Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

ZASADY DZIAŁU "JAKI SPRZĘT WYBRAĆ Z iOS"- PRZECZYTAJ ZANIM ZAŁOŻYSZ WĄTEK!

Chcesz kupić iPada, iPoda, iPhona lub inne akcesorium Apple?
Nie wiesz na jaki model się zdecydować?
Zadaj pytanie w tym dziale.

Postaraj się określić swoje wymagania i przeznaczenie sprzętu, kwotę jaką możesz przeznaczyć oraz czy preferujesz sprzęt nowy czy używany.

Pamiętaj! W tym dziale pytamy o konkretne modele, a nie poszczególne egzemplarze. Nie pytaj, czy warto kupić sprzęt z aukcji X. Tę decyzję musisz podjąć sam.

Pytania o komputery, monitory itp. zadajemy w http://myapple.pl/jaki-sprzet-wybrac-108/

Dziękujemy za uszanowanie zasad działu.
2 z 2 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Zakup iphone 4 vs. 4s

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zakup iphone 4 vs. 4s

Cześć!
    Sprzedałem swojego Galaxy s II ,wybór padł na telefon Apple.Mam teraz duży dylemat czy warto dopłacić do iphone 4s...
    Iphone głównie chce uzywać do słuchania muzyki(główny powód wyboru iphone ze względu na jakość),pozatym internet po 3G,zdjęcia,gry sporadycznie wole już pograć na ipadzie 2
    Iphone 4 16gb w bdb stanie mogę mieć w komisie za 1000zł a 4s 1350 w stroche gorszym stanie na allegro,jeszcze pozostają licytacje...
    Chciałbym zaczerpnąć waszej rady i doświadczenia wydaje mi się że 2 rdzenie +lepszy aparat bo różnica nie jest duża,ale mam w podświadomości fakt że 4s będzie dłużej wspierana i może się okazać że "4" się szybko skończy.
    Dodam że kasa jest dla mnie dość istotna wolałbym wydać 1000 ale 1300 za fajnego 4s jest jeszcze do przełknięcia

Lepiej dołożyć do 4s. Jest przede wszystkim o wiele szybszy od 4s i wydajniejszy. Do tego lepszy aparat. W s2 masz wszystko lepsze od 4 nie licząc muzyki ekranu i obudowy.
    Komputer: PC - Win7 x64
    Telefon: iPhone 5S 16GB Black - iOS7
    Odtwarzacz: iP5S + soundmagic PL30
    Mój kanał YT: http://www.youtube.com/user/Ernest05android/videos

Komentarz

Było 100 razy na forum.
      In­te­ligen­tni ludzie są często zmusza­ni do pi­cia, by bez­kon­flik­to­wo spędzać czas z idiotami. - Ernest Hemingway

Komentarz

zdecydowanie 4S
        GameCenter: ke3waytg
        iMessage: lukasz.bochen@me.com

Komentarz

4S ze względu na aparat i szybsze działanie.

Komentarz

Zamieszczone przez Jolaos Zobacz posta
            Było 100 razy na forum.
            No i co z tego? Lepiej założyć nowy wątek i niech się frajerzy dalej produkują. Po co sobie ręce brudzić wyszukiwarką, googlem. Nie słyszałeś, że od tego się ekran wypala i ślizgacze w myszce zużywają?
            Parafrazując regulamin: Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.

Komentarz

Pracuję...
            X