Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 3 < >

ZMIANA DOTYCZĄCA TEMATÓW O SIMLOCKU

Biorąc pod uwagę to co się dzieje na forum doszliśmy do wniosku, że garstka osób, która "zaoszczędziła" kilka zł nie może dezorganizować całego działu dziesiątkami tematów o simlocku tygodniowo.

Od tego momentu, temat simlocka na softach >4.1 poruszamy WYŁĄCZNIE w TYM TEMACIE, a na softach 3.x w TYM.

Dodatkowo utworzony został temat-poradnik Kompendium wiedzy na temat simlocków i sposobu ich ominięcia. Opisane są w nim wszystkie znane metody ominięcia simlocka dla wszystkich wersji iPhona i wszystkich wersji oprogramowania.

Wszystkie inne tematy dotyczące tej kwestii będą z forum usuwane, a ich autorzy będą otrzymywać ostrzeżenia, a w skrajnych przypadkach bany.
2 z 3 < >

ZASADY TWORZENIA TEMATÓW - REGULAMIN

Oto jak to wszystko ma wyglądać...

Tytuł tematu powinien składać się z:
  • prefiksu (który wybieramy przy tworzeniu nowego tematu np. [2G - 3.1.3])
  • krótki opis problemu, czyli nasz tytuł

Przykład:
[PREFIKS] Nazwa tematu
[2G - 3.1.3] Nie działa poczta

Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK!
SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO
Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!

Jednocześnie przypominamy:
  1. W pierwszej kolejności przeczytaj Regulamin MyApple.pl.
  2. Użyj opcji Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym.
  3. Zajrzyj do FAQ, najprawdopodobniej jest tam odpowiedź na Twoje pytanie.
  4. Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
3 z 3 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Zgrywanie kontaktów z nokii na iphone'a

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zgrywanie kontaktów z nokii na iphone'a

Cześć,

mój tata będzie zmieniał telefon. Dotad miał nokie i mnóóstwo nr. Jak najłatwiej to wszystko przegrać? Czy jeśli trzeba to robić ręcznie to można przynajmniej na komputerze a później skopiować do telefonu?

skopiuj na karte sim, potem w iphonie zaimportuj kontakty z sim'a.
    www.tomaszsolik.pl

Komentarz

a jest jakiś inny sposob? bo tak sie nie da zgrac 2 nr przypisanych do 1 osoby

Komentarz

iSync via bluetooth lub USB do książki adresowej, a później synchronizacja w itunes

Komentarz

w iphone jest możliwość przypisania więcej niż jednego numeru do jednego kontaktu,ale wątpie czy na karte sim da się*to zaimportować
          Olivetti 500 -> Compaq Pressario 1625 -> Acer Aspire 3680 -> iBook G3 (R.I.P) -> Dell Inspiron 1600 ->MacBook 1.1->MacBook 7.1

Komentarz

co to znaczy do ksiazki adresowej?

Komentarz

Metoda za pomocą SIM'a jest lekko prymitywna...

Ja taką migrację robiłem przez Outlooka. Najpierw synchronizacja Nokii z Outlookiem za pomocą Nokia PC Sync a następnie z Outlooka do iPhone'a za pomocą iTunes. Zresztą w ten sposób można utrzymywać spójną bazę na co dzień jeśli ma się dwa telefony. A ja to robie pomiędzy trzema (iPhone, Nokia i HP z Windows Mobile).
              W ten sposób prawie wszystko się przemigruje i zsynchronizuje, nawet zdjęcia dodane do kontaktów !

To czego się nie da przemigrować w ten sposób to to czego nie łyknie Outlook w swoich kontaktach. Np. Outlook pozwala tylko na jeden telefon typu Dom, Praca, Komórka itp. W Nokii jeden kontakt może mieć po kilka telefonów danego typu. Synchronizacja z Outlookiem spowoduje skopiowanie tylko pierwszego telefonu danego typu. Ja musiałem przeorganizować najpierw książkę w Nokii i dopiero robić synchronizację tak, żeby do Outlooka się wszystko przeniosło.
              A to co jest w kontaktach Outlooka to już iPhone czy też dowolny telefon z Windows przyjmą w całości.

Pozdr,
              Zbyszek
              Ostatnio edytowany przez klosz007; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Można też podpiąć wszystko pod gmaila. nokie, iphone, outlokoka, thunderirda itd i mieć wszystko online.
                Ograniczenia jw. np 1 typ 'komórka' reszta dozwolona.
                pozakadrem.pl

Komentarz

klosz007
                  możesz mi to dokładnie opisać? jak krok po kroku przenieść na outlooka a później z outlooka za pomocą itunes do iphone?

bo jest jeszcze możliwość zrobienia tego za pomocą microsoft exchange
                  można to zrobić za pomocą tego progamu?
                  jak?

---- Dodano 16-01-2010 o godzinie 19:59 ----
                  jakieś sugestie?
                  Ostatnio edytowany przez alicjag3; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Wpisy zostały automatycznie połączone

Komentarz

No właśnie, mnie ten temat też interesuje i słyszałem coś o synchronizacji z outlookiem. Jak to zrobić?

Komentarz

chyba nikt nam nie pomoże...

Komentarz

Czyli jak mam kontakty na sim to bez problemu je prze kopiuje na iP5?

Komentarz

Trzymasz kontakty na karcie SIM i kupiłeś iPhone 5? Wow !!

Komentarz

Zamieszczone przez alicjag3 Zobacz posta
                            Cześć, mój tata będzie zmieniał telefon.
                            Da się to zrobić dość szybko. Nokie zsynchronizuj z Microsoft Outlook programem ze strony Nokii. Potem ze strony Appla Panel sterowania iCloud 2.0 dla systemu Windows i zaznacz kontakty do zsynchronizowania z Outlooka. Sprawę zamkniesz w 10 min
                            iPhone 5S 64 GB + LG G3 +Apple TV 3 + iPad Air 64 GB + iPod Nano 7gen + Kindle Paperwhite (2013)
                            MacBook Pro 13 (early 2011 + SSD 256 GB, 8 GB RAM) + HP ProBook 4720S, Samsung LCD UE55D8000,
                            iPod Shuffle(2010),PS4,Nikon D5300, ,Sony HDR GW66, Nikon AW 110,Sony PSVITA, YAMAHA TMAX 530

Komentarz

Zamieszczone przez dyndas Zobacz posta
                              Trzymasz kontakty na karcie SIM i kupiłeś iPhone 5? Wow !!
                              hahah a co ma jedno z drugim. Najbezpieczniejsza kopia kontaktów jaką znam

Wcześniej koledzy pisali że iP5 bez problemu widzi kontakty sim i można je zgrać na tel. To jak w końcu jest na prawdę?

Komentarz

Pracuję...
                              X