Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

ZASADY TWORZENIA TEMATÓW - REGULAMIN

Oto jak to wszystko ma wyglądać...

Tytuł tematu powinien składać się z:
  • prefiksu (który wybieramy przy tworzeniu nowego tematu np. [2G - 3.1.3])
  • krótki opis problemu, czyli nasz tytuł

Przykład:
[PREFIKS] Nazwa tematu
[2G - 3.1.3] Nie działa poczta

Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK!
SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO
Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!

Jednocześnie przypominamy:
  1. W pierwszej kolejności przeczytaj Regulamin MyApple.pl.
  2. Użyj opcji Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym.
  3. Zajrzyj do FAQ, najprawdopodobniej jest tam odpowiedź na Twoje pytanie.
  4. Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
2 z 2 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Abonament Orange Free - iPad / iPhone.

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Abonament Orange Free - iPad / iPhone.

Dobry wieczór,

Aktualnie jestem w abonamencie siecie T-Mobile, jednak umowe kończę w grudniu. Z tego względu, że T-Mobile ma bardzo wysokie ceny iPhone 4S, a aktualnie używam iPhone 4 zastanawiam się nad zmianą sieci. Wybór tutaj padł na sieć Orange i abonament Orange Free z tabletem iPad 2. Urządzenie to nie jest mi najbardziej niezbędne, jednak wydaję mi się jedynym rozwiązaniem, aby wykorzystać sposób przedłużenia/zmiany abonamentu i 'wysępić' coś od operatorów (niepotrzebny mi byle jaki telefon za 1zł, ani dopłata 1.500zł do iPhone 4S).

Mam tu jednak pytanie - czy ktoś używa tego abonamentu?

Z tego co poczytałem na stronie Orange, dostałbym do tego ok. 400minut oraz 200SMS i pakiet 6GB.

Przechodząc do głównego pytania - chciałbym używać tej karty tylko w iPhonie tzn. miałby być to mój główny abonament, z którego dzwoniłbym, smsował, ale nie korzystałbym przede wszystkim w iPadzie, tylko w telefonie - czy tak można? Czy numer jest 'normalny', czy jakiś specjalny internetowy?

Przede wszystkim pytam o to, ponieważ Pani w salonie Orange nie była w stanie udzielić mi na to odpowiedzi.

Karta jak każda inna - możesz używać w dowolnym telefonie do dzwonienia. Różni się tylko pakietem czyli więcej dla danych, a mniej dla rozmów. Sprawdź tylko ceny połączeń po wykorzystaniu limitu co by nie było zaskoczenia.
    it's nice to be important but it's more important to be nice

Sprawdź w słowniku co znaczy słowo 'tudzież' i używaj go w odpowiednim kontekście.

Komentarz

Tak, mam zamiar udać sie jeszcze do innego salonu Orange i o to wypytać.. Wiesz może, czy można przenieść numer do tego abonamentu?

Proszę, tutaj dokładniej ten abonament:
      Telefony komórkowe Orange - abonament, mix, karta i internet

Komentarz

Witam.
        Miesiąc temu przechodziłem przez dokładnie taki sam temat. Dział techniczny, obsługa w salonach Orange, obsługa sklepu internetowego Orange, obsługa BOK - każdy udzielał innych informacji.

W końcu odpowiedzieli mi z BOK (telefonicznie - a myślę, że bezpieczniej mieć takie informacje na piśmie, gdy jest tyle niejasności) na bardzo długiego maila z wieloma pytaniami na ten temat.

Można używać tej karty w telefonie, w taki sam sposób jak każdej innej karty Orange. Jest przecież opcja przedłużenia umowy z iPad, więc rozumiem, że z zachowaniem starego numeru.

Ja jednak nie zdecydowałem się na tą opcję ponieważ pakiet minut, jaki jest dostępny w Orange Free, to minuty tylko do Orange i numerów stacjonarnych.

Kupiłem iPada w Media Markt + zmiana abonamentu na pre-paid Orange Free.
        Internet będę pobierał z iPhone (kupiłem wersję WiFi) ale w wersji 3g można użyć karty Aero2 i mieć neta za free.
        Całość wyjdzie taniej, niż opcja z abonamentem Orange Free.

Komentarz

Dowiedziałem się więcej. nim0 - jest trochę racji w tym co piszesz, ale mam nadzieję, że poniżej napisze trochę bardziej dokładnie.

Otóż, owszem można bez najmniejszego problemu kupić iPada 2 u operatora Orange, nawet od ręki, i jak najbardziej można wykorzystać te X GB internetu, jak również te ok.400 minut tylko - są to minuty które przechodzą na numer jaki podamy przy podpisaniu umowy. A więc przy zakupie iPada dostajemy karte z pakietem internetu, natomiast te 400 minuty przesyłane są automatycznie na podany przez nas numer i to ten numer może je wykorzystać.
          Karte z iPada można spokojnie wrzucić do iPhone'a i skorzystać z internetu i smsowania, jednak 400 minut i na nim nie wykorzystamy.

Tak więc jeśli ktoś był / jest w podobnej sytuacji jak ja to albo pozostaje mu płacenie dwóch abonamentów lub po prostu sam internet.

Napisałem to w ramach pomocy dla osób z podobnym problemem oraz w sprawie podsumowania i myślę, że zamknięcia tematu.

Dziękuję bardzo!

Komentarz

Ja uzyskałem informację, że po włożeniu karty z iPada do telefonu można korzystać z pakietu minut lub przekazać je, tak jak pisze Onua na inny numer.
            Potwierdzam jednak, że słyszałem w BOK Orange wersję o braku takiej możliwości - to znaczy pakiet minut trzeba przekazać i nie można go wykorzystać na tej karcie.
            Tak jak pisałem wcześniej, dla mnie za dużo niewiadomych, za dużo sprzecznych informacji ze strony Orange.

Pozdrawiam.

Komentarz

Pracuję...
            X