Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

[PRZECZYTAJ] Zasady obowiązujące w dziale "iPod, iTunes, iTunes Store".


Dział iPod, iTunes, iTunes Store służy do poszukiwania odpowiedzi na pytania wiążące się z funkcjonowaniem: sklepu iTunes Store, iPodów oraz iTunes.

W tym dziale nie pytamy o: aplikacje z AppStore - do tego jest osobny dział: Aplikacje z App Store.


Zasady działu:
 1. Tytuł tematu obowiązkowo powinien składać się z: krótkiego opisu problemu, czyli nasz tytuł. Jeśli zdecydowałeś się zadać pytanie w tym dziale, pamiętaj żeby zrobić to mądrze. Tytuł wątku sformułuj tak, żeby przeglądający ten dział od razu wiedział, jaki masz problem, o co pytasz i jakiego sprzętu dotyczy temat. Wątki zatytułowane podobnie do "MAM PROBLEM", "POMOCY", "APLIKACJA", "PYTANIE NOWICJUSZA" oraz inne, nic nie mówiące czytającym, będą usuwane do kosza, a autor proszony o ponowne napisanie postu. Dlatego dwa razy zastanów się przed zatytułowaniem wątku, żebyś nie musiał przepisywać go od nowa.
 2. Treść: W treści postu postaraj się możliwie jak najdokładniej opisać swój sprzęt, konfigurację, objawy i problem oraz to jakiej aplikacji dotyczy problem. Pamiętaj, że wróżek na forum nie ma i nie wiemy, jakiego komputera używasz, jakie są objawy, a taka informacja bardzo ułatwia udzielenie szybkiej i poprawnej odpowiedzi.

Jednocześnie przypominamy:
 1. Sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym - użyj opcji: Zaawansowane szukanie. Na forum obowiązuje zasada: najpierw szukamy, potem pytamy. Jako alternatywę polecam użycie: Google: z prefixem: site:myapple.pl przed pytaniem, aby wyszukało najwłaściwszy wątek. Czasem warto również wpisać bieżący rok, aby zawęzić krąg poszukiwań do najświeższych tematów. Przykład takiego zapytania: site:myapple.pl błąd 3194 iphone 2011 .
 2. Przeczytaj: Regulamin MyApple.pl.
 3. Przed założeniem tematu zapoznaj się z drzewem kategorii naszego forum i postaraj się wybrać miejsce najlepiej pasujące do Twojego problemu. Pozwoli Ci to szybciej uzyskać pomoc i w przyszłości ułatwi innym użytkownikom szukającym odpowiedzi na takie samo pytanie, znaleźć Twój wątek i rozwiązanie problemu. Pamiętaj również zapoznać się w wybranym przez Ciebie dziale z ogłoszeniami i tematami podklejonymi u góry. Często są to odpowiedzi na najczęstsze pytania i wskazówki dotyczące zakładania nowych tematów.
 4. Na tym forum piszemy zgodnie z zasadami języka polskiego! Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi. Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK! Słownik języka polskiego SJP.pl (ortograficzny). Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!
 5. Nie podbijaj tematu i nie powielaj pytania w kilku wątkach, poczekaj spokojnie na odpowiedź.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
2 z 2 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJPytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...


Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Dlaczego brak kamery w iTouchu? Dlaczego Nano nie robi zdjęć? Steve Jobs odpowiedział

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Dlaczego brak kamery w iTouchu? Dlaczego Nano nie robi zdjęć? Steve Jobs odpowiedział

  No to teraz już wszystko jasne…

  In Q&#038;A, Steve Jobs Snipes at Amazon and Praises Ice Cream - Bits Blog - NYTimes.com
  iPad 2 3G 16GB White
  TV 2
  Time Capsule 500GB
  PLAYSTATION 3 60GB + TV LCD Sharp 37" Full HD

 • #2
  Myślę, że nic nie jest wcale dobrze wyjaśnione w tym artykule...

  Zamieszczone przez Steve Jobs
  The sensors for doing video are fairly thin. The sensors for doing a still camera, at much higher pixel resolution — and we’d really like to have autofocus — they are just way too thick to ever fit inside the Nano.
  Skoro, nano, może kręcić filmy typowej mobilnej rozdzielczości a'la VGA, a 2MPx kamera po prostu nie zmieściłaby się*tam, to czemu iPhone 2G/3G posiadający lepszą kamerę nie może kręcić*filmów (by default)?
  appogeum.com

  Komentarz


  • #3
   Zamieszczone przez _krzysiek Zobacz posta
   Myślę, że nic nie jest wcale dobrze wyjaśnione w tym artykule...


   Skoro, nano, może kręcić filmy typowej mobilnej rozdzielczości a'la VGA, a 2MPx kamera po prostu nie zmieściłaby się*tam, to czemu iPhone 2G/3G posiadający lepszą kamerę nie może kręcić*filmów (by default)?
   A na końcu widziałeś…?

   W 2G/3G był to celowy zabieg, żeby zbudować buzz. A przy Nano nie mieliby raczej racjonalnego uzasadnienia., aby blokować możliwość robienia fotek skoro istnieje możliwość kręcenia filmów. Tutaj to musiała być faktycznie kwestia techniczna. Jednak co do wytłumaczenia o braku kamery w Touchu to jest to śmiech na sali. Dziesiątki pokrowców, szkice, prototypy, etc. pokazywały, że takie urządzenie istnieje. Pogłoski o jakiejś wadzie technicznej okazały się chyba jednak prawdziwe...
   Ostatnio edytowany przez alfagta; [ARG:4 UNDEFINED].
   iPad 2 3G 16GB White
   TV 2
   Time Capsule 500GB
   PLAYSTATION 3 60GB + TV LCD Sharp 37" Full HD

   Komentarz


   • #4
    I udają jakby nigdy nic. Pewnie wydadzą za jakiś czas iPod Touch 3G Photo czy cuś...
    Twitter: carlst3

    Komentarz

    Pracuję...
    X