Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

ZASADY TWORZENIA TEMATÓW - REGULAMIN

Oto jak to wszystko ma wyglądać...

Tytuł tematu powinien składać się z:
  • prefiksu (który wybieramy przy tworzeniu nowego tematu np. [2G - 3.1.3])
  • krótki opis problemu, czyli nasz tytuł

Przykład:
[PREFIKS] Nazwa tematu
[2G - 3.1.3] Nie działa poczta

Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK!
SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO
Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!

Jednocześnie przypominamy:
  1. W pierwszej kolejności przeczytaj Regulamin MyApple.pl.
  2. Użyj opcji Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym.
  3. Zajrzyj do FAQ, najprawdopodobniej jest tam odpowiedź na Twoje pytanie.
  4. Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
2 z 2 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Ipad 2 - gdzie na raty

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ipad 2 - gdzie na raty

Witam, szukam iPada na raty (prawdopodobnie juz nowego czyli 2), ale zalezy mi zebym placic co miesiac do 100zl niz jednorazowo tam 2000zl bo tyle akurat na odrazu nie mam. Czy znacie jakies oferty na raty? lub tez np. czy w playu daja an raty takie ipada na abonament?
    Komputer:  iMac 21.5 Late 2011
    Telefon:  iPhone 6 PLUS
    Tablet:  iPad Air

Wprowadzą iPada 2, to będziemy wiedzieć, czy będzie w Play, czy innej sieci.

Komentarz

Ale odwolujacsie do sytuacji ipada 1, o jak najlepiej wziasc?
      Komputer:  iMac 21.5 Late 2011
      Telefon:  iPhone 6 PLUS
      Tablet:  iPad Air

Komentarz

Chyba najlepiej polować na jakieś akcje zero procent, w Euro czy MM, tylko mówiąc szczerze, nie wiem czy tam jest iPad.
        A co do ofert operatorów, wejdź i sprawdź na ich stronach, nikt nie zrobi tego za Ciebie , ktoś może przedstawi ofertę ze swojej sieci ale porównać najlepiej samemu.
        Tu masz cennik Orange, nie wiem czy aktualny
        Ceny iPada “na próbę” w Orange w Polsce | iPadNews.pl

Komentarz

Najlepiej kupić na netbook.de. Razem z przesyłką wychodzi około 200 zł taniej, niż najtańsze w Polsce (chodzi o nowe iPady).
          iPad Wi-Fi 64GB
          "It was 5 of us, all of us millionaires, now one's a fucking junkie and one's a fucking queer"
          "Aww nigga do you, know what this is. One shot - one kill what's the deal? G-unit!!!"

Komentarz

Zamieszczone przez Fifty-50 Zobacz posta
            Najlepiej kupić na netbook.de. Razem z przesyłką wychodzi około 200 zł taniej, niż najtańsze w Polsce (chodzi o nowe iPady).
            Mi nie wyszło 200 złotych, na jakim modelu?

Komentarz

Nie pamiętam, ale kiedyś porównywałem ceny w iSpocie i to ile zapłacili moi znajomi za mojego iPada (dostałem go) i mi wyszło około 200 zł Model Wi-Fi 64GB.
              iPad Wi-Fi 64GB
              "It was 5 of us, all of us millionaires, now one's a fucking junkie and one's a fucking queer"
              "Aww nigga do you, know what this is. One shot - one kill what's the deal? G-unit!!!"

Komentarz

Na netbook.de na raty???
                Parafrazując regulamin: Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.

Komentarz

Zamieszczone przez Fifty-50 Zobacz posta
                  Nie pamiętam, ale kiedyś porównywałem ceny w iSpocie i to ile zapłacili moi znajomi za mojego iPada (dostałem go) i mi wyszło około 200 zł Model Wi-Fi 64GB.
                  Przy dzisiejszym liczyłem dla wersji 32 z 3G to bardziej opłaca sie w Polsce.

Komentarz

przecież to iPady 1 generacji... A koledze chodzi o 2 i o raty a nie gdzie za ile można kupić.

Komentarz

W Cortlandzie także można na raty brać ^^
                      Komputer:  MacBook Air 13'' 2012 - 128GB SSD
                      Telefon:  iPhone 4S 16 GB GSM Black
                      Tablet:  nowy iPad 64GB 3G Black

Komentarz

iPady są dostępne w dużych ilościach i od ręki w media markt, więc wystarczy wyczekać moment z cyklu "raty zero procent" i zakupić.
                        ...What Goes Around... Comes Back Around...

Komentarz

Prościej jest wziąć pożyczkę w banku, wyjdzie troszkę taniej niż kupno na raty.

Pzdr

Komentarz

Teraz chyba w saturnie są raty 0% więc wystarczy iść i kupić.

Komentarz

Euro RTV Agd ma w ofercie iPada. Myślę że dwójkę też będą mieli. UWAŻAJ na raty 0% bo to u nich złodziejstwo i rozbój w biały dzień. W folderach reklamowych mają niby raty typu 10/20/30 x 0% i nawet piszą że jak coś kosztuje 3 tys. to płacisz 30x 100pln, ale w rzeczywistości tak wogóle nie jest. Wiem bo moja mama chciała wziąć sobie coś w ten sposób i nie wydawać na raz gotówki.

Komentarz

Pracuję...
                              X