Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 3 < >

ZMIANA DOTYCZĄCA TEMATÓW O SIMLOCKU

Biorąc pod uwagę to co się dzieje na forum doszliśmy do wniosku, że garstka osób, która "zaoszczędziła" kilka zł nie może dezorganizować całego działu dziesiątkami tematów o simlocku tygodniowo.

Od tego momentu, temat simlocka na softach >4.1 poruszamy WYŁĄCZNIE w TYM TEMACIE, a na softach 3.x w TYM.

Dodatkowo utworzony został temat-poradnik Kompendium wiedzy na temat simlocków i sposobu ich ominięcia. Opisane są w nim wszystkie znane metody ominięcia simlocka dla wszystkich wersji iPhona i wszystkich wersji oprogramowania.

Wszystkie inne tematy dotyczące tej kwestii będą z forum usuwane, a ich autorzy będą otrzymywać ostrzeżenia, a w skrajnych przypadkach bany.
2 z 3 < >

ZASADY TWORZENIA TEMATÓW - REGULAMIN

Oto jak to wszystko ma wyglądać...

Tytuł tematu powinien składać się z:
  • prefiksu (który wybieramy przy tworzeniu nowego tematu np. [2G - 3.1.3])
  • krótki opis problemu, czyli nasz tytuł

Przykład:
[PREFIKS] Nazwa tematu
[2G - 3.1.3] Nie działa poczta

Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK!
SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO
Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!

Jednocześnie przypominamy:
  1. W pierwszej kolejności przeczytaj Regulamin MyApple.pl.
  2. Użyj opcji Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym.
  3. Zajrzyj do FAQ, najprawdopodobniej jest tam odpowiedź na Twoje pytanie.
  4. Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
3 z 3 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Po wymianie baterii iPhone sie resetuje

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• [3G] Po wymianie baterii iPhone sie resetuje

Witam.
    Mam problem z moim iphonem 3g. Zaraz po wymianie baterii chcac wlaczyc telefon, pokazuje sie jabluszko, chwile sie laduje i ekran poprostu nagle przygasa i sie wylaczac. Po podlaczeniu do ladowania jest podobnie tyle ze po chwili ladowania iphone sie resetuje i laduje od nowa. Co moznabylo uszkodzic, lub co jest tego przyczyna. Bardzo prosze o jakies propozycje. bede wdzieczny

---------- Wpis dodano o 15:35 ---------- Poprzedni wpis dodano o 15:09 ----------

Ok. Juz wiem ze jest to najprawdopodobniej wina baterii. Po przelozeniu na stara. Iphone uruchamia sie normalnie. Tylko nie bardzo rozumiem jak nowa bateria moze tak wplywac na to.
    iPad 3 32GB & iPhone 4S 16GB iOS 6.0

Bateria może mieć za małe napecie.
    Mój Mail mr.jobso@gmail.pl

Komentarz

przetrzymalem ja pod ladowaniem dluzej i telefon sie wlaczyl. Moze poprostu byka za bardzo rozladowana zeby sie rozchulac. zobaczymy jak bedzie dalej

Komentarz

Jednak nadal dzieje sie to samo. Czyli wychodzi na to ze jest slabe napiecie? Gdy ladowalem telefon po 8 godzinach byl 90% po odpieciu spadlo do 85 i telefon sie wylaczyl, jaakby mu braklo pradu. teraz podczas uruchamiania sie znowu gasnie...

Komentarz

Wygląda to na uszkodzoną elektronikę baterii. Nie zrobiłeś przypadkiem zwarcia przy wymianie?
           iPhone5s 32GB  iPhone 4S 16GB  MacBook PRO 13''  iPad mini 32GB Cellular  Airport Extreme  AppleTV 2

Komentarz

Jeśli na starej ci dobrze działa, to znaczy że nowa ma wadę fabryczną.
            Oddaj/odeślij ją tam gdzie ją kupiłeś.
            Sam kiedyś miałem podobny problem, tylko na w810i. Nowa bateria trzymała nie cały dzień. niestety koleś zwiał a allegro zablokowało mu konto... i na tym się skończyło

