Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 3 < >

ZMIANA DOTYCZĄCA TEMATÓW O SIMLOCKU

Biorąc pod uwagę to co się dzieje na forum doszliśmy do wniosku, że garstka osób, która "zaoszczędziła" kilka zł nie może dezorganizować całego działu dziesiątkami tematów o simlocku tygodniowo.

Od tego momentu, temat simlocka na softach >4.1 poruszamy WYŁĄCZNIE w TYM TEMACIE, a na softach 3.x w TYM.

Dodatkowo utworzony został temat-poradnik Kompendium wiedzy na temat simlocków i sposobu ich ominięcia. Opisane są w nim wszystkie znane metody ominięcia simlocka dla wszystkich wersji iPhona i wszystkich wersji oprogramowania.

Wszystkie inne tematy dotyczące tej kwestii będą z forum usuwane, a ich autorzy będą otrzymywać ostrzeżenia, a w skrajnych przypadkach bany.
2 z 3 < >

ZASADY TWORZENIA TEMATÓW - REGULAMIN

Oto jak to wszystko ma wyglądać...

Tytuł tematu powinien składać się z:
  • prefiksu (który wybieramy przy tworzeniu nowego tematu np. [2G - 3.1.3])
  • krótki opis problemu, czyli nasz tytuł

Przykład:
[PREFIKS] Nazwa tematu
[2G - 3.1.3] Nie działa poczta

Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK!
SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO
Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!

Jednocześnie przypominamy:
  1. W pierwszej kolejności przeczytaj Regulamin MyApple.pl.
  2. Użyj opcji Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym.
  3. Zajrzyj do FAQ, najprawdopodobniej jest tam odpowiedź na Twoje pytanie.
  4. Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
3 z 3 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

[3G] Skradziony

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• [3G] Skradziony

Witam.
    Ukradziono mi iPhone 3g w sklepie h&m,a dokladnie to bylo tak..
    zostawilem na chwile w spodniach w przymierzalni telefon,wyszedlem doslownie na chwilke,a jak pozniej znajomy mi przyniosl spodnie to go juz nie bylo.
    I tu pojawia sie moje pytanie,a mianowicie czy moge jakos jeszcze odzyskac ten telefon?
    Niestety skradziono go mi w innym miescie oddalonym odemnie o 77km.

na policję zgłaszałeś?
     iPhone 3G 16 GB
     MacBook Pro 15
    "Własne zdanie zachowaj dla siebie - innych i tak nie obchodzi" ;)

Komentarz

Ide to wlasnie jutro zrobic,ale jak mi kumple mowili to watpie ze oni cos zdzialaja.

Komentarz

Miałeś zainstalowane aplikacje typu Cylay, gdzie można znaleźć iPhone'a po GPSie?

Komentarz

A ten kolega to dobry kolega czy tylko kolega?
          Promotional consideration furnished by Apple

Komentarz

-ja na twoim miejscu zaczalbym uwaznie obserwowac tego "znajomego".To twoja jedyna szansa na odzyskanie tel.

Komentarz

nie rozumiecie to moj ziomek,on mowil tylko ze dla jego kolegi tez ukradli iPhon'a i mowil,ze na policji tez zglosil i nic nie znalezli.
              a ukradli mi go w Olsztynie to miasto 77km odemnie,a tamten ziomek co mi mowil jest odemnie z miasta i nie byl ze mna wtedy co mi ukradli.

nie,nie instalowalem Cylay

Komentarz

-jako ze na tych patalachow z policji nie masz co liczyc-to niestety jedno co mozesz zrobic to zablokowac IMEI tel tak by nowy "wlasciciel" nie mial z niego pozytku i...zaczac oszczedzac na nowy!

Komentarz

Jeżeli można się jeszcze dodzwonić to napisz SMS, z informacją, że telefon zostanie zablokowany, dokładniej wyżej wspomniane IMEI i niestety będzie on bezużyteczny, wystarczy pogadać z konsultantem z Twojej sieci i wyślą na Twój koszt SMS z taką informacją, znalazca pomyśli, że będzie to blokada tylko karty, ale może być dodatkowo informacja, że telefon też.

Może pomoże mój sposób, akurat się trafi, że zmięknie i się skontaktuję np. z Twoją rodziną, znajomym, będzie chciał nagrodę, że niby znalazł, a Ty odzyskasz telefon, o ile to nie Twój znajomy.

Jeśli to przeczyta to SMS z sieci nie będzie już potrzebny.

Aha, i weź jeszcze bardziej szczegółowo opisz to zostawienie w spodniach bo nie mogę tego rozkminić - kiedy, kto i jak

http://myapple.pl/skradziony-sprzet/
                  Ostatnio edytowany przez majkool; [ARG:4 UNDEFINED].
                  Nie udzielam pomocy poprzez prywatną wiadomość.
                  W sprawach biznesowych można pisać.

Komentarz

Jeśli ukradli Ci go w sklepie, to warto byłoby to zgłosić na policję, być może w sklepie jest monitoring, a wtedy to mogłoby wiele wyjaśnić, choćby to czy aby na pewno to nie sprawka tego ziomka...

Komentarz

Zamieszczone przez aohitomi Zobacz posta
                      Jeśli ukradli Ci go w sklepie, to warto byłoby to zgłosić na policję, być może w sklepie jest monitoring, a wtedy to mogłoby wiele wyjaśnić, choćby to czy aby na pewno to nie sprawka tego ziomka...
                      W tym sklepie nie ma. Obstawiam CH Alfa, gdzie jedynym monitoringiem sa ochroniaze krecacy sie po korytarzach.

Komentarz

To bylo w h&m w przymierzalni,a tam nie ma kamer.
                        Zostawilem poprostu stare spodnie na chwile w przymierzalni widocznie iPhone sie wysunal z kieszeni ziomek podszedl i wzial,poszedl.

to chyba musze sie pozegnac z iPhonem : ( szkoda,bo nie mam 1,8 tys na nowego 3gs..a tamtego mialem za 1 zl.

Komentarz

idź normalnie zgłoś kradzież na policję, spiszą Twoje zeznania - powiedz, że ktoś go wyciągnął a nie że zgubiłeś - zgłoś w internecie na stronie BAZAGSM - zabezpieczanie telefon itd
                          mi udało się kiedyś w ten sposób odzyskać telefon po 2 tyg od kradzieży

Komentarz

Pracuję...
                          X