Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Netflix i Pandora na iPad lub iPhone legalnie i prawie za darmo.

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Netflix i Pandora na iPad lub iPhone legalnie i prawie za darmo.

Witam,

Chciałbym tutaj podzielić się informacją w jaki sposób można oglądać filmy z Netflix lub słuchać muzyki z Pandory w iPadzie/iPhonie będać w Polsce legalnie i to za darmo - tj. prawie za darmo

Potrzebne nam będą:

1. Aplikacja Netflix / Pandora dostępne za darmo w Appstore.
    2. Konto VPN - polecam konto z Super VPN Service ponieważ jest naprawdę szybkie i niezawodne oraz najtańsze jakie do tej pory znalazłem dające możliwość skonfigurowania iPada miesięcznie to tylko 4$ - poza tym można je też wykorzystać do słuchania Pandory / Last.fm itd.
    3. Karta kredytowa / płatnicza (im więcej kart mamy tym lepiej - możemy też użyć kart małżonki) chodzi o to iż netflix oferuje 1 miesiąc serwisu za darmo. W ciągu miesiąca można zrezygnować i nie są wtedy pobierane opłaty. Możemy więc na inną kartę założyć nowe konto - ja już korzystam z Netflix 4 miesiąc. Wykorzystałem do tego 3 moje karty oraz kartę znajomego (oczywiście za jego zgodą) - za każdym razem rezygnując dzień przed upływem darmowego miesiąca.
    Jeżeli ktoś jednak nie chce się bawić w zakładanie nowych kont to opłata miesięczna za serwis kosztuje 7.99$ i nieograniczoną liczbę filmów do oglądnięcia.

Nie jest to olbrzymia suma biorąc pod uwagę tysiące filmów któe oferuje Netflix.

Jak większość osób wie Netflix to firma oferująca oglądanie filmów na komputerze lub iPadzie przez tzw. streaming niestety w związku z prawami autorskimi które wyglądają w USA trochę inaczej niż w Europie - streaming Netflixa możliwy jest jedynie na terenie USA - chyba że ma się Amerykański adres IP i tutaj z pomocą przychodzą firmy oferujące takie serwisy przez VPN.

Jak wspominałem polecam firmę Super VPN Service ponieważ w łatwy sposób można przy jej pomocy skonfigurować iPada oraz jest naprawdę tania. Za 4 dolce otrzymujemy brak ograniczeń na ilość ściągniętych danych co jest bardzo ważne przy oglądaniu filmów z Netflix lub słuchaniu muzyki z Pandory poza tym mają bardzo rzetelne wsparcie.

Po wykupieniu konta w Super VPN Service otrzymamy mejla z instrukcją w jaki spsób skonfigurować iPada (lub iphona do Pandory).

Powiem tylko że wykorzystuje to wbudowany w iPad / iPhone system do zakładania kont VPN można to skonfigurać w 3 minuty po połączeniu z kontem nasz iPad otrzymuje amerykański adres IP przez co możemy cieszyć się usługami które blokowane są poprzez IP różne niż Amerykańskie.

Są to Netflix, Pandora, ABC Player.

Mając uruchomiony Netflix w iPadzie i będąc pod odpowiednim IP zakładamy sobie nowe konto.
    Potrzeban będzie do tego karta kredytowa lub płatnicza ale tak jak już wspominałem przez pierwszy miesiąc nie będzie pobrana żadna opłata.

Pandora i ABC Player są za darmo nie trzeba się rejestrować.

Pozdrawia,
    kowalski
    Ostatnio edytowany przez wojtkow; [ARG:4 UNDEFINED].

co do legalności to nie byłbym taki pewien.
    Hotspot shield na iphone i ipada jest za darmo i działa z pandorą i netflixem.

Komentarz

hotspotshield znam bo testowałem.
      Jest bardzo wolny. Netflix po kilku minutach zmienia jakość obrazu tak że pixele widać a następnie się buferuje. Poza tym nie raz już zdarzyło mi się iż nie mogłem się połączyć z hotspotshield

Komentarz

a jak z używaniem tego na mac'u lub apple tv, wiesz może coś na ten temat?
        ...What Goes Around... Comes Back Around...

Komentarz

Witam,

VPN da się skonfigurować w MAC a ten oferowany przez Super VPN daje taką możliwość proszę tam o tym poczytać.
          Ja do tej pory korzystałem tylko z VPN dla Windows 7 i wszystko śmiga jak należy.

Potem wystarczy tylko się już zalogować na stronę netflixa i oglądać.

Z tego co wiem to Apple TV nie daje możliwosci skonfigurowania.?
          Ostatnio edytowany przez kowalski; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

A ja wykupiłem Free UK & USA VPN , Premium VPN Service, Hide/Change IP VPN, Unblock Hulu, Unblock ITV, BBC | HideIpVPN i o ile na macbooko działa super to na iphonie i ipadzie nie daje rady. Tz. BBC działa bez zarzutu ale ABC player ani Netfix nie. Na żadnym z serwerów które przesłało mi hideipvpn nie da się nic oglądnąć, cały czas łąduje. Czy z Super VPN Service nie ma tego problemu?
            Ostatnio edytowany przez K@M!L; [ARG:4 UNDEFINED].
             MBP / IP4

Komentarz

Kurcze, tylko 4$ jest jak sie wykupuje na 2 lata a normalnie conajmniej 8$. Chyba jednak najlepiej zrobić wpis na blogu i dostać free acount..

