Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

[PRZECZYTAJ] Zasady obowiązujące w dziale "iPod, iTunes, iTunes Store".

Dział iPod, iTunes, iTunes Store służy do poszukiwania odpowiedzi na pytania wiążące się z funkcjonowaniem: sklepu iTunes Store, iPodów oraz iTunes.

W tym dziale nie pytamy o: aplikacje z AppStore - do tego jest osobny dział: Aplikacje z App Store.

Zasady działu:
  1. Tytuł tematu obowiązkowo powinien składać się z: krótkiego opisu problemu, czyli nasz tytuł. Jeśli zdecydowałeś się zadać pytanie w tym dziale, pamiętaj żeby zrobić to mądrze. Tytuł wątku sformułuj tak, żeby przeglądający ten dział od razu wiedział, jaki masz problem, o co pytasz i jakiego sprzętu dotyczy temat. Wątki zatytułowane podobnie do "MAM PROBLEM", "POMOCY", "APLIKACJA", "PYTANIE NOWICJUSZA" oraz inne, nic nie mówiące czytającym, będą usuwane do kosza, a autor proszony o ponowne napisanie postu. Dlatego dwa razy zastanów się przed zatytułowaniem wątku, żebyś nie musiał przepisywać go od nowa.
  2. Treść: W treści postu postaraj się możliwie jak najdokładniej opisać swój sprzęt, konfigurację, objawy i problem oraz to jakiej aplikacji dotyczy problem. Pamiętaj, że wróżek na forum nie ma i nie wiemy, jakiego komputera używasz, jakie są objawy, a taka informacja bardzo ułatwia udzielenie szybkiej i poprawnej odpowiedzi.

Jednocześnie przypominamy:
  1. Sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym - użyj opcji: Zaawansowane szukanie. Na forum obowiązuje zasada: najpierw szukamy, potem pytamy. Jako alternatywę polecam użycie: Google: z prefixem: site:myapple.pl przed pytaniem, aby wyszukało najwłaściwszy wątek. Czasem warto również wpisać bieżący rok, aby zawęzić krąg poszukiwań do najświeższych tematów. Przykład takiego zapytania: site:myapple.pl błąd 3194 iphone 2011 .
  2. Przeczytaj: Regulamin MyApple.pl.
  3. Przed założeniem tematu zapoznaj się z drzewem kategorii naszego forum i postaraj się wybrać miejsce najlepiej pasujące do Twojego problemu. Pozwoli Ci to szybciej uzyskać pomoc i w przyszłości ułatwi innym użytkownikom szukającym odpowiedzi na takie samo pytanie, znaleźć Twój wątek i rozwiązanie problemu. Pamiętaj również zapoznać się w wybranym przez Ciebie dziale z ogłoszeniami i tematami podklejonymi u góry. Często są to odpowiedzi na najczęstsze pytania i wskazówki dotyczące zakładania nowych tematów.
  4. Na tym forum piszemy zgodnie z zasadami języka polskiego! Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi. Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK! Słownik języka polskiego SJP.pl (ortograficzny). Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!
  5. Nie podbijaj tematu i nie powielaj pytania w kilku wątkach, poczekaj spokojnie na odpowiedź.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
2 z 2 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

rejestracja w AppStore

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• rejestracja w AppStore

Witam, mam problem z AppStore, powoli mnie to zaczyna wkurzać i powoli nabieram chęci nad wypierniczeniem całego sprzętu za okno.

Chciałem zarejestrować się jak człowiek w AppStore, wklepuje wszystko jak mi piszą, ale zatrzymałem się na jednym miejscu. Security Code.

Kurde no, przepisuje to, co mi na obrazku zaznaczyli i ciągle mi wyskakuje komunikat, że złe.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: 419899b66c273fcabb526310242ed102.jpg
Wyświetleń: 1
Rozmiar: 41,3 KB
ID: 5807

W ogóle straszna porażka, przetłumaczyli nam app-store na polski w bardzo małym procencie, rażą wszędzie angielskie teksty i polecenia.

Może karta w ogóle nie jest akceptowana przez App Store?

Komentarz

A, no i ciągle się czepia czego innego. Tym razem mu nie pasuje sposób płatności: VISA, mimo, że mam to logo nadrukowane na połowę karty.

Komentarz

A na pewno ta Twoja Visa jest kartą kredytową, a nie debetową (np. Electron)?

Komentarz

security cod to nie masz przepisac z tego co oni Ci wyswietlaja (tam podaja tylko przyklad) security kod masz przepisac ze swojej karty

to 3 cyferki w okolicy paska na ktorym sie podpisujesz na karcie

tez mialem klopot z nimi bo nie akceptowali mi karty internetowej z multibanku (takiej do platnosci elektronicznych) wiec ich olalem i kredytowej nie podalem

Komentarz

Ogolnie itunes store ma jedna z najlepszych polityk jezeli chodzi o problemy z platnosciami.
            Jezeli masz jakas nieprawidlowos to najpierw oddaja pieniadze a potem dochodza co i jak wiec nie ma sie co obawiac.
            Teraz tak karta karcie nie rowna jak to juz ktos napisal.
            Moze twoja Visa ma dopisek elctron.
            A tak wogole to najlepiej na gift kartach z allegro jechac, chyba ze sie rejestrujesz w itunes na polski sklep.
            -------------------
            "Wszyscy wiedza, ze czegos nie da sie zrobic,
            i przychodzi taki jeden, ktory nie wie, ze sie nie da,
            i on to zrobi" - Albert Einstein

Komentarz

Zamieszczone przez najemnik Zobacz posta
              security cod to nie masz przepisac z tego co oni Ci wyswietlaja (tam podaja tylko przyklad) security kod masz przepisac ze swojej karty

to 3 cyferki w okolicy paska na ktorym sie podpisujesz na karcie

tez mialem klopot z nimi bo nie akceptowali mi karty internetowej z multibanku (takiej do platnosci elektronicznych) wiec ich olalem i kredytowej nie podalem
              To to ja wiem. Fakt, przeoczyłem fakt, że powinienem mieć kartę kredytową, nie debetową. Ehh, olać ten syf.

Komentarz

Grats

Komentarz

masz oryginalna instrukcje apple jak stworzyc konto bez karty kredytowej
                  Tworzenie konta w sklepie iTunes App Store bez karty kredytowej

Komentarz

Zamieszczone przez bbodzio11 Zobacz posta
                    masz oryginalna instrukcje apple jak stworzyc konto bez karty kredytowej
                    Tworzenie konta w sklepie iTunes App Store bez karty kredytowej
                    o . nie wiedziałem że tak można ;D
                    ale ja mam kredytową z bzwbk i nie musze sie martwić
                    zaletą, którą nie dawno odkryłem jest to, że oni przeliczają euro czasami taniej, niż są rzeczywiste kursy

Komentarz

Pracuję...
                    X