Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

ZASADY TWORZENIA TEMATÓW - REGULAMIN

Oto jak to wszystko ma wyglądać...

Tytuł tematu powinien składać się z:
  • prefiksu (który wybieramy przy tworzeniu nowego tematu np. [2G - 3.1.3])
  • krótki opis problemu, czyli nasz tytuł

Przykład:
[PREFIKS] Nazwa tematu
[2G - 3.1.3] Nie działa poczta

Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK!
SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO
Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!

Jednocześnie przypominamy:
  1. W pierwszej kolejności przeczytaj Regulamin MyApple.pl.
  2. Użyj opcji Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym.
  3. Zajrzyj do FAQ, najprawdopodobniej jest tam odpowiedź na Twoje pytanie.
  4. Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
2 z 2 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Jaka klawiatura do iPada

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jaka klawiatura do iPada

Bardzo proszę od radę w/s klawiatury do iPada. Zastanawiam się właściwie nad dwiema opcjami:
    1) klawiaturę do iPada z dock'iem (iPod, iPhone, iPad :: Akcesoria iPad :: Klawiatury :: Apple iPad Klawiatura z dockiem - Cortland - systemy graficzne). Nie wiem tylko, czy mógłbym korzystać z iPada w pozycji poziomej? Używam iPad Case i dobrze mi z tym, chciałbym tylko móc korzystać z klawiatury;
    2) klawiaturę bezprzewodowa Apple (Akcesoria :: Klawiatury :: Apple Wireless Keyboard Silver (78 klawiszy) Bulk - Cortland - systemy graficzne) Jak rozumiem, skoro klawiatura jest nad podstronie Apple dot. akcesoriów do iPada, to bez problemu działa z iPadem? Ma ktoś z Was może jakieś doświadczenia? No i czy gdzieś znajdę wymiary tej klawiatury?

Prosę o rady!
    Pzdr.,
    Ł.

Zdecydowanie druga opcja. Obie klawiatury są identyczne, ale ta pierwsza ma przyklejonego docka, który umożliwia trzymania iPada tylko w jednej pozycji. Masz pokrowiec, dzięki któremu możesz trzymać iPada w dowolnej pozycji, więc wybór moim zdaniem jest prosty

EDIT:
    oczywiście działa z iPadem
    Ostatnio edytowany przez bar-trek; [ARG:4 UNDEFINED].
    Jeżeli nie stosuję Polskich znaków to znaczy, że piszę z Windowsa lub iPada/iPhone'a...

Potrzebujesz porządnych narzędzi skrawających, warsztatowych, pomiarowych lub elektronarzędzi?
    NAPISZ DO MNIE :)

Komentarz

A docka nie da się używać z iPadem w etui, czyli za każdym razem musiałbyś go wyjmować z futerału...
      ---------------------------------------------------------------------------------------
      Pozdrawiam,
      biblo

Komentarz

Zamieszczone przez biblo Zobacz posta
        A docka nie da się używać z iPadem w etui, czyli za każdym razem musiałbyś go wyjmować z futerału...
        nie da się.
        Jeżeli nie stosuję Polskich znaków to znaczy, że piszę z Windowsa lub iPada/iPhone'a...

Potrzebujesz porządnych narzędzi skrawających, warsztatowych, pomiarowych lub elektronarzędzi?
        NAPISZ DO MNIE :)

Komentarz

Tu mam mieszane zdania. Ten dock jest o tyle fajny, że służy jako wygodna ładowarka. Siedzisz przy kompie, iPad Ci się ładuje, dostajesz SMS'a... i od razu możesz łatwo odpisać. A wszystko ładnie stoi na Twoim biurku.

Oczywiście minusem jest to, że iPad musi stać pionowo, ale w pozycji ładującej nie jest to wielki problem. Gorzej z etui, pewnie można jakoś to powyginać by ładował się ale dziwi że Apple o tym wcześniej nie pomyślał...

Komentarz

Klawiatura wireless działa bez problemu z iPadem, ale nie działają funkcje dodatkowe które ma klawiatura z dockiem (np. klawisz Home, czy spotlight).
            Moje programy:
            iOS=>Project Planner | Project Planner HD
            OSX=>Project Planner OSX | Project Planner Viewer | Sub Edit | Mapper
            Nie udzielam porad poprzez PW.

Komentarz

Ja chce kupic klawiature innej firmy (mniejsza) na bluetooth. Orientujecie sie czy bedzie dzialac jednoczescnie z np tetherem bluetooth?

Komentarz

To ja może podłączę się do tematu. Mam takie pytanie: czy wpisywanie polskich znaków z altem na tych klawiaturach działa?
                Pozdrawiam

Komentarz

Zamieszczone przez Ketstian Zobacz posta
                  To ja może podłączę się do tematu. Mam takie pytanie: czy wpisywanie polskich znaków z altem na tych klawiaturach działa?
                  Pozdrawiam
                  Nie wiem czy działa, ale podłączyłem zwykłą PC klawiature na USB przez Camera connection kit - ipad wypluł błąd urządzenia ale zwykła klawiatura usb działała. Po ustawieniu klawiatury na PL działały polskie literki z prawym Alt. Na tyle ile się nią bawiłem działało wszystko idealnie, shift, alt, enter itd.

Komentarz

Polski znaki działają. Nie wyobrażam sobie iPada bez klawiatury Wireless może i ładowanie jest jakimś argumentem, ale szczerze mówiąc, to ja po calodniowym użytkowaniu iPada nie mam problemu z tym, żeby ładować go w nocy Wireless ma jeszcze tą zaletę, że jest bardziej płaska - dzieki temu idealnie mieści się w mojej torbie pomiędzy iPadem i zeszytem
                    Aha jeszcze jedna rzecz - dla klawiatury sprzetowej można wybrać układy Polski, Polski Pro i Polski programisty.
                    Nie dopisuję żadnych urządzeń do konta developerskiego

Komentarz

Dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

Komentarz

a ja mam pytanie z innej beczki, czy tak klawiatura do iPada działa również z iPhonem?

Komentarz

Tak, dziala.
                          jarek
                          iPad WiFi 3G 64 GB
                          iPhone 4 32GB
                          iPod Classic 160GB

Komentarz

Witam
                            Kupiłem sobie klawiaturę bezprzewodową do mojego Ipada ale mam taki problem że nie wiem jak przestawić żeby były polskie znaki i mam tak że jak wciskam y to mam z a jak wciskam z to mam y jak to przestawić
                            Proszę o pomoc

Komentarz

Nie mam klawiatury bezprzewodowej, ale spróbuj w ustawieniach iPada zmienić z QWERTZ na QWERTY. Może pomoże.

teraz dopiero doczytałem, że to dotyczy Software Keyboard Layout.

U Ciebie pewnie trzeba zmienić coś w Hardware Keyboard Layout. Pewnie masz ustawione np Niemiecki, to zmień na U.S.
                              Ostatnio edytowany przez Balin0; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                              X