Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 3 < >

ZMIANA DOTYCZĄCA TEMATÓW O SIMLOCKU

Biorąc pod uwagę to co się dzieje na forum doszliśmy do wniosku, że garstka osób, która "zaoszczędziła" kilka zł nie może dezorganizować całego działu dziesiątkami tematów o simlocku tygodniowo.

Od tego momentu, temat simlocka na softach >4.1 poruszamy WYŁĄCZNIE w TYM TEMACIE, a na softach 3.x w TYM.

Dodatkowo utworzony został temat-poradnik Kompendium wiedzy na temat simlocków i sposobu ich ominięcia. Opisane są w nim wszystkie znane metody ominięcia simlocka dla wszystkich wersji iPhona i wszystkich wersji oprogramowania.

Wszystkie inne tematy dotyczące tej kwestii będą z forum usuwane, a ich autorzy będą otrzymywać ostrzeżenia, a w skrajnych przypadkach bany.
2 z 3 < >

ZASADY TWORZENIA TEMATÓW - REGULAMIN

Oto jak to wszystko ma wyglądać...

Tytuł tematu powinien składać się z:
  • prefiksu (który wybieramy przy tworzeniu nowego tematu np. [2G - 3.1.3])
  • krótki opis problemu, czyli nasz tytuł

Przykład:
[PREFIKS] Nazwa tematu
[2G - 3.1.3] Nie działa poczta

Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK!
SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO
Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!

Jednocześnie przypominamy:
  1. W pierwszej kolejności przeczytaj Regulamin MyApple.pl.
  2. Użyj opcji Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym.
  3. Zajrzyj do FAQ, najprawdopodobniej jest tam odpowiedź na Twoje pytanie.
  4. Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
3 z 3 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Jak sprawdzić z jakiej sieci jest iPhone?

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jak sprawdzić z jakiej sieci jest iPhone?

Posiadam iPhone'a 3GS z zagranicznej sieci. Jak mogę się dowiedzieć z jakiej konkretnie pochodzi?

Jedynie to możesz sprawdzać karty które włożysz do iphona i liczyć że zadziała lub spytać sprzedawce z jakiej jest sieci.

Komentarz

...
      Ostatnio edytowany przez Grucha.; [ARG:4 UNDEFINED].
      iPhone - 3GS 4.0.1 JB (16 GB)
      iPod Classic - 5.5 generacja (30 GB)
      iPod Shuffle- 2 generacja (1 GB)

Komentarz

odswieżam temat'
        czy jest jakaś możliwość??
        ewentualnie jakaś karta sim która działa we wszystkich iphonach bez wzgledu na sieć??

Komentarz

Activate your 3G iphone---Technic Support---Iphone Spare Parts

Komentarz

jest to możliwe i banalnie proste... a wiec odpalasz iphona wchodzisz w ustawienia--->ogóle--->--->To urządzenie... i zjeżdżasz w dół i pisze Operator

Komentarz

Zamieszczone przez Papcio252 Zobacz posta
              jest to możliwe i banalnie proste... a wiec odpalasz iphona wchodzisz w ustawienia--->ogóle--->--->To urządzenie... i zjeżdżasz w dół i pisze Operator
              Tak, tak, najpierw trzeba iPhone zaktywowac, zeby wejsc w ustawienia, a operator sie pokazuje w zaleznosci od tego jaka karte masz wsadzona...
              Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
              PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych

Komentarz

Co do uniwersalnej karty sim - Karta do aktywacji iPhone (DITS) (1173097767) - Aukcje internetowe Allegro - 3GS 3.1.3 aktywowany bez problemu, chciałem zrobić update do 4.0.1, ale już znalazłem informacje że wprawdzie iPhony z softem 4.0 i 4.0.1 da się aktywować tą kartą zrobić JB i zdjąć simlocka, ale po włożeniu karty innego operatora wyskakuje komunikat o błędzie karty sim. Też poszukuje sposobu na zidentyfikowanie operatora.

---------- Wpis dodano o 11:30 ---------- Poprzedni wpis dodano o 11:04 ----------

Mam pewien pomysł, akurat nie mam przy sobie porzewodu do iPhona, żeby to sprawdzić ale...
                Jest sposób na to żeby zmienić logo operatora które się wyświetla, czyli teoretycznie w telefonie jest zapisane logo operatora w którym jest simlock.
                Czy to co pisze ma jakiś sens?

Komentarz

Zamieszczone przez OleYek Zobacz posta
                  Tak, tak, najpierw trzeba iPhone zaktywowac, zeby wejsc w ustawienia, a operator sie pokazuje w zaleznosci od tego jaka karte masz wsadzona...
                  W polu nr 1 zwanym Sieć jest operator zależny od karty SIM
                  ale w polu Operator jest wpisane z jakiej sieci iPhone pochodzi i skąd w takim razie pochodzi simlock

Komentarz

@ Dudo23, chodzi o sprawdzenie operatora w momencie kiedy np. kupisz tel. na allegro i nie wiesz w jakiej sieci jest tel. a chcesz go aktywować.

Komentarz

Grucha, z ta zmianą loga to zminiasz co chcez na co chcesz, tzn. informacje o sieci której używasz (a nie na która jest simlock) zmienasz np. na graficzne logo.

Na ten błąd o błędnej karcie sim jest łatka w cydii, posze z iphona i nie chce mi się szukać ale było na forum.

Komentarz

@ dredg błąd karty sim udło mi się rozwiązać jakiś czas temu, ale dzięki co do loga - szkoda, myślałem że to może być jakiś punkt zaczepienia żeby wreszcie znaleźć sposób na iPhona bez aktywacji.

Komentarz

Witam, mam iphona 4, prawdopodobnie z UK, iphone buł już aktywowany, ale ma simlocka, jednak w menu w ustawieniach w polu gdzie powinna znajdować się nazwa operatora jest napis ,,Niedostępny'' jak mogę się dowiedzieć jaki jest operator? soft 4.1

Komentarz

Najprosciej wsadzajac karte operatora i zobaczenie na ktorej sie zaktywuje. Ale generalnie jezeli chcesz zdjac simlocka to tylko z orange uk mozesz to zrobic za chyba 420zl, z kazdej innej sieci jak bedzie telefon, to pozostaje ci uzywanie go jako iPod po zakupieniu uniwersalnej karty aktywacyjnej i zaktywowaniu go.
                            Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
                            PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych

Komentarz

Ok dziękuje za tą informacje, dzisiaj wymieniłem iphona 4 z O2 UK na iphona 4 ale z Orange UK w ustawieniach jest napisane Orange UK 8.0 to znaczy że mogę z tego iphona zdjąć simlocka już teraz np na simlock.pl? mam soft 4.1
                              Ostatnio edytowany przez ixion; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                              X