Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

ZASADY DZIAŁU "JAKI SPRZĘT WYBRAĆ Z iOS"- PRZECZYTAJ ZANIM ZAŁOŻYSZ WĄTEK!

Chcesz kupić iPada, iPoda, iPhona lub inne akcesorium Apple?
Nie wiesz na jaki model się zdecydować?
Zadaj pytanie w tym dziale.

Postaraj się określić swoje wymagania i przeznaczenie sprzętu, kwotę jaką możesz przeznaczyć oraz czy preferujesz sprzęt nowy czy używany.

Pamiętaj! W tym dziale pytamy o konkretne modele, a nie poszczególne egzemplarze. Nie pytaj, czy warto kupić sprzęt z aukcji X. Tę decyzję musisz podjąć sam.

Pytania o komputery, monitory itp. zadajemy w http://myapple.pl/jaki-sprzet-wybrac-108/

Dziękujemy za uszanowanie zasad działu.
2 z 2 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

nowy Iphone 3gs tablica.pl

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• nowy Iphone 3gs tablica.pl

Witam mam kilka wątpliwości na temat tego sprzętu do którego zakupu wstępnie się przymierzam . Mam nadzieję, że ktoś bedzie miał jakieś informacje w tym temacie i mi pomoże.
    ogłoszenie: IPhone 3GS 8GB ! Jedyna Taka OKAZJA Gdańsk • Tablica.pl

i co mi chodzi po głowie:

Telefon jest ponoć z polskiej dystrybucji. Kupiony w salonie Plusa w połowie maja tego roku (sprzedawali do tego czasu 3gs'y?)
    sprzęt wygląda na oryginalny? (nie znam się zupełnie)
    cena nie jest podejrzanie za niska?
    kupno ma być dokonane na podstawie przesyłki pobraniowej, więc chyba problemu z wyłudzeniem pieniędzy nie powinno być... (?)
    z góry dziękuję za odpowiedź

Kabel USB jest mocno zużyty i niezbyt nowy, aż zmienił kolor
    nie wiadomo co tam robi to białe pudełko,
    telefon być może oryginalny - brak zdjęć po uruchomieniu
    nowy raczej nie, byc może refurb
    cena prawie o połowe niższa niż za nówkę w komisie GSM
    Możesz próbować kupić, ale z odbiorem osobistym tylko wg mnie...
    Ostatnio edytowany przez dm76; [ARG:4 UNDEFINED].
    WWW: http://gameplay.pl/dm

Komentarz

Witam,

Ze zdjęć jakie dołączono w ofercie sprzedaży, nie wynika jakoby sprzęt był nowy.

- Jeżeli nie używany, to po co otwierano pudełko??
      - Wszystkie akcesoria posiadają widoczne ślady używania (nawet mój kabel do iP po 20 miesiącach nie wygląda tak tragicznie jak ten "nowy")
      - folia zabezpieczająca ekran owszem jest, ale nie jest to folia fabrycznego pakowania (wpisz w google iPhone 3Gs box i zobaczysz różnice)
      - Oferta jest mocno naciągana w informacje nie mające kompletnie potwierdzenia z rzeczywistością.
      - Ostatnim elementem, jaki mnie bardzo zainteresował to "grill" słuchawki. Mimo że zdjęcie kiepskie w szczelinie nie widać metalicznej siateczki, w zamian za to widać syf!
      To tyle z mojej strony
      Pozdrawiam

Komentarz

Na tablicy są sami oszuści . To jedna wielka ich hodowla.
        Zostałem oszukany już 2 razy , tez chciałem kupić Iphone 3GS i nic z tego nie wyszło bo pewien dosyć znany Pan DJ współpracujący z NPWM oszukał mnie na kwote 400zł i sprawa w Policji.
        Jeśli chcesz już coś kupić na tablicy to tylko poprzez aukcje allegro.
        Dobrze ci radze.
        Czy można być fanem Apple nie posiadając żadnego produktu tej marki?

