Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 3 < >

ZMIANA DOTYCZĄCA TEMATÓW O SIMLOCKU

Biorąc pod uwagę to co się dzieje na forum doszliśmy do wniosku, że garstka osób, która "zaoszczędziła" kilka zł nie może dezorganizować całego działu dziesiątkami tematów o simlocku tygodniowo.

Od tego momentu, temat simlocka na softach >4.1 poruszamy WYŁĄCZNIE w TYM TEMACIE, a na softach 3.x w TYM.

Dodatkowo utworzony został temat-poradnik Kompendium wiedzy na temat simlocków i sposobu ich ominięcia. Opisane są w nim wszystkie znane metody ominięcia simlocka dla wszystkich wersji iPhona i wszystkich wersji oprogramowania.

Wszystkie inne tematy dotyczące tej kwestii będą z forum usuwane, a ich autorzy będą otrzymywać ostrzeżenia, a w skrajnych przypadkach bany.
2 z 3 < >

ZASADY TWORZENIA TEMATÓW - REGULAMIN

Oto jak to wszystko ma wyglądać...

Tytuł tematu powinien składać się z:
  • prefiksu (który wybieramy przy tworzeniu nowego tematu np. [2G - 3.1.3])
  • krótki opis problemu, czyli nasz tytuł

Przykład:
[PREFIKS] Nazwa tematu
[2G - 3.1.3] Nie działa poczta

Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK!
SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO
Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!

Jednocześnie przypominamy:
  1. W pierwszej kolejności przeczytaj Regulamin MyApple.pl.
  2. Użyj opcji Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym.
  3. Zajrzyj do FAQ, najprawdopodobniej jest tam odpowiedź na Twoje pytanie.
  4. Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
3 z 3 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Ochrona iPhone 4 (Bumper + ???)

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• [4] Ochrona iPhone 4 (Bumper + ???)

Witam,
    zakupiłem wczoraj iPhone 4 i zaczynam powoli zastanawiać się na jego ochroną. Od razu zamówiłem na innej aukcji bumpera, aby nie czekać tych 4-6tygodni aż przyślą mi przysługującego (a gdy go już dostanę, to oczywiście sprzedam). Chciałem do tego zamówić jakieś folie ochronne. I tu pojawia się problem, a właściwie 3.

Po pierwsze, czy bumper nie będzie powodował, że folie zaczną się odklejać po bokach? Mam obecnie iPhone 3G i na nim jakieś etui Griffin i nie było szans nakleić na wyświetlacz folii, bo po prostu to etui tak na nie zachodziło, że od razu się folia odklejała.

Drugie pytanie dotyczy rodzaju folii. Na allegro wysyp taniutkich po 2-3zł, przez nieco droższe po 20zł, 30zł, kończąc na jakiś nawet po 130zł. Ja oczywiście nie widzę pomiędzy nimi różnicy (no może słyszałem, że ludzie polecają SGP - 2 sztuki za 80zł) Na co zwracać uwagę/ile dać kasy na folie?

I ostatnie pytanie dotyczące tego tematu. Czy folia sprawia, że korzystanie z wyświetlacza jest utrudnione? Chodzi mi o to, czy zmieniają się nieco kolory/kontrast/czułość dotyku/przyjemność dotyku ()?

Zakładam, że folia jest niezbędna do iPhone 4 (jeśli jest inaczej proszę mnie uświadomić), bo czytałem, że okropnie się rysuje, a mi jednak będzie zależało, żeby w przyszłości sprzedać go za jakąś porządną sumę Do tego lubię, jak coś ładnie wygląda Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

To ja może powiem o tym, że bumper + folia SGP = święty spokój i bezpieczeństwo. Między innymi ja je sprzedaję na allegro
    Folia jest idealnie przejrzysta, gładka jak oryginalny ekran, nie brudzi się, łatwo wyciera - nie ma kompletnie wpływu na właściwości ekranu. Zapomnisz, że ją masz naklejoną.
    Moja jest na ekranie już od ~1,5 miesiąca i wszystko jest okej, trzyma się jak skała a już kilka rys wzięła na siebie

