Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

[PRZECZYTAJ] Zasady obowiązujące w dziale "iPod, iTunes, iTunes Store".


Dział iPod, iTunes, iTunes Store służy do poszukiwania odpowiedzi na pytania wiążące się z funkcjonowaniem: sklepu iTunes Store, iPodów oraz iTunes.

W tym dziale nie pytamy o: aplikacje z AppStore - do tego jest osobny dział: Aplikacje z App Store.


Zasady działu:
 1. Tytuł tematu obowiązkowo powinien składać się z: krótkiego opisu problemu, czyli nasz tytuł. Jeśli zdecydowałeś się zadać pytanie w tym dziale, pamiętaj żeby zrobić to mądrze. Tytuł wątku sformułuj tak, żeby przeglądający ten dział od razu wiedział, jaki masz problem, o co pytasz i jakiego sprzętu dotyczy temat. Wątki zatytułowane podobnie do "MAM PROBLEM", "POMOCY", "APLIKACJA", "PYTANIE NOWICJUSZA" oraz inne, nic nie mówiące czytającym, będą usuwane do kosza, a autor proszony o ponowne napisanie postu. Dlatego dwa razy zastanów się przed zatytułowaniem wątku, żebyś nie musiał przepisywać go od nowa.
 2. Treść: W treści postu postaraj się możliwie jak najdokładniej opisać swój sprzęt, konfigurację, objawy i problem oraz to jakiej aplikacji dotyczy problem. Pamiętaj, że wróżek na forum nie ma i nie wiemy, jakiego komputera używasz, jakie są objawy, a taka informacja bardzo ułatwia udzielenie szybkiej i poprawnej odpowiedzi.

Jednocześnie przypominamy:
 1. Sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym - użyj opcji: Zaawansowane szukanie. Na forum obowiązuje zasada: najpierw szukamy, potem pytamy. Jako alternatywę polecam użycie: Google: z prefixem: site:myapple.pl przed pytaniem, aby wyszukało najwłaściwszy wątek. Czasem warto również wpisać bieżący rok, aby zawęzić krąg poszukiwań do najświeższych tematów. Przykład takiego zapytania: site:myapple.pl błąd 3194 iphone 2011 .
 2. Przeczytaj: Regulamin MyApple.pl.
 3. Przed założeniem tematu zapoznaj się z drzewem kategorii naszego forum i postaraj się wybrać miejsce najlepiej pasujące do Twojego problemu. Pozwoli Ci to szybciej uzyskać pomoc i w przyszłości ułatwi innym użytkownikom szukającym odpowiedzi na takie samo pytanie, znaleźć Twój wątek i rozwiązanie problemu. Pamiętaj również zapoznać się w wybranym przez Ciebie dziale z ogłoszeniami i tematami podklejonymi u góry. Często są to odpowiedzi na najczęstsze pytania i wskazówki dotyczące zakładania nowych tematów.
 4. Na tym forum piszemy zgodnie z zasadami języka polskiego! Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi. Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK! Słownik języka polskiego SJP.pl (ortograficzny). Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!
 5. Nie podbijaj tematu i nie powielaj pytania w kilku wątkach, poczekaj spokojnie na odpowiedź.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
2 z 2 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJPytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...


Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Zdjęcia - jak je usunąć?

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zdjęcia - jak je usunąć?

  jak wyżej.
  W katalogu zdjęcia dodałem jeden folder. Wszystko było dobrze, ale teraz chce je usunąć. Jak to zrobić? Nie widzę tego folderu po podłączeniu iPoda do komputera.

 • #2
  W iTunes wchodzisz na zakładkę iPoda - tzn. klikasz w tą ikonkę nad Playlistami. Wyświetli ci się ekran iPoda - tam wchodzisz w zakładkę Photos, czy tam Zdjęcia (r&#243;żne wersje językowe iTunes) i tam odznaczasz folder ze zdjęciami, kt&#243;rycj już nie chcesz. Potem klikasz ,,Symchronizuj" i już nie masz zdjęć na iPodzie.

  Komentarz


  • #3
   Dzięki za szybką pomoc, udało się ;]

   Komentarz


   • #4
    Nie ma za co Jak chcesz okazać wdzięczność kliknij w tego ludzika pod avatarem (taka sylwetka czarna)

    Komentarz


    • #5
     a co jeśli ja nie mogę tak ani wgrać ani usunąć zdjęć? nie mam żadnych tam a nie mogę wgrać. Niby piszę, że synchronizuje zdjęcia, ale nic się nie wgrywa...
     pomożecie?...

     Komentarz


     • #6
      Zamieszczone przez admkryn Zobacz posta
      Nie ma za co Jak chcesz okazać wdzięczność kliknij w tego ludzika pod avatarem (taka sylwetka czarna)
      Klikłem odrazu po tym, jak pomogłeś w uzasadnieniu pisząc, podziękwanie za pomoc w temacie. Ale widzę że reputacja Ci się nie zmieniła, potrzekać trzeba czy, jeszcze raz kliknąć?
      I jeszcze takie jedno pytanko przy okazji: dlaczego zdjęcia, które ważyły 33mb po wpakowaniu, zajmowały na iPodzie ponad 200 mb?

      Komentarz


      • #7
       Reputacja zmienia sie co 10 punktow - twoje kliknięcie dało 1. Ale to nic, tak czy siak dzięki.

       Komentarz


       • #8
        cos sie tam jeszcze mnozy czy jakos tak przez reputacje dajacego punkt ale co dokladnie to ja nie wiem.

        a zdjecia tak juz maja ze sie dziwnie potrafia rozrosnac jak sie kopiuja na ipoda. ale potrafia sie tez skurczyc albo nie zmienic rozmiaru.

        trzeba wskazac folder ze zdjeciami do synchronizacji (w ustawieniach ipoda w zakladce zdjecia). folder moze zawierac podfoldery ale w nich musza byc juz zdiecia.
        [SIZE="1"][PC + win2k] [ep630 / px100 / dt330mkII + iPod 5.0G 30GB ] [modded by: ipodwizard & rockbox][/SIZE]

        [B]wrocilem...[/B]

        Komentarz

        Pracuję...
        X