Odpowiedź brzmi TAK.

Komentarz

A nie lepiej dołożyć te pare groszy i kupić coś pewnego, używanego w niezłym stanie ,o większej pojemności, w twoim mieście ??
          Na tablica.pl , oferenci np. iPhone'ów, są przeważnie oszustami, nie daj się robić w bambuko

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
          MacBook WHITE
          iPhone's 4s 16GB WHITE & BLACK
          Samsung Galaxy S III BLUE

Komentarz

@lukkos dobrze mowi. Tablica.pl to mekka dla oszustow. No chyba, ze w gre wchodzi odbior osobisty. A co do tego ogloszenia co wyslales. To mysle, ze telefon jest na 100% uzywany!

Komentarz

Zamieszczone przez mattholla Zobacz posta
              To mysle, ze telefon jest na 100% uzywany!
              101% BTW. Poszukałem troszkę za ciebie i wynalazłem całkiem fajne oferty, poniżej kilka z nich :

http://allegro.pl/apple-iphone-3gs-1...444065993.html

http://allegro.pl/iphone-3gs-16gb-za...425006860.html

http://allegro.pl/iphone-3gs-8gb-bez...431092115.html

http://allegro.pl/iphone-3gs-16gb-ja...429970659.html

etc...
              Ostatnio edytowany przez lukkos; [ARG:4 UNDEFINED].
              MacBook WHITE
              iPhone's 4s 16GB WHITE & BLACK
              Samsung Galaxy S III BLUE

Komentarz

Jestem z 3miasta, moge sprawdzic czy umówi sie na odbiór osobisty :P
                A tak swoją drogą... widzicie numer GG? zaczyna się na 43... czyli zakładany niedawno na potrzebę sprzedaży i chwile później bedzie już na zawsze niedostępny. 100% oszustwo, ja jak już widze numer gg 43... i żadnej innej formy kontaktu to od razu daję sobie spokój.
                Game Center: .:HOMER:.
                Quality never goes out of style!

Komentarz

Zamieszczone przez Squashik Zobacz posta
                  Na tablicy są sami oszuści . To jedna wielka ich hodowla.
                  Zostałem oszukany już 2 razy , tez chciałem kupić Iphone 3GS i nic z tego nie wyszło bo pewien dosyć znany Pan DJ współpracujący z NPWM oszukał mnie na kwote 400zł i sprawa w Policji.
                  Jeśli chcesz już coś kupić na tablicy to tylko poprzez aukcje allegro.
                  Dobrze ci radze.

Oj , tu się nie zgodzę. Ja pół roku temu dostałem na Tablicy używanego 3GSa 32gb(!) za jedyne 600zł. Działa do dziś.

Komentarz

Ja ostatnio na tablicy takze kupilem iPhone 4 16GB white za 1000 pln,tyle ze z odbiorem.

Komentarz

Zamieszczone przez maciejkami1 Zobacz posta
                      Oj , tu się nie zgodzę. Ja pół roku temu dostałem na Tablicy używanego 3GSa 32gb(!) za jedyne 600zł. Działa do dziś.
                      Zamieszczone przez suprnowa Zobacz posta
                      Ja ostatnio na tablicy takze kupilem iPhone 4 16GB white za 1000 pln,tyle ze z odbiorem.
                      To mieliscie farta ;]

Komentarz

Ja też nie polecam tablicy, chyba ze sprzedający zgodzi się wystawić telefon na Allegro

Komentarz

Odbiór osobisty, wysyłka pobraniowa ze sprawdzeniem zawartości albo allegro. Innego bezpiecznego rozwiązania nie ma przy czym w razie wtopy na allegro odzyskiwanie kasy zajmuje 2-3 miesiące.
                          Game Center: .:HOMER:.
                          Quality never goes out of style!

Komentarz

Pracuję...
                          X