Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 3 < >

ZMIANA DOTYCZĄCA TEMATÓW O SIMLOCKU

Biorąc pod uwagę to co się dzieje na forum doszliśmy do wniosku, że garstka osób, która "zaoszczędziła" kilka zł nie może dezorganizować całego działu dziesiątkami tematów o simlocku tygodniowo.

Od tego momentu, temat simlocka na softach >4.1 poruszamy WYŁĄCZNIE w TYM TEMACIE, a na softach 3.x w TYM.

Dodatkowo utworzony został temat-poradnik Kompendium wiedzy na temat simlocków i sposobu ich ominięcia. Opisane są w nim wszystkie znane metody ominięcia simlocka dla wszystkich wersji iPhona i wszystkich wersji oprogramowania.

Wszystkie inne tematy dotyczące tej kwestii będą z forum usuwane, a ich autorzy będą otrzymywać ostrzeżenia, a w skrajnych przypadkach bany.
2 z 3 < >

ZASADY TWORZENIA TEMATÓW - REGULAMIN

Oto jak to wszystko ma wyglądać...

Tytuł tematu powinien składać się z:
  • prefiksu (który wybieramy przy tworzeniu nowego tematu np. [2G - 3.1.3])
  • krótki opis problemu, czyli nasz tytuł

Przykład:
[PREFIKS] Nazwa tematu
[2G - 3.1.3] Nie działa poczta

Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK!
SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO
Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!

Jednocześnie przypominamy:
  1. W pierwszej kolejności przeczytaj Regulamin MyApple.pl.
  2. Użyj opcji Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym.
  3. Zajrzyj do FAQ, najprawdopodobniej jest tam odpowiedź na Twoje pytanie.
  4. Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
3 z 3 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

[3GS - 3.0.1] Nie chce się włączyć, co zrobić?

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• [3GS - 3.0.1] Nie chce się włączyć, co zrobić?

Pooomocy!!! tak wyszlo ze.... w opcjach wybralem "przywroc wszystkie ustawienia fabryczne" potwierzilem, nastepnie na wyswietlaczu widoczny byl pasek postepu ktory sie zakonczyl, nastepnie iphone sie zrestartowal i od tego momentu sie nie chce wlaczyc, Najpierw pokazuje sie jablko, potem koleczko postepu zaladuje sie do konca i dalej nic, iphone sie znow wylancza, i do nowa to samo i tak w kolko ;//// czasem pokazuje stan baterii "pusta" mimo ze jest caly czas podl do prou .;////

majkool
    Nazwa tematu poprawiona.
    Używaj czasem odnośnika dla wybranego modelu i wersji oprogramowania [?G - ?.?.?].

ZASADY TWORZENIA TEMATÓW - REGULAMIN
    Ostatnio edytowany przez majkool; [ARG:4 UNDEFINED].

wprowadź w dfu i restore softu

Komentarz

jestem zielony wogole na ten temat, ma ten sprzet od 2 tyg. jak wprowadzic w dfu?

Komentarz

Zamieszczone przez juniorbdg Zobacz posta
        jestem zielony wogole na ten temat, ma ten sprzet od 2 tyg. jak wprowadzic w dfu?
        Tutaj masz.
        GG: 882413
        Join me http://bit.ly/xCDGJm !
        :mrgreen:

Komentarz

sciagnalem softa 3.0 , podl ipnona do itunes w trybie DEF, zrobilem shift+restore, wybralem 3.0, rozpakowalo ale gdy sprawdza potem to wyskakuje mi ze jest to niemozliwe co zrobic zeby wgrac tego sofa? dl;aczego wysakuje ten komunikat?

Komentarz

Jaki firmware miales wgrany wcześniej ? , wgraj ten sam ktory miales (!)

