Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 3 < >

ZMIANA DOTYCZĄCA TEMATÓW O SIMLOCKU

Biorąc pod uwagę to co się dzieje na forum doszliśmy do wniosku, że garstka osób, która "zaoszczędziła" kilka zł nie może dezorganizować całego działu dziesiątkami tematów o simlocku tygodniowo.

Od tego momentu, temat simlocka na softach >4.1 poruszamy WYŁĄCZNIE w TYM TEMACIE, a na softach 3.x w TYM.

Dodatkowo utworzony został temat-poradnik Kompendium wiedzy na temat simlocków i sposobu ich ominięcia. Opisane są w nim wszystkie znane metody ominięcia simlocka dla wszystkich wersji iPhona i wszystkich wersji oprogramowania.

Wszystkie inne tematy dotyczące tej kwestii będą z forum usuwane, a ich autorzy będą otrzymywać ostrzeżenia, a w skrajnych przypadkach bany.
2 z 3 < >

ZASADY TWORZENIA TEMATÓW - REGULAMIN

Oto jak to wszystko ma wyglądać...

Tytuł tematu powinien składać się z:
  • prefiksu (który wybieramy przy tworzeniu nowego tematu np. [2G - 3.1.3])
  • krótki opis problemu, czyli nasz tytuł

Przykład:
[PREFIKS] Nazwa tematu
[2G - 3.1.3] Nie działa poczta

Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK!
SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO
Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!

Jednocześnie przypominamy:
  1. W pierwszej kolejności przeczytaj Regulamin MyApple.pl.
  2. Użyj opcji Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym.
  3. Zajrzyj do FAQ, najprawdopodobniej jest tam odpowiedź na Twoje pytanie.
  4. Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
3 z 3 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Namierzanie zgubionego iPhone'a

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• [3GS - 4.0] Namierzanie zgubionego iPhone'a

Witam,

Kilka dni temu założyłem temat w sprawie najnowszego iPhone'a 4, tym razem chciałbym jednak zadać Wam pytania co do zgubionego iPhonea (3Gs). Otóż, kilka dni temu niefortunnie z kieszeni wypadł mi telefon, i niestety został zgubiony, wiem jednak w którym miejscu, jednak nie było już go tam. Czytałem tematy i chciałbym jakiegos podsumowania jak to jest ze zgubionym telefonem, czy jest możliwosc namierzenia aktualnego właściciela?

Posiadam wszystkie dokumentu oraz numery.

Ponad to, chciałbym się dowiedzieć, czy gdzieś na moim komputerze iTunes wrzucił z niego zdjęcia, SMSy?

Dziękuję, pozdrawiam!

majkool
    Temat przeniesiony z działu "iPhone - Rozmowy ogólne".
    W TYM DZIALE NIE ZADAJEMY PYTAŃ - ZASADY
    Ostatnio edytowany przez majkool; [ARG:4 UNDEFINED].

Jeżeli miałeś(aś) wykupione konto mobile.me to jest tam opcja Find My iPhone jeżeli nie to raczej nie ma możliwości namierzenia telefonu, jeszcze zostaje opcja z Policją. Jeżeli została zrobiona kopia zapasowa to wszystkie dane będzie można przywrócić.
    Komputer:  MacBook Pro Retina 15" Mid 2012 / i7 2,3 GHz / 8GB Ram / GeForceGT 650M 1GB / SSD 256GB / Mac OS X Yosemite - Golden Master
    Telefon:  iPhone 6 / 16 GB (Space Gray) / iOS 8.1 Beta 2 / No Sim-Lock

Komentarz

Nie mam wykupionej opcji Mobile.me. Wydaję mi się, że kopii zapasowej również nie miałem zrobionej, ale miałem podany katalog, z którym miały synchronizowac się zdjęcia.

Komentarz

Jak nie masz konta Mobile.me raczej nie ma szans na znalezienie telefonu. Często sam iTunes robi co jakiś czas archiwizację danych można to w prostu sposób sprawdzić, uruchom iTunes - Preferencje - Urządzenia i zostaną wyświetlone kopie zapasowe urządzeń.
        Komputer:  MacBook Pro Retina 15" Mid 2012 / i7 2,3 GHz / 8GB Ram / GeForceGT 650M 1GB / SSD 256GB / Mac OS X Yosemite - Golden Master

Komentarz

Mam zrobioną kopię zapasową swojego iPhone'a sprzed kilku dni. Czy jest szansa, że moge jakoś odczytać zdjęcia które na nim byly oraz smsy? Czy jest szansa, ze wrzuci te zdjęcia i wiadomości do nowego iPhone'a (planuje iPhone'a 4), czy się pousuwa?

Komentarz

Od czytać chyba się nie da ale bez problemu przerzucisz wszystkie dane z kopii zapasowej na nowego iPhone

Komentarz

Wszystkie dane? Co masz dokładnie na myśli - zdjęcia, SMS, notatki?

Komentarz

Zamieszczone przez Onua Zobacz posta
                Wszystkie dane? Co masz dokładnie na myśli - zdjęcia, SMS, notatki?
                Wszystko to, co miałeś na poprzednim iPhonie

Komentarz

Dobrze, dziękuję za informacje - strasznie ucieszyła mnie informacja, że moje zdjęcia oraz wiadomosci zostaną przeniesione.
                  Mam nadzieję, że się uda odpowiednio zaktualizować archiwum galerii i skrzynki ze starego na nowy telefon.

Jeśli ktoś ma podobne doświadczenie, to czekam na wiadomości.

Komentarz

Niestety ale zdjęcia nie.
                     iMac Late 2013 27"  iPhone 5  iPad AIR 32GB 3G  Time Capsule 500 GB  iPod Nano 2nd Gen

Komentarz

Tylko te z rolki aparatu się nie przywrócą, z tego co mi się wydaje...

Komentarz

Zamieszczone przez niula Zobacz posta
                        Niestety ale zdjęcia nie.
                        Zdjęcia z rolki aparatu zostaną przywrócone z kopii zapasowej.

Komentarz

A mnie się wydaje, że da się wszystko wyeksportować z kopii zapasowej w iTunes.

Programem iBackupBot, niestety jest tylko na Windows.

Pozdrawiam
                          Nie udzielam pomocy poprzez prywatną wiadomość.
                          W sprawach biznesowych można pisać.

Komentarz

Zamieszczone przez eZie Zobacz posta
                            Tylko te z rolki aparatu się nie przywrócą, z tego co mi się wydaje...
                            jeżeli nie przestawiałeś ustawien iTunes - wszystko było ustawione domyślnie - tak jak podczas instalacji
                            to iphone robi synchronizacje automatycznie po podlaczenieu go kablem do komputerka i wszystko masz archiwizowane razem ze zdjęciami smsami i sejwami z gier
                            www.tomaszsolik.pl

Komentarz

Mi zgrało zdjęcia z rolki 3Gs do 4 po odtworzeniu kopi zapasowej z iTunes.
                              Ostatnio edytowany przez Alex007; [ARG:4 UNDEFINED].
                              Mój Mail mr.jobso@gmail.pl

Komentarz

Pracuję...
                              X