Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 3 < >

ZMIANA DOTYCZĄCA TEMATÓW O SIMLOCKU

Biorąc pod uwagę to co się dzieje na forum doszliśmy do wniosku, że garstka osób, która "zaoszczędziła" kilka zł nie może dezorganizować całego działu dziesiątkami tematów o simlocku tygodniowo.

Od tego momentu, temat simlocka na softach >4.1 poruszamy WYŁĄCZNIE w TYM TEMACIE, a na softach 3.x w TYM.

Dodatkowo utworzony został temat-poradnik Kompendium wiedzy na temat simlocków i sposobu ich ominięcia. Opisane są w nim wszystkie znane metody ominięcia simlocka dla wszystkich wersji iPhona i wszystkich wersji oprogramowania.

Wszystkie inne tematy dotyczące tej kwestii będą z forum usuwane, a ich autorzy będą otrzymywać ostrzeżenia, a w skrajnych przypadkach bany.
2 z 3 < >

ZASADY TWORZENIA TEMATÓW - REGULAMIN

Oto jak to wszystko ma wyglądać...

Tytuł tematu powinien składać się z:
  • prefiksu (który wybieramy przy tworzeniu nowego tematu np. [2G - 3.1.3])
  • krótki opis problemu, czyli nasz tytuł

Przykład:
[PREFIKS] Nazwa tematu
[2G - 3.1.3] Nie działa poczta

Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK!
SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO
Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!

Jednocześnie przypominamy:
  1. W pierwszej kolejności przeczytaj Regulamin MyApple.pl.
  2. Użyj opcji Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym.
  3. Zajrzyj do FAQ, najprawdopodobniej jest tam odpowiedź na Twoje pytanie.
  4. Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
3 z 3 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

iPhone 4 - bluetooth

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• iPhone 4 - bluetooth

Cześć,

orientujecie się czy w czwórce BT działa już normalnie jak w każdym innym telefonie?
    Sme.

Nie bedzie dzialac jak w normalnych telefonach

Komentarz

Bradzo lubie iPhona ale brak BT to jest porażka. Mam w samochodzie wbudowany zestaw hands free i działa po BT. Bez tego nie podzwonie z samochodu. Chyba z bólem serca kupie nowego HTC zamiast iP4 przez ten szczegół. :\

Komentarz

Ale akurat hands free dziala normalnie.
        Zadales glupie pytanie dostales glupia odpowiedz.
        ---
        Różne NDA nie pozwalają mi na aktywność jak kiedyś.

Komentarz

Nie masz możliwości transferu plików gdyż apple przeciwstawia się piractwu. Z łączeniem się z radiami, blutoothem itd nie ma problemu

Komentarz

Zamieszczone przez grzes_l Zobacz posta
            Ale akurat hands free dziala normalnie.
            Zadales glupie pytanie dostales glupia odpowiedz.
            Nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi. Każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie. Nie każdy jednak ma możliwość rozumienia tej zależności.
            W każdym razie 3G nie odnajduje żadnych urządzeń. W iP4 jest inaczej czy ma dokładnie ten sam moduł BT?

Sme

Komentarz

Człowieku, to blokada w sofcie Apple powoduje ze tylko słuchawki działają po BT... to nie sprawa sprzętowa !!

I mylisz się że 3G nie odnajduje żadnych urządzeń.
              Ostatnio edytowany przez metalic69; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez sme Zobacz posta
                Nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi. Każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie. Nie każdy jednak ma możliwość rozumienia tej zależności.

Sme
                Zauwazylem.

Szkoda ze nie sprecyzowales w jakiej dziedzinie jestes specjalista i w jakich dziedzinach specjalistow oczekujesz
                ---

Komentarz

Bez względu na to czy jest to sprawa sprzętowa czy softu (dla mnie nie ma to znaczenia) nie komunikuje się z moim samochodem, a to mi bardzo utrudnia życie. Inne telefony bez problemu odnajdują zestaw i łączą się z nim. Trochę czasu spędzam w samochodzie i dużo rozmawiam przez telefon dlatego szkoda mi wydać ponad 3k na tel., który się nie będzie łączył. Mimo, że lubię Appla.
                  I tyle - to chyba nie było trudne pytanie? Niektórych chyba troszkę przerosło (albo ich ego).

Komentarz

Od tego powinienes zaczac, a zadales nieprecyzyjne pytanie i potem wychodzi, ze ludzie rozumieja dokladnie odwrotnie do tego co miales na mysli. I zgadnij czyja to wina?

Generalnie iPhone powinien bez problemu laczyc sie z Twoim samochodem, bo z zalozenia zestawy glosnomowiace sa obslugiwane normalnie przez BT. Ciezko stwierdzic gdzie lezy problem, moze sprawdz z serwisem (jesli jest sensowny) twojej marki badz ich infolinia.

EDIT:
                    iPhone jest na swiecie na tyle czestym telefonem wsrod dosc zamoznych ludzi, ze powazni producenci orientuja sie dosc dobrze w sytuacji.
                    Ostatnio edytowany przez grzes_l; [ARG:4 UNDEFINED].
                    ---

Komentarz

Powoli dochodzimy to odpowiedzi. Dziękuję.
                      W moim 3G wyszukiwanie urządzeń kończy się na wyszukiwaniu - szuka, szuka i szuka i nawet nie pojawia się komunikat, że niczego nie znalazł.

Komentarz

w moim przypadku trzeba było wprowadzić zestaw w samochodzie w tryb parowania; może tak samo będzie u Ciebie. bez tego trybu też nie chciał wyszukać.

Komentarz

To jest porazka! Jak mozna blokowac BT? Mam BMW seria 5 z 2006 roku mam w aucie fabryczny telefon profesional! oczywiscie nie chce mi sie przekladac karty sim za kazdym razek kiedy wsiada i wysiadam z auat! :/ wiec chce podlaczyc iphone 3gs za 3000zl pod BT w aucie i sie nie da!!! Auto nie znajduje iphone jak i iphone auta! Dodam ze SE K800i ktory kupilem za120zl nie ma najmniejszego problemu zeby polaczyc sie z moim BT w aucie! Powiem szczerze ze zrezygnuje z zakupu ip4 Mam dosc dziwnego podejscia Apple zaczyna mnie ta firma juz draznic. Sprzeda 3gs i przesiade sie na samsung wave. Jeszcze mi w kieszeni z 1000zl zostanie!

Komentarz

To sprzedaj, a nie wylewasz nam się tutaj, zamiast czerpać wiedzę i wypociny osób, którzy chcą Tobie pomóc.

Poza tym jak masz taki poważny problem to wyżal się w oficjalnym supporcie Apple.
                            Może coś poradzą na te Twoje BMW.

Pozdrawiam
                            Ostatnio edytowany przez majkool; [ARG:4 UNDEFINED].
                            Nie udzielam pomocy poprzez prywatną wiadomość.
                            W sprawach biznesowych można pisać.

Komentarz

iPhonowy BT powinien obsłużyć wszystkie zestawy audio! Jedynie nie można przesyłać plików! Zamiast zwalać na iPhone'a sprawdźcie czy wykrywa waszego laptopa, zestaw głośnomówiący itp. Może po prostu telefon jest uszkodzony. Tak BTW iPhone wykrywa wszystkie urządzenia Bluetooth jednak nie z każdym potrafi się połączyć. Więc jeśli nie wykrywa wam urządzeń to znaczy że coś jest nie tak z komórką :/

Komentarz

Pracuję...
                              X