Komentarz

3.0.1 probuje i nie da rady " na tym uradzeniu nie mozna uzywac wskazanej kompilacji

---------- Wpis dodano o 23:26 ---------- Poprzedni wpis dodano o 23:24 ----------

a czy moge najpierw przywrocic ustawienia z i tunes orginalnie wtey jak mi sie wydaje zaladuje sie 3.1 a czy potem mozna jakos zejsc na 3.0?

Komentarz

Z pewnością nie zgrałeś plików SHSH, bo jak napisałeś masz sprzęt od niedawna.

Więc teraz tylko pozostaje Tobie wgraj obraz bez aktualizacji BaseBand'u zrobiony przez PwnageTool z wersją oprogramowania 3.1.3.

http://myapple.pl/iphone-poradniki/7...wnagetool.html

Za rączkę nikt nie będzie Cię prowadził bo temat był poruszany setki razy.

Powodzenia
                Nie udzielam pomocy poprzez prywatną wiadomość.
                W sprawach biznesowych można pisać.

Komentarz

jesli wgram z itunes softa 3.1.3 to czy potem moge odblokowac simlocka i zrobic jilbreake?

---------- Wpis dodano o 00:30 ---------- Poprzedni wpis dodano o 00:28 ----------

linkpodany wyzej w poscie opisuje sposob do ktorego potrzebny jest komp z MAC, ja mam win 7 wiec czy jest na to jakis sposob zebym to zrobil na win?

Komentarz

Potrzebujesz obrazu zrobionego przez ten program, nie wiem jak ze sn0wbreeze, niech inni się wypowiedzą.

Komentarz

czyli bez mac na kompie tego obrazu nie zrobie..

Komentarz

czy jesli wgram 3.1.3 orginalnie z itunes, to zmini mi sie baseband i bootroom ? nie wiem co robic IP lezy bazuzyteczny nie moge go uruchomic, probowalem kilku sposobow na wgranie 3.1.2 ale bez skutku, skad wziasc ten obraz PwnageTool 3.1.3. i czy moge ten obraz wgrac za pomoca WIN do IP ?

Komentarz

Na necie są dostępne obrazy .ipsw przerobione przez PewnegTool,choćby na PirateBay,jeśli masz problemy to zawsze możesz zassać z torrenta,albo po długim weekendzie oddać go do serwisu gdzie Ci go zrobią,a na przyszłoś- trzymaj się z daleka od opcji zerowania na złamanych iPhonach,na nich kończy się to reinstalacją softu
                          Olivetti 500 -> Compaq Pressario 1625 -> Acer Aspire 3680 -> iBook G3 (R.I.P) -> Dell Inspiron 1600 ->MacBook 1.1->MacBook 7.1

Komentarz

Tak BaseBand się zmieni na najnowszy.
                            BootRom się nie zmienia, jest albo stary albo nowy.

Jest wiele stron na których znajdziesz odpowiedni dla Ciebie obraz przerobiony przez PwnageTool.
                            Tak będziesz mógł go wgrać na Windows.

Komentarz

wiec teraz teak... moj ip jush dziala ale nie do konca..

utworzylem custom firmware 3.1.3 w sn0wbreze, i wgralem go do iphona przez itunes

mam teraz firmware 3.1.3

firmwere modemu 04.26.08

i teraz pytanie czy jak jush mam to zainstalowane to czy moge jeszcze sprobowac wgrac takie firmwere ktory byl poprzedni tzn 3.0.1 przekierunkowujac na serwer saurika za pomoca konfiguracji pliku ''hosts'' czy jush ten nowy firmwere zmienil te pliki SHSH i tamte jesli byly zapisane na serwerze to jush sa bezuzyteczne ???

---------- Wpis dodano o 19:05 ---------- Poprzedni wpis dodano o 19:01 ----------

nie moge dodawac plikow ipa przez itunes, synchro nie dziala do konca, czy to jest wlasnie przez to ze jest ten 3.1.3, bo przedtem na 3.0.1 moglem dodawac bez problemy przez itunes ?

majkool
                              JUŻ a nie JUSH.

Komentarz

Pracuję...
                              X