Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

ZASADY DZIAŁU "JAKI SPRZĘT WYBRAĆ Z iOS"- PRZECZYTAJ ZANIM ZAŁOŻYSZ WĄTEK!

Chcesz kupić iPada, iPoda, iPhona lub inne akcesorium Apple?
Nie wiesz na jaki model się zdecydować?
Zadaj pytanie w tym dziale.

Postaraj się określić swoje wymagania i przeznaczenie sprzętu, kwotę jaką możesz przeznaczyć oraz czy preferujesz sprzęt nowy czy używany.

Pamiętaj! W tym dziale pytamy o konkretne modele, a nie poszczególne egzemplarze. Nie pytaj, czy warto kupić sprzęt z aukcji X. Tę decyzję musisz podjąć sam.

Pytania o komputery, monitory itp. zadajemy w http://myapple.pl/jaki-sprzet-wybrac-108/

Dziękujemy za uszanowanie zasad działu.
2 z 2 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

iPhone 4S czy iPad.

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• iPhone 4S czy iPad.

W co lepiej inwestować? Dodam , że głównie w domu używam laptopa i mnie to zadawala. iPad by się przydał na lato jak gdzieś się wyjeżdża , ale z jednej strony żeby kupować iPad do użytku w podróży głównie w wakacje , no nie wiem jak sądzicie? Moja praca to głównie w domu i net , a jak gdzieś jestem to używam iPhone na szybko coś sprawdzić , zadzwonić , zagrać. Dlatego nie wiem czy pozbywać się iPhone na rzecz iPada. Co sądzicie?

Nie rozumiem pytania. A kto ma to wiedzieć lepiej niż Ty sam?
    Game Center: .:HOMER:.
    Quality never goes out of style!

Komentarz

ja ogolnie jestem zadowolony juz od poltora roku z polaczenia iPad plus komorka jedynie do rozmow. iPhone zawiod mnie wielokrotnie w dluzszej podrozy, gdy musialem zrezygnowac z zajecia sobie czasu by miec mozliwosc pozniejszcego dzwonienia. Przy iPadzie tego problemu nie ma, w dodatku bateria starcza spokojnie na pelen dzien wrazen w podrozy.

Komentarz

crash5 - ja mam podobny dylemat, nie wiem czy buty czy koszule sobie kupić.
        --- Konto usunięte ---

Komentarz

Maciek, ale on pyta w co lepiej inwestować? To nie takie zwykłe "kupić"

Tyle było tematów czy iPad czy iPod, czy iPad czy Macbook, czy iPad i telefon czy iPhone... Starczy. Zamykam.
          Ostatnio edytowany przez renqien; [ARG:4 UNDEFINED].
          Parafrazując regulamin: Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.

Komentarz

Pracuję...
          X