Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

[PRZECZYTAJ] Zasady obowiązujące w dziale "Gry z App Store".

O dziale "Gry z App Store":

Dział Gry z App Store służy do dyskusji o grach oraz rozwiązywania problemów związanych z grami znajdującymi się w iTunes Store na system iOS.

W tym dziale nie pytamy o:
  1. Problemy związane z funkcjonowaniem sklepu iTunes Store - do tego jest osobny dział: iPod, iTunes, iTunes Store.
  2. Aplikacje nie będące grami. Dział dotyczący aplikacji: Aplikacje z App Store.

Zasady działu:

Tytuł tematu obowiązkowo powinien składać się z:
  1. Poprawnej nazwy gry, czyli nasz tytuł & jeśli 6 zmysł podpowiada nam doprecyzowanie tytułu - jest to mile widziane np. Quizia - polska wersja milionerów.
  2. Temat może także dotyczyć gier np. "Game Center - wspólne zaproszenia użytkowników MyApple", "Gry od Gameloft", wtedy odpowiednio dokładamy starań, by temat był opisany odpowiednio precyzyjnie. Jeśli zdecydowałeś się zadać pytanie w tym dziale, pamiętaj żeby zrobić to mądrze. Tytuł wątku sformułuj tak, żeby przeglądający ten dział od razu wiedział, jaki masz problem, o co pytasz i jakiego sprzętu dotyczy temat. Wątki zatytułowane podobnie do "MAM PROBLEM", "POMOCY", "PYTANIE NOWICJUSZA", "SZUKAM GRY" oraz inne, nic nie mówiące czytającym, będą usuwane do kosza, a autor proszony o ponowne napisanie postu. Dlatego dwa razy zastanów się przed zatytułowaniem wątku, żebyś nie musiał przepisywać go od nowa.
Treść:
  1. Gdy zakładasz nowy wątek i piszesz o jakiejś aplikacji koniecznie dodaj do niej link z App Store /jeśli jest już dostępna w App Store/.
  2. W treści postu postaraj się możliwie jak najdokładniej opisać o co chodzi. Jeśli gra nie działa prawidłowo warto dodać nazwę posiadanego sprzętu, konfigurację, objawy i problem oraz to jakiej gry dotyczy problem. Pamiętaj, że wróżek na forum nie ma i nie wiemy, jakiego urządzenia używasz, jakie są objawy, a taka informacja bardzo ułatwia udzielenie szybkiej i poprawnej odpowiedzi.

Jednocześnie przypominamy:
  1. W pierwszej kolejności przeczytaj: Regulamin MyApple.pl.
  2. Użyj opcji: Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym. Na forum obowiązuje zasada: najpierw szukamy, potem pytamy. Jako alternatywę polecam użycie: Google: z prefixem: site:myapple.pl przed pytaniem, aby wyszukało najwłaściwszy wątek. Czasem warto również wpisać bieżący rok, aby zawęzić krąg poszukiwań do najświeższych tematów. Przykład takiego zapytania: site:myapple.pl błąd 3194 iphone 2011 .
  3. Przed założeniem tematu zapoznaj się z drzewem kategorii naszego forum i postaraj się wybrać miejsce najlepiej pasujące do Twojego problemu. Pozwoli Ci to szybciej uzyskać pomoc i w przyszłości ułatwi innym użytkownikom szukającym odpowiedzi na takie samo pytanie, znaleźć Twój wątek i rozwiązanie problemu. Pamiętaj również zapoznać się w wybranym przez Ciebie dziale z ogłoszeniami i tematami podklejonymi u góry. Często są to odpowiedzi na najczęstsze pytania i wskazówki dotyczące zakładania nowych tematów.
  4. Na tym forum piszemy zgodnie z zasadami języka polskiego! Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi. Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK! Słownik języka polskiego SJP.pl (ortograficzny). Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!
  5. Nie podbijaj tematu i nie powielaj pytania w kilku wątkach, poczekaj spokojnie na odpowiedź.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
2 z 2 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Pocket God

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pocket God

Witam, jest to moja 1 recenzja więc proszę o wyrozumiałość oraz gdy wystąpią jakieś błędy proszę o poprawienie w komentarzach

Przeglądając AppStore natrafiłem na ciekawą grę pod tytułem Pocket God, jest to gra (bardziej minigierka) tzw. 5 minutowa ale jednak (jak dla mnie) fajna.