Na moich aukcjach masz fajne foto jak folia wygląda, na forum w jakimś temacie też, pooglądaj sobie - link w stopce.
     MBP Retina 2,7 15,4" 16GB 512GB
     MBA (4,2) 1.7 13" 4GB 128GB
     iPhone 2G i najnowszy ;-)

Komentarz

To się pewnie na nią zdecyduję po takiej recenzji A jak wygląda sprawa z tyłem iPhone? Jak czytałem opis aukcji, to te folie są jedynie na przód.

Komentarz

Twoje obawy co do odklejania folii są jak najbardziej słuszne. Trzeba się niezłe nagimnastykowac żeby przy zakladaniu/zdejmowaniu bumpera nie podwadzic folii. Po prostu jak już raz nalozysz bumpera, lepiej żeby nigdzie się ruszal z miejsca
        Osobiście mam Invisible Shield i polecam Ci ja w 100%. Bardzo fajnie się ja nakłada, po naklejeniu masz jeszcze parenascie minut żeby tak ja ułożyć/porozciagac żeby idealnie pasowała.
        Folia jak to folia ma swoje właściwości i w dotyku jest trochę gumowata (mówię o IS) i już się tak gładko palec nie suwa po ekranie (mozna by rzec - laguje). Sam obraz nie uległ pogorszeniu - kontrast/ostrość itp są takie same jak przed nalozeniem.
        W dodatku jeśli zakupisz lepsza folie masz gwarancje, ze po pierwsze nie będzie rysowal się ekran a po drugie sama folia w sobie tez nie będzie się rysowala. Invisible shield jest własnie jedna z tych folii.
        Ostatnio edytowany przez Homer; [ARG:4 UNDEFINED].
        Game Center: .:HOMER:.
        Quality never goes out of style!

Komentarz

Możesz kupić zestaw "full body".
          iMessage: dliwski@me.com
          Twitter: @dliwski
          AKA Davvido

Komentarz

Mam folie SGP na przod i tyl. Goraco polecam, jest znakomita i prawie niewidoczna i nieodczuwalna jesli chodzi o dotyk. Oczywiscie istnieje minimalny efekt "zapomaranczowienia" bieli ale na prawde trzeba sie wysilic zeby to zobaczyc.
            jaro
            iPad WiFi 3G 64 GB
            iPhone 4 32GB
            iPod Classic 160GB

Komentarz

Zamieszczone przez Davvido Zobacz posta
              Możesz kupić zestaw "full body".
              Dokładnie, w zestawie folia na tył, przód, boki, home buttona chyba też, squugee, szmatka, szmatka z alko - niezły zestaw w sumie

Zamieszczone przez Homer Zobacz posta
              Twoje obawy co do odklejania folii są jak najbardziej słuszne. Trzeba się niezłe nagimnastykowac żeby przy zakladaniu/zdejmowaniu bumpera nie podwadzic folii. Po prostu jak już raz nalozysz bumpera, lepiej żeby nigdzie się ruszal z miejsca
              Osobiście mam Invisible Shield i polecam Ci ja w 100%. Bardzo fajnie się ja nakłada, po naklejeniu masz jeszcze parenascie minut żeby tak ja ułożyć/porozciagac żeby idealnie pasowała.
              Bardzo przepraszam za takie stwierdzenie - ale to BZDURA co piszesz
              Nie będę już wnikał w jakość IS - dość się na jej temat wypowiadałem - a te rady, żeby cały dzień się tel suszył po nałożeniu to w ogóle mnie na łopatki rozkładają.
              A teraz odnośnie bzdury - zakładałem Bumpera ze 40 razy z nałożoną folią - nic się nie stało. Zakładałem oryginalne, podrobione kijowo, podrobione bardzo dobrze, które są wręcz bardziej ciasne niż oryginalne - folia nawet nie drgnęła. Wystawiłeś tylko opinie o jakości trzymania się IS
               MBP Retina 2,7 15,4" 16GB 512GB
               MBA (4,2) 1.7 13" 4GB 128GB
               iPhone 2G i najnowszy ;-)

