Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

iPad 2 5.0.1 Jailbreak - problem z wyświetlaniem

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• iPad 2 5.0.1 Jailbreak - problem z wyświetlaniem

Witam
    Mam iPada 2 z softem 5.0.1 i zrobionym jailbreakiem . Mam go od paru dni więc powgrywałem sobie jakieś tam darmowe motywy z cydii zainstalowałem Winterboard i Zeppelin . Dzisiaj rano przy odpalonym nieseryjnym motywie pojawił się taki ekran http://i1050.photobucket.com/albums/...5/IMG_0149.png
    Później wchodząc w WinterBoard ekran zaczął pulsować w paru miejscach raz robił się czarny raz pokazywał poprawnie a jak go odwracałem to obraz zostawał jakby w miejscu w trakcie zmiany orientacji ekranu . Po jakimś czasie udawało mi się zawsze zmienić motyw i dać refresh springboardu i wszystko wracało do normy łącznie z ikonami , jednak przy kolejnym uruchomieniu iPada problem znowu występował i występuje . Teraz pokazuje sie taki pasek http://i1050.photobucket.com/albums/...5/IMG_0150.png
    Może to być wina jakiegoś oprogramowania ??? Co należy z tym zrobić bo iPada da się z tym normalnie użytkować ale ciągłe zmienianie tych ustawień przy uruchamianiu jest dość uciążliwe .Dodam że inne aplikacje też wariowały a klawiatura wyświetlała się wielkości tej z iphone.
    Proszę o pomoc

Po włączeniu iPada pojawia się czarny ekran zamiast tapety i po przesunięciu na ekran wyszukiwania takie coś
    Naprawdę proszę o pilną pomoc bo nie wiem czym to może byc spowodowane , a nie chce przywracac go bo zaktualizuje mi go do najnowszej wersji .
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: 4b5cf79ca3f773ae47216b7aaa8ea819.jpg
Wyświetleń: 1
Rozmiar: 3,5 KB
ID: 12428
    Dodatkowo próbowałem zapisac SHSH w TinyUmbrella i mimo że w danych pisało 5.0.1 to zapisało mi SHSH dla 6.0.1 .
    Pomocy !
    Ostatnio edytowany przez Misza3G; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Nie koniecznie przywróci, wystarczy że ściągniesz sobie softa 5.0.1 (na forum są linki) w iTunes lewy shift i kliknij odtwoz, wyskoczy Ci okienko gdzie wybierasz sciągnięty soft. i przywróci Ci go do softu 5.0.1, ale bez JB
      Na świecie nie ma ludzi normalnych i nie normalnych, są tylko ci pozamykani w zakładach i ci co nie zostali jeszcze przebadani...

Komentarz

Zamieszczone przez MiniX Zobacz posta
        Nie koniecznie przywróci, wystarczy że ściągniesz sobie softa 5.0.1 (na forum są linki) w iTunes lewy shift i kliknij odtwoz, wyskoczy Ci okienko gdzie wybierasz sciągnięty soft. i przywróci Ci go do softu 5.0.1, ale bez JB
        5.0.1 nie jest podpisywany, trzeba go podpisać po przez SHSH blobs.
        Masz przypięty temat o re-restore na starsze systemy

Komentarz

Dzieki za rade , w sumie nie zalezy mi na jailbreaku , moglbym prosic o linka do softu 5.0.1 bo jakos nie umiem sie doszukac przegladając forum na iPadzie.

Komentarz

Ściągnąłem soft i przy rozpoczęciu procesu iTunes wyświetla mi błąd 3194....

Komentarz

Zamieszczone przez Misza3G Zobacz posta
              Ściągnąłem soft i przy rozpoczęciu procesu iTunes wyświetla mi błąd 3194....
              Co do błędu masz przyczepiony temat akurat o tym błędzie w którym paręnaście/dziesiąc razy jest opisane rozwiązanie

Komentarz

Pracuję...
              X