Po uruchomieniu gierki pojawia się loadscreen graficznie wyglądający bardzo ładnie. Gra jest ładna graficznie (coś w stylu Tiki Towers). Oprawa muzyczna też jest nie najgorsza, miła dla ucha. Ludziki ciągle krzyczą, kręcą oczami albo wydaja śmieszne dźwięki co razem tworzy bardzo fajną minigiereczkę

Celem gry jest to, żeby w pewnym sensie wyżyć się na ludzikach Na ekranie mamy małą wysepkę na którą dodajemy coraz to więcej małych "ludzików". Możemy wrzucać naszych "podwładnych" do wody, wulkanu, robić trzęsienie ziemi (wstrząsając iphonem) oraz zmieniać grawitację (pochylając iphona). Gdy wrzucimy 3 ludki do wulkanu ten wybucha i zalewa resztę ludzików lawą.

Jak na grę wartą 0.99$ jest godna polecenia, na pewno spodoba się użytkownikom zestresowanym chcącym aby na ich twarzach zagościł uśmiech, oraz dla osób lubiących chwilę się pobawić minigierkami. Jak dla mnie lepiej wydać 0.99$ na taką minigierkę niż na aplikacje która "tylko" pierdzi

Na koniec jeszcze kilka screenów z gry:

MIŁEJ ZABAWY
    Pozdrawiam Arek
    Wszystkie screenshoty oraz tekst były robione/pisane przez dekkla. Wszelkie prawa zastrzeżone. Możliwość skopiowania tylko po zapytaniu sie na PW
    I loff iphons. Mada faka :D

Faktycznie aplikacja na 5 minut. Szkoda że nie można dać "ludzikom" jakiejś nagrody, ulepszeń etc.

Pomysł bardzo fajny.
    Napiszę jeszcze że można zmienić pogodę, przesuwając palcem obłoki i razić błyskawicą ludziki.
    Maczki... takie cukierki... uwielbiam :D

Komentarz

Wie ktoś jak wsadzić ludziki do wulkanu ?

Komentarz

Tak, trzeba przesunąć energicznie palcem od spodu ekranu do jego góry (od morza, do nieba)

Komentarz

Wszystkie screenshoty oraz tekst były robione/pisane przez dekkla. Wszelkie prawa zastrzeżone. Możliwość skopiowania tylko po zapytaniu sie na PW
          WTF?!

Powyższy tekst jest właśnośćią imbackingame wszystkie prawa zastrzeżone. Możliwość skopiowania tylko po zapytaiu sie na PW.

Komentarz

Skopiował twoją pracę?

Komentarz

Daj linka z kąd skopiowalem... bo pisałem na własnym laptopie... własnymi rękoma... nawet screeny sam robiłem..

Imbackingame... taakk... ciekawe... mam nadzieję że to ironicznie nie??

Aaa tylko to o prawach?? sam pisałem a podobne jest tylko zapisać sie na pw... xDD
              Ostatnio edytowany przez dekkiel; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

A, dobra, już wiem o co mu chodziło. Że nie można używać już WTF, chyba, że po skosnultowaniu się z nim a PW

Komentarz

AAAA o wtf!! mu chodzi... a ja i tak skrótów nie lubię... kaleczą polski język...

Komentarz

też na początku nie skapowałem, no ale cóż...

Komentarz

lol.
                      chodzi mi o robienie takiej otoczki "jestem fajny"

Komentarz

Update:
                        Można dać ludkom kokosa, tylko trzeba go rozłupać zrzucajac go na ich głowę.
                        A po 5 minutowej grze można, stukając w prawą lub/i lewą cześć ekranu grać na bębnie, wtedy mieszkaćy wyspy będą tańczyć i składać nam hołd.
                        Maczki... takie cukierki... uwielbiam :D

Komentarz

a ja chcialam zauwazyc, ze do gry pojawila sie aktualizacja.. i teraz wkolo wyspy rekinek nam plywa [zmienili tez ikonke gry]
                          a na bebnie mozna grac od poczatku gry
                          [kto by 5 min wytrzymal? ]

Komentarz

Ja xDD

W szkole to się tylko tym bawią... nic ich BiA nie obchodzi ani hero of sparta xDD tylko Pocket God

Komentarz

ooo boże, jak ja nie lubię takich anemicznych recenzji :/

co do praw autorskich do screenshotów, to nie wiem na ile w ogóle się ich możesz domagać. to tak jak ja bym zeskanował "Słoneczniki", wrzucił na forum i okrzyknął że nikt nie ma praw do tego... ale zawsze fajnym można być...

co do samej gry to idea zapewne zaczerpnięta z starej gry która miała coś z "Sadist" w tytule. nie pamiętam dokładnie, ale na 100% coś takiego było. fajnie że gra się rozwija dając więcej możliwości

Komentarz

Pracuję...
                              X