Komentarz

Zamieszczone przez untaztood Zobacz posta
              Wygląda to na uszkodzoną elektronikę baterii. Nie zrobiłeś przypadkiem zwarcia przy wymianie?
              zwarcia napewno nie zrobilem. Rozebralem telefon wyciagnalem stara baterie, a nastepnie nowa wyciagnalem z folii i odrazu wsadzilem na miejsce. (niepotrzebnie odklejalem tasme, moglem najpierw sprawdzic). I odrazu po dokladnym skreceniu wlaczylem telefon. Dzialo sie tak od poczatku. Teraz musialem wrocic do starej bo inaczej nie mam iphona. A do sprzedajacego napisalem juz wiadomosc. Zobaczymy co z tego wyniknie. To niby tylko 30zl ale to zawsze cos. I zastanawiam sie teraz czy jakby cos to wymieniac u niego czy prosic o zwrot pieniedzy i kupic od kogos innego.

Komentarz

Podejrzewam, że za 30zł to nie kupiłeś oryginalnej baterii.
                 iPhone5s 32GB  iPhone 4S 16GB  MacBook PRO 13''  iPad mini 32GB Cellular  Airport Extreme  AppleTV 2

Komentarz

zacznijmy ze oryginalnych dostac nie idzie. No pomijajac serwisy. Ale moj telefon jest juz po gwarancji. A moze mi ktos doradzic gdzie w okolicach Krakowa, Nowego Sącz, Buska Zdroju mozna niedrogo i pewnie wymienic baterie w iphonie 3G. Noi za ile? (wymiana z nowa bateria), albo sama bateria, byle pewna bo wymienic dla mnie to nie problem.

Komentarz

ja kupowałem baterię w iSense w Warszawie. Na 99% jest to oryginał.

Komentarz

ale u nich mozna chyba tylko wyslac zeby wymienili, bo samej baterii znalezc nie moge. A nie oplaca mi sie placic za wysylke i robote jak sam moge sobie to zrobic. Chodzi najlepiej o sama PEWNĄ baterie.

Komentarz

Zamieszczone przez djrafax Zobacz posta
                        ale u nich mozna chyba tylko wyslac zeby wymienili, bo samej baterii znalezc nie moge. A nie oplaca mi sie placic za wysylke i robote jak sam moge sobie to zrobic. Chodzi najlepiej o sama PEWNĄ baterie.
                        Ja kupiłem u nich (a raczej "Jego", bo firma chyba jest jedno-osobowa ) i sam wymieniałem.

Komentarz

resetowanie po wymianie baterii

Wiem, że odgrzewane ziemniaki, ale chyba nadal aktualne. Wymieniłem baterię w iphone 3gs. Dziwne rzeczy się dzieją, mianowicie co mniej więcej 3 minuty tel się resetuje. Bateria się nie ładuje w ogóle. Cały czas utrzymuje się na poziomie 28%, pokazuje ikonę ładowania i tyle. Miał ktoś taki przypadek? Gdzie tkwi problem?

Komentarz

Niekontakt na styku bateria - płyta. Telefon może być źle złożony po wymianie.

Komentarz

Zamieszczone przez dyndas Zobacz posta
                              Niekontakt na styku bateria - płyta. Telefon może być źle złożony po wymianie.
                              No kurcze raczej nie. Jestem elektronikiem i raczej patrzę na pewne szczegóły. Sprawdziłem jeszcze raz, tak jak pisałeś i nie bardzo mi się wydaje, żeby tam w ogóle nie mogło nie być styku. To raczej odpada. Natomiast dziwi mnie jeden fakt. Bateria ma 4 styki. Na nowej, która ma 20 parę % na iphone na stykach 1,2 i 4 ma 3,86V. Natomiast stara, która ma ponad 80% naładowanie (na iphone) na stykach 1 i 2 ma 1,47V a na stykach 1 i 4 3,83V. Dziwne trochę. Na logikę, powinno być na odwrót No i ten restart co 3 minuty. Można tel "rzucać o ścianę" i nie nie wyłączy. Gdy nadchodzi pora restartu - wyłacza się choćby leżał bez ruchu na stole. I tak na okrągło.

Komentarz

Pracuję...
                              X