Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

ZASADY DZIAŁU "JAKI SPRZĘT WYBRAĆ Z iOS"- PRZECZYTAJ ZANIM ZAŁOŻYSZ WĄTEK!

Chcesz kupić iPada, iPoda, iPhona lub inne akcesorium Apple?
Nie wiesz na jaki model się zdecydować?
Zadaj pytanie w tym dziale.

Postaraj się określić swoje wymagania i przeznaczenie sprzętu, kwotę jaką możesz przeznaczyć oraz czy preferujesz sprzęt nowy czy używany.

Pamiętaj! W tym dziale pytamy o konkretne modele, a nie poszczególne egzemplarze. Nie pytaj, czy warto kupić sprzęt z aukcji X. Tę decyzję musisz podjąć sam.

Pytania o komputery, monitory itp. zadajemy w http://myapple.pl/jaki-sprzet-wybrac-108/

Dziękujemy za uszanowanie zasad działu.
2 z 2 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Iphone 4 czy 4s ? co lepsze ?

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Iphone 4 czy 4s ? co lepsze ?

WItam , zastanawiam się nad kupnem Iphone , zastanawiam się czy wybrać 4 czy 4 s .
    Który się bardziej opłaca kupić ?

Żadnego nie opłaca się kupować, każdy straci na wartości.
    Skontaktuj się ze mną!

Komentarz

Nie o taką odpowiedź mi chodziło , ale dziękuje : )

Komentarz

A o jaką? Pytałeś o opłacalność, cokolwiek to oznacza w tym przypadku, więc dostałeś odpowiedź jaką dostałeś.
        --- Konto usunięte ---

Komentarz

Pytałem się którego bardziej opłaca się ... , jak według @michała żadnego to mógł nie pisać .

Komentarz

No więc dobrze Ci napisał, nie opłaca się żadnego.
            --- Konto usunięte ---

Komentarz

jokas, poczytaj specyfikacje jednego i drugiego i zobacz który Ci będzie bardziej odpowiadał. Masz sporo danych o tych telefonach na forum.
              Potrzebujesz lepszego aparatu, siri, szybkości w grach to kupujesz 4s.
              Komputer: MacBook AIR MID2013 128GB/4GB, MacBook Pro Retina 13 ME865PL/A
              Telefon: iPhone 6 plus, iPhone 6

Komentarz

Ale on się pyta o opłacalność, a nie co wybrać
                --- Konto usunięte ---

Komentarz

Zamieszczone przez macieks72 Zobacz posta
                  Ale on się pyta o opłacalność, a nie co wybrać
                  wiem, wiem Pewnie źle chłopaczyna sformułował pytanie
                  Komputer: MacBook AIR MID2013 128GB/4GB, MacBook Pro Retina 13 ME865PL/A
                  Telefon: iPhone 6 plus, iPhone 6

Komentarz

A jak myślisz... który lepszy ? IP 4 z przed 1,5 roku czy 4S z przed miesiąca ? ech... zadając takie pytania to obawiam się, że korzystanie z nokii 3310 mogłoby sprawić ci problemy...

Komentarz

Wybierz 4. Chyba ze lubisz pograc w najlepsze gry i interesuje cie kamera 1080p. 4 jest wystarczajco szybka, a te male roznice w otwieraniu stron w safari nie odczujesz tak bardzo, jak twoja kieszen przy doplacie do 4s. 4S mozesz wybrac jak mieszkasz w Usa czy Uk, wtedy jest z tego pozytek.

Komentarz

W dodatku w świetle problemów z 4S takimi jak słaba bateria, static noise, coś dziwnego z wibracjami czy to, że mają brzydsze kolory na wyświetlaczach, moim zdaniem dużo lepiej wziąć 4, jej jedyny problem jaki się czasem objawia to gubienie zasięgu.
                        MBP 13'' | iPhone 5 | iPad 2 | iPod shuffle 4G | Nook

Komentarz

Jeżeli chodzi Ci o to który jest lepszy no to NOWSZY iPhone 4S.......

Komentarz

-.- Co za pytanie...
                            Dribbble: Adam Kaczor
                            Twitter: @KaczorAdam

Komentarz

Dziwne podejście niektórych...to, że "nowszy" wcale nie oznacza, że jest lepszy, tym bardziej, że może 1/10 z wypowiadających się znawców miała w ręku 4s. Ja wiem jedno, że jakbym miał w tej chwili wracać do telefonów apple, to wybrałbym białego 3GS , dla mnie to właśnie ten telefon spełnia w pełni wszystkiego moje zapotrzebowania i to właśnie on jest "lepszy". Tak ,że zastanów się dobrze do czego potrzebujesz telefon, czy do dzwonienia i wysyłania smsów, czy do lansu. Na pewno więcej stracisz (co może zaboleć za kilka miesięcy, no chyba że weźmiesz fona na jakiś "kosmiczny" abonament) wybierając iphone'a 4S, a czy lepszy jest od 4... to wszystko kwestia "zapotrzebowania"

Komentarz

Pracuję...
                              X