Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 3 < >

ZMIANA DOTYCZĄCA TEMATÓW O SIMLOCKU

Biorąc pod uwagę to co się dzieje na forum doszliśmy do wniosku, że garstka osób, która "zaoszczędziła" kilka zł nie może dezorganizować całego działu dziesiątkami tematów o simlocku tygodniowo.

Od tego momentu, temat simlocka na softach >4.1 poruszamy WYŁĄCZNIE w TYM TEMACIE, a na softach 3.x w TYM.

Dodatkowo utworzony został temat-poradnik Kompendium wiedzy na temat simlocków i sposobu ich ominięcia. Opisane są w nim wszystkie znane metody ominięcia simlocka dla wszystkich wersji iPhona i wszystkich wersji oprogramowania.

Wszystkie inne tematy dotyczące tej kwestii będą z forum usuwane, a ich autorzy będą otrzymywać ostrzeżenia, a w skrajnych przypadkach bany.
2 z 3 < >

ZASADY TWORZENIA TEMATÓW - REGULAMIN

Oto jak to wszystko ma wyglądać...

Tytuł tematu powinien składać się z:
  • prefiksu (który wybieramy przy tworzeniu nowego tematu np. [2G - 3.1.3])
  • krótki opis problemu, czyli nasz tytuł

Przykład:
[PREFIKS] Nazwa tematu
[2G - 3.1.3] Nie działa poczta

Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK!
SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO
Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!

Jednocześnie przypominamy:
  1. W pierwszej kolejności przeczytaj Regulamin MyApple.pl.
  2. Użyj opcji Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym.
  3. Zajrzyj do FAQ, najprawdopodobniej jest tam odpowiedź na Twoje pytanie.
  4. Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
3 z 3 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Komputer nie widzi, iPhone zablokowany

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• [3G] Komputer nie widzi, iPhone zablokowany

Mam pewien problem. Mam iPhone'a 3G, ktory zostal omlykowo zablokowany i aktualnie wyswietla sie napis 'iPhone is disabled, connect to iTunes'. Ale gdy podlaczam do komputera, nie widac go. Nie otwiera sie iTunes, w LibUSB tez go nie widac. Natomiast laduje sie ladowarka scienna. Testowalem rozne komputery i kable. Co jest nie tak?

zablkowany....
    zadam Ci trudne pytanie i bez obrazy proszę
    to Twoj iPhone? może ktoś go zablkował poprzez MobileMe
    następnie
    czy owa blokada to blokada samego aparatu? jeżeli tak to nie pamiętasz kodu do odblokowania?

Komentarz

Takiego juz kupilem i nie dostałem razem z nim żadnego kodu niestety, chociaz poszukam jeszcze w papierach, bo moze cos przeoczylem, ale z tego co wiem, powinno się zrobić restore'a i wszystko powinno być okej. Niestety, nie mam jak się połączyć z iTunesem, aby to uczynić. Ładuje się przez ładowarkę ścienną, więc co mam wymienić? Dock ładowania?

Komentarz

itunes jak zobaczy ze jest blokada to nie wpuści. wiem bo córka ma blokadę na iP-ka aby jej brat jej nie grzebał w komórce i jak robiliśmy aktualizację do 4.1 do musiała wpisac kod dostępu
        nie jestem aż tak dobry. może ktoś inny Ci pomoże jak to obejść.
        pozdrawiam

Komentarz

wprowadź iPhone w tryb DFU i wtedy aktualizuj do wersji 4.1 Wyłącz iPhone, podepnij go do PC, naciśnij przycisk Sleep/Wake i jednocześnie Menu. Trzymaj te 2 przyciski dopóki nie pojawi się znaczek Apple, wtedy puść Sleep/Wake, ale wciąż trzymaj Menu. Kiedy otworzy się iTunes, puść Menu. Powinno wyskoczyć okienko, że iP jest w trybie awaryjnym. Kliknij "Przywróć", a reszta to dziecinada. Najpierw zrób, potem dziękuj ^ ^

Komentarz

Tzn. jestem zaznajomiony ze sposobami wprowadzania iP w tryb DFU, ale po prostu tego nie widzi komputer. Nie pokazuje się w LibUSB, nic się nie otwiera. Dlatego moje pytanie - co jest do wymiany? Ładować, to się ładuje, ale przez ładowarkę ścienną, a w komputerze nie.

Komentarz

iTunes nie czyta w DFU !? HMM. Może software xD Może są jakieś metody zmiany POZA iTunes.

Komentarz

To już chociaż powinien ładować, może Ci poszło USB w PeCecie, sprawdź jakoś

Komentarz

Spróbuj na innym porcie odinstaluj libUSB, nie którzy mają z nim problemy.... Wprowadz ip w tryb DFU gdy będzie podłączony do komputera jak itunes wykryje, ze ip działa w trybie awaryjnym, trzymasz prawy shift i klikasz restore otworzy się okno wskazujesz na wcześniej ściągnięty soft jaki chcesz wgrać i zaczyna się instalacja nowego systemu. Jeśli nie masz simlocka i JB nie bardzo cię interesuje wgraj 4.1 natomiast jeśli masz locka a chcesz używać innej karty tu może być problem bo nie wiadomo, czy ip miał wcześniej robiony JB i pliki zostały wysłane na server Surika

Komentarz

Próbowałem już na różnych portach, reinstalacja iTunesa, LibUSB, itd. Moim zdaniem problem jest hardwareowy - co trzeba wymienić? Wystarczy sam port ładowania, czy trzeba coś jeszcze? Bo telefon się ładuje, ale z komputerem nie łączy. Z tego co zaobserwowałem na innym iPhonie, soft 4.0 ma problem z obsłużeniem 3G, gdyż niektóre gry nie działają, nawigacja również się nie łączy (działało na 3.1.2). Naprawili to w 4.1?

Komentarz

Gdyby to był port ładowania, po podłączeniu pod ładowarkę sieciową też by nie ładował.... Tzn. Jak gry nie działają? Co do łączenia się, sprawdzałeś ustawienia sieci czy wszystko jest prawidłowo wpisane?

Komentarz

Nie mogę sprawdzić, gdyż jest zablokowany. Nie mogę odblokować, gdyż nie łączy się z iTunes. co więc?

Komentarz

A sprawdzałeś na innym komputerze? Jak już pisałem, skoro ip się ładuje po podłączeniu do ładowarki, a po podłączeniu do kompa nie, to wina leży po stronie komputera, kabla, systemu na kompie, itunes....

Komentarz

wyłącz całkowicie iP następnie odłącz od komputera,przyciśnij home i podłącz pod komputer,trzymaj aż iTunes nie wykryje go w trybie awaryjnym

Komentarz

Hmm. dziwne. Zrobiłem tak, jak qubuch powiedział i gdy podłaczyłem wyłączonego iP do komputera, włączył się, co może oznaczać, że jednak coś działa. Jednak w LibUSB go nie widać, iTunes nie wykrywa. Sprawdzone na 2 komputerach i kilku portach USB.

Komentarz

Pracuję...
                              X