWORZENIA TEMATÓW - REGULAMIN

Oto jak to wszystko ma wyglądać...

Tytuł tematu powinien składać się z:
  • prefiksu (który wybieramy przy tworzeniu nowego tematu np. [2G - 3.1.3])
  • krótki opis problemu, czyli nasz tytuł

Przykład:
[PREFIKS] Nazwa tematu
[2G - 3.1.3] Nie działa poczta

Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK!
SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO
Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!

Jednocześnie przypominamy:
  1. W pierwszej kolejności przeczytaj Regulamin MyApple.pl.
  2. Użyj opcji Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym.
  3. Zajrzyj do FAQ, najprawdopodobniej jest tam odpowiedź na Twoje pytanie.
  4. Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
3 z 3 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

iOS 4.2.1 iPhone 4 - problem z MMS w PLAY

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• [4 - 4.1] iOS 4.2.1 iPhone 4 - problem z MMS w PLAY

Witam,

wczoraj wgrałem nowy soft 4.2.1

Oczywiście standardowo wymazały się ustawienia APN związane z Internetem i ustawienia MMS.

Wszystkie ustawienia wprowadziłem ponownie.

- MMSów nie da się wysyłać

Mogę natomiast:
    - MMSy mogę odbierać
    - Internet działa ok

ustawienia mam prawidłowe - poniżej zdjęcie.

Czy ktoś ma podobny problem w Play z iPhone?

Przed aktualizacją wszystko działało.
    Tablet: iPad 3 gen 64GB (3G) White oraz iPad 2 gen 64GB (3G) Black
    Komputer: iMac 20" Early 2008

Mam to samo, chcialem zakladac juz temat.
    Internet nie dziala, mmsow nie sprawdzalem. Internet dziala tylko na wifi, ustawienia mam dokladnie takie same jak Ty.
    Wczesniej ustawienia byly identyczne a internet dzialal bez problemu.

Tak mialem po cichu nadzieje ze jesli 4.2 bylo przesuwane to nie bedzie z nim problemow - mylilem sie.

Podlaczam sie z prosba o pomoc.

Komentarz

Zobacz czy masz w APN internetu wpisane tylko słowo internet.

Po wpisaniu wyłącz i włącz telefon.

Wyskakuje ci jakiś komunikat przy otworzeniu przeglądarki? (jak nie ma wifi)

Komentarz

Zamieszczone przez Qper Zobacz posta
        (...)
        Po wpisaniu wyłącz i włącz telefon.
        (...)
        Tak jak kolega pisze, u mnie zadziałało.

Komentarz

Wlasciwie juz sobie poradzilem i dziala chyba wszystko. Pogrzebalem w ustawieniach, poresetowalem i smiga.
          Takze moga sprawe mozna uznac za zakonczona.

Komentarz

Niestety u mnie sprawa nie jest zakończona.

Jeżeli chce wysłać mms ze zdjęciem to się nie da.

Mogę natomiast wysłać mms z kontaktem z książki telefonicznej.

I o co tutaj chodzi?

Komentarz

Opisz co zrobiłeś, bo mi wszystko poza MMS'ami działa, resetowałem ustawienia sieciowe, wpisałem na nowo (te same co Ty), zreebotowałem i dalej nie mogę wysłać MMS. Począwszy od 3.0 do 4.2 mmsy mi działały a na 4.2.1 nie ;/

Ostatnio edytowany przez Homer; [ARG:4 UNDEFINED].
              Game Center: .:HOMER:.
              Quality never goes out of style!

Komentarz

Ja wyzerowalem ustawienia sieci, zrobilem kilka razy restart i jakos dziala. Wlasnie zrobilem test mmsa i tez dziala, wiec uporalem sie.
                Nie opisze dokladnie mojego toku dzialania bo go nie pamietam, po prostu kombinowalem troche, korzystajac z:
                - Konfiguracja iPhone'a w Play | Bushman Editing
                - http://myapple.pl/iphone-ipod-touch/...peratorow.html

Komentarz

Wielokrotny restart nic nie daje. MMS ani drgnie, może jest to spowodowane JB redns0w.

