Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

[PRZECZYTAJ] Zasady obowiązujące w dziale "iPod, iTunes, iTunes Store".


Dział iPod, iTunes, iTunes Store służy do poszukiwania odpowiedzi na pytania wiążące się z funkcjonowaniem: sklepu iTunes Store, iPodów oraz iTunes.

W tym dziale nie pytamy o: aplikacje z AppStore - do tego jest osobny dział: Aplikacje z App Store.


Zasady działu:
 1. Tytuł tematu obowiązkowo powinien składać się z: krótkiego opisu problemu, czyli nasz tytuł. Jeśli zdecydowałeś się zadać pytanie w tym dziale, pamiętaj żeby zrobić to mądrze. Tytuł wątku sformułuj tak, żeby przeglądający ten dział od razu wiedział, jaki masz problem, o co pytasz i jakiego sprzętu dotyczy temat. Wątki zatytułowane podobnie do "MAM PROBLEM", "POMOCY", "APLIKACJA", "PYTANIE NOWICJUSZA" oraz inne, nic nie mówiące czytającym, będą usuwane do kosza, a autor proszony o ponowne napisanie postu. Dlatego dwa razy zastanów się przed zatytułowaniem wątku, żebyś nie musiał przepisywać go od nowa.
 2. Treść: W treści postu postaraj się możliwie jak najdokładniej opisać swój sprzęt, konfigurację, objawy i problem oraz to jakiej aplikacji dotyczy problem. Pamiętaj, że wróżek na forum nie ma i nie wiemy, jakiego komputera używasz, jakie są objawy, a taka informacja bardzo ułatwia udzielenie szybkiej i poprawnej odpowiedzi.

Jednocześnie przypominamy:
 1. Sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym - użyj opcji: Zaawansowane szukanie. Na forum obowiązuje zasada: najpierw szukamy, potem pytamy. Jako alternatywę polecam użycie: Google: z prefixem: site:myapple.pl przed pytaniem, aby wyszukało najwłaściwszy wątek. Czasem warto również wpisać bieżący rok, aby zawęzić krąg poszukiwań do najświeższych tematów. Przykład takiego zapytania: site:myapple.pl błąd 3194 iphone 2011 .
 2. Przeczytaj: Regulamin MyApple.pl.
 3. Przed założeniem tematu zapoznaj się z drzewem kategorii naszego forum i postaraj się wybrać miejsce najlepiej pasujące do Twojego problemu. Pozwoli Ci to szybciej uzyskać pomoc i w przyszłości ułatwi innym użytkownikom szukającym odpowiedzi na takie samo pytanie, znaleźć Twój wątek i rozwiązanie problemu. Pamiętaj również zapoznać się w wybranym przez Ciebie dziale z ogłoszeniami i tematami podklejonymi u góry. Często są to odpowiedzi na najczęstsze pytania i wskazówki dotyczące zakładania nowych tematów.
 4. Na tym forum piszemy zgodnie z zasadami języka polskiego! Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi. Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK! Słownik języka polskiego SJP.pl (ortograficzny). Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!
 5. Nie podbijaj tematu i nie powielaj pytania w kilku wątkach, poczekaj spokojnie na odpowiedź.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
2 z 2 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJPytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...


Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Jaki format filmów polecacie na iPoda?

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Jaki format filmów polecacie na iPoda?

  Witam.

  Nabyłem właśnie iPoda 120GB ze sklepu iStore za 849 PLN z przesyłką (POLECAM TEN SKLEP).

  Wgrałem muzykę i mam zamiar wgrać kilka filmów.

  Proszę napisać jaki format video polecacie tak, żeby dało się to odtwarzać na iPodzie i nie zajmowało dużo miejsca. Na razie przekonwertowałem sobie film do formatu AVC H.264 MPEG-4 za pomocą Total Video Convertera. Z 716 MB w DivXie zrobiło się 337 MB i to mnie zadowala, zastanawiam się tylko czy ten format może znacząco skrócić czas pracy na baterii, czy może jednak uda się wyciągnąć te 6 h podawane przez producenta?

  Z góry dzięki za podpowiedź,
  Pozdrawiam
  darczy
  iPod 120 GB black + iTunes 8

 • #2
  Powiem ci szczerze tak sam używam tego i raczej bym polecił H.264 QVGA Stereo 768kbps i według mnie jest to fajny format tylko coś sknociłem przy przerabianiu SITD i stąd w tym filmie pojawiają się czasami przy przechodzeniu obrazu takie kwadraty ale za to 2 na tym formacie to miodzio fajnie się go ogląda polecam.

  A i był bym zapomniał skąd wziąłeś taki format jak co to ten co ja podałem nie ma AVC H.264 jest H.264 ale QVGA lub VGA a potem są MPEG-4
  Ostatnio edytowany przez Stasio90; [ARG:4 UNDEFINED].

  Komentarz


  • #3
   AVC to nazwa standardu kodowania H.264.
   W każdym razie, jest to to samo.

   Pozdrawiam
   iPod 120 GB black + iTunes 8

   Komentarz


   • #4
    Aha już teraz rozumiem

    Komentarz

    Pracuję...
    X