Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Jak Wlaczyc opcje w nawigacji "radar"

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jak Wlaczyc opcje w nawigacji "radar"

Witam
    powiedzcie mi bo meczy mnie ta sprawa .
    Zakupilem TomToma jednak nie wiem jak wlaczyc opcje aby informowal mnie o radarach bo caly czas dziala wszystko sprawnie jednak o radarach nic nie wspomina :/

Dzieki za pomoc
    pozdrawiam

To na pewno nie ten dział...

A problem zapewne jest na tyle błahy, że wystarczy pogrzebać w ustawieniach TomTom'a
    N 3100>LG B2050>SE K300i>Motorola V235>Siemens S65> SE K700i> SE K550i>N 6288>Nokia N70>Nokia N73>SPV M650>Nokia N95-1>HTC TyTN II>Nokia N95-2 8GB> SE XPERIA X1i>Samsung Omnia HD>Samsung Omnia II>11x iPhone 3GS 32GB>Samsung Galaxy S>iPhone 4 16GB>HTC Desire HD>iPhone 4 32GB>4S 16GB>4S 32GB>5 32GB

Komentarz

Przeniosłem.
      Parafrazując regulamin: Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.

Komentarz

Zamieszczone przez dameon Zobacz posta
        To na pewno nie ten dział...

A problem zapewne jest na tyle błahy, że wystarczy pogrzebać w ustawieniach TomTom'a
        ok , przeniesione
        a jesli chodzi o moj problem to oczywiscie ze wiadoma sprawa jest ze trzeba to wlaczyc w opcjach
        " zmien ustawienia " ostrzezenia / fotoradar
        ale co jesli dalej nie informuje mnie o radarach po wlaczeniu tej opcji ?

---------- Wpis dodano o 13:36 ---------- Poprzedni wpis dodano o 12:18 ----------

Dzwonilem na infolinie zeby sie dowiedziec co i jak z tymi radarami i konsultant powiedzial mi ze narazie opcja radary jest wylaczona z powodow jakis problemow podczas funkcjonowania tej opcji ale z kolejna aktualizacja powinno juz wszystko dzialac jak nalezy , takze kurcze pieniadze po czesci wyrzucone w bloto ://

Pozdrawiam

Komentarz

Nie wiem jaka to wersja, ale w TomTom Eastern Europe 1.8 działa ostrzeganie przed radarami, jak i HD Traffic™.
          Baza radarów jest jednak dość uboga.

Komentarz

Pracuję...
          X