Komentarz

Już wam powiem co zrobiłem.

Wpiszcie dokładnie te ustawienia co na moim screenie. Są to te same co na poprzednich softach.

Po wpisaniu restart telefonu.

Po restarcie będziecie mogli już odbierać MMS a to połowa sukcesu.

Jeżeli chodzi o wysyłanie to jest ewidentny problem.
                    Testowałem i zauważyłem, że jak otrzymam MMS-a z innego telefonu, następnie zapisze zdjęcie i wyśle własnego sms z tym zdjęciem to MMS spokojnie zostanie wysłany.

Problem pojawia się kiedy wybieramy z galerii zdjęcie zrobione iPhone i dodajemy je do MMS.
                    Wtedy się nie wyśle, bo według mnie iPhone nie może zmienić jego rozmiaru do jakości zdjęcia dla MMS.

Albo jest problem w sofcie (co jest prawdopodobne) ale zmieniło się coś w ustawieniach wielkości MMSa.

Jeżeli ktoś ma możliwość napisania jak jest w Erze czy Orange wiedzielibyśmy gdzie leży problem.

Czekam na info

PS
                    podobno 13 grudnia wyjdzie nowy soft 4.3

Tak jak już pisałem powyżej wizytówki za pomocą MMSa wysyłają się również prawidłowo.
                    Ostatnio edytowany przez Qper; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Ja pierdziele 4.3 4.4 4.5 co oni odwalają?? Ze niby jak dodadzą 5 dzwonków to już wszystko inne co do tej pory osiągneli przestaje działać?? Jestem cierpliwy, mogę nie wysyłać MMS'ów do grudnia, ale to jakaś kpina jest. Po prostu od pojawienia się iPhone 4 apple wystawia swoich klientów na pośmiewisko.

Komentarz

Napakowali dużo nowych technologii i teraz będzie masowe testowanie.

Najważniejsze żeby ustalić co jest powodem. Może zmieniła się wielkość tych MMS i wystarczy zmieniać tą liczbę.

Jeżeli inni użytkownicy z Ery czy Orange mogą wysyłać to kwestia jest po stronie konfiguracji.

Komentarz

Zamieszczone przez Qper Zobacz posta
                          Napakowali dużo nowych technologii i teraz będzie masowe testowanie.

Najważniejsze żeby ustalić co jest powodem. Może zmieniła się wielkość tych MMS i wystarczy zmieniać tą liczbę.

Jeżeli inni użytkownicy z Ery czy Orange mogą wysyłać to kwestia jest po stronie konfiguracji.
                          Od testowania nie są end-userzy.
                          Mam nadzieję, że Twoja teoria sie potwierdzi i wystarczy tylko zmienić wielkość MMS'a :P
                          Sprawdziłbym to nawet sam dla Ery, ale microsim ma mój tata, niestety siedzi teraz w drugim domu.

btw. Twoj macbook pro ma identyko specyfikację jak moj laps
                          Ostatnio edytowany przez Homer; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zgadzam się z Tobą. Rzeczywistość jest niestety inna. Nie ma idealnego oprogramowania i zawsze jakiś bug się pojawia.

Szukam pomocy w rozwiązaniu problem i jak coś się dowiem to oczywiście napiszę .

PS. Lubię swojego macbooka, wiem, że przepłaciłem...

Komentarz

Właśnie przed chwila wysłałem MMS'a!! Zrobiłem zdjęcie przednią kamerą, ale przedtem zmieniłem maks wielkość MMS'a do 1228800 czyli 2x tyle. Zaraz sprawdze czy z tylej kamery też sie wyśle

Komentarz

Pracuję...
                              X