Komentarz

Zamieszczone przez Homer Zobacz posta
                Folia jak to folia ma swoje właściwości i w dotyku jest trochę gumowata (mówię o IS) i już się tak gładko palec nie suwa po ekranie (mozna by rzec - laguje). Sam obraz nie uległ pogorszeniu - kontrast/ostrość itp są takie same jak przed nalozeniem.
                W dodatku jeśli zakupisz lepsza folie masz gwarancje, ze po pierwsze nie będzie rysowal się ekran a po drugie sama folia w sobie tez nie będzie się rysowala. Invisible shield jest własnie jedna z tych folii.
                calkowicie sie zgadzam,mialem juz kilka razy folie IS na kilku iPhonach,na jednym zdjalem po 7 miesiacach telefon wydladal jak nowy
                iPhone 4 16Gb Czarny 5.1.1
                iPhone 4 16Gb Bialy 5.1.1
                iPad 1 32Gb WiFi + 3G

Komentarz

Co do ochrony iPhone'a 4 z bumperem to polecam ten filmik
                  Mój Mail mr.jobso@gmail.pl

Komentarz

sporo moim zdaniem ten bumper daje
                    Pozdrawiam

Komentarz

bumber jest niezly - kupie bialy iphone i czarny bumber

Komentarz

Bumper sporo daje, ale potrafi rysować brzegi ekranu, dodatkowo rysuje ramkę :/
                        Ja kupuję coś takiego: iPhone 4 4G PANEL METAL ALUMINIUM BRĄZOWY (1664410392) - Aukcje internetowe Allegro tylko, że w kolorze czarnym - i nie mam zamiaru się więcej przejmować. Oryginalną szybę włożę do pudełka i niech sobie leży.
                        Bumper odłożyłem do szuflady, bo iP4 najlepiej wygląda GOŁY
                        Ostatnio edytowany przez Wielki M; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Witam, posiadam bialego iP4. Czy apple daje jeszcze Bunpery za free? Jesli daja, to dlaczego mialbym nie skorzystac...
                          Mozecie mi tylko powiedziec co zrobic, zeby dostac taki bumper? Gdzie wejsc, co kliknac, co wybrac?

---------- Wpis dodano o 09:49 ---------- Poprzedni wpis dodano o 09:48 ----------

Witam, posiadam bialego iP4. Czy apple daje jeszcze Bunpery za free? Jesli daja, to dlaczego mialbym nie skorzystac...
                          Mozecie mi tylko powiedziec co zrobic, zeby dostac taki bumper? Gdzie wejsc, co kliknac, co wybrac?
                          iPhone 5 Black 32GB & iPhone 3G 8GB 4.2.1 & iPhone 4 32GB White & iPod Touch 3G & iPod Nano 5G & iPod Shuffle
                          MacBook Pro R & MacBook White & iPad Retina & AppleTV
                          iMac 27' Kilka starszych aplowych bajerow

Komentarz

Apple już nie daje bumperów za free :/ Koszt oryginalnego bumpera na Allegro to ok. 30zł
                            Osobiście nie polecam bumpera - jestem zły na siebie, że się skusiłem. Owszem pasuje super i chroni obie strony, ale niemiłosiernie rysuje ramkę, a i potrafi brzegi szkła porysować :/

Komentarz

A co polecicie jako ochronę przed kurzem? Potrzebuję czegoś naprawdę szczelnego bo iPhone'a będę używał na budowie gdzie zapylenie jest spore. Bumper + folia na przód wystarczą?

Komentarz

Pracuję...
                              X