Komentarz

Wlasnie dostalem iPada (w prezencie od kuriera), do tej pory (placac) korzystalem z Netflixa na PC.
                Chcialem sciagnac aplikacje Netflix'a (zreszta BBC iPlayer'a tez) na swojego nowego iPad'a i dupa - w polski app store ich nie ma.
                Ktos moze mnie poinstruowac co dalej i gdzie mam czytac?

Zakladam, ze musze zrobic ten magiczny jailbrake, tak? Jak... co potem? Nie zepsuje iPada?

Gdzie "noob" powinien prosic o pomoc?

Zaczynam sie zastanawiac czy ipad to byl dobry pomysl zamiast GT 10.1 czy Transformera - chyba nie mialbym takich problemow jak teraz.
                Pozdrawiam,
                Galtom

Korzystam z hideipvpn.pl - TV ABC, Hulu, Netflix, BBC iPlayer ;-)

Komentarz

Żeby używać Netflixa trzeba mieć kartę kredytową z USA. Galtom, te aplikacje są dostępne w App Store USA, wystarczy założyć amerykańskie konto w iTunes i ściągnąć je sobie.

Komentarz

1. Netflixa oplacam od kilku miechow - spoko - netflix to nie klopot, mam dziala - tylko nie na ipadzie
                    2. Konta w itunes z usa nie udalo mi sie zalozyc bo moje karty sa nie akceptowane - nie wiem jak to obejsc
                    Pozdrawiam,
                    Galtom

Komentarz

Wpisz sobie w google coś stylu: jak założyć konto w amerykańskim iTunes, jest sporo tutoriali, na youtube również. Sprawa jest bardzo prosta. A jak opłacasz Netflixa?

Komentarz

Karta kredytowa
                        Pozdrawiam,
                        Galtom

Komentarz

Witam,
                          Czy ktoś mógłby w miarę łopatologicznie podać, co i jak należy wpisać w Windows 7 i w iPod Touch, żeby usługa SUPER VPN działała?
                          Wykupiłem miesięczny dostęp, ale nie mogę się zarejestrować, wyrzuca błąd 734..
                          HP Pavilon, IBM, T21, Aristo Smart 210, Asus, Mac mini late 2012, Macbook Pro 2012, Macbook Air 2013, Pod Touch 4G, ATV1, ATV2, iPhone 5, iPad 3, Samsung i600, Amazon Fire TV.

Komentarz

Ile zaplaciles?
                            Nie wiem jak z super VPN - ja korzystam z hideipvpn.pl - Dostep do HULU, BBC, iPlayer, TV online, anonimowe p2p i torrent.
                            W windows 7 po prostu tworzy sie nowe polaczenia (w opcjach centrum sieci jest VPN), podajesz nazew serwera z ktoym chcesz sie laczyc (nazwy ma od uslugodawcy), login + haslo i juz. Mozesz sobie ewentualnie wybrac tryb pracy/szyfrowania polaczenia i rodzaj pptp,l2tp lub "auto" i to czy komp bedzie sie pytal za kazdym razem o haslo czy nie.
                            Potem hulaj dusza piekla nie ma. Mnie hideipvpn (mam dostep do serwerow w UK i USA) chodzi rewelacyjnie i w desktopie i laptopie i teraz na ipadzie (netflix, abc player [zamiast hulu], bbc iplayer, 4oD (uk) player, ITV (uk) player - wszystko dziala. A z BBC iPalyerem to sie nawet bbc 1,2 i inne da na zywo ogladac. Zgadnij na czym bede F1 dzis ogladal
                            Ostatnio edytowany przez galtom; [ARG:4 UNDEFINED].
                            Pozdrawiam,
                            Galtom

Komentarz

Ja wykupiłem supervpn, za 8 USD pierwszy miesiąc, przy 24-miesięcznej, zednorazowej opłacie koszt miesiąca wynosi 4 USD.
                              Problem w tym, że mi to działa tylko na iPodzie Touch, bo w PC z Windows 7 nie mogę uruchomić...
                              Dobra wiadomość to taka, że wystarczy porządny kabel do iPoda i mozna w TV oglądać. Co do jakosci to nie powala...tzn z Netfliksa.
                              Szkoda, że na stare ATV1 nie ma Netfliksa i innych, nie wiem nawet czy jest VPN...
                              A może ktoś z forumowiczów wie, jak założyć VPN np na ruterze???
                              HP Pavilon, IBM, T21, Aristo Smart 210, Asus, Mac mini late 2012, Macbook Pro 2012, Macbook Air 2013, Pod Touch 4G, ATV1, ATV2, iPhone 5, iPad 3, Samsung i600, Amazon Fire TV.

Komentarz

Pracuję...
                              X