Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

[PRZECZYTAJ] Zasady obowiązujące w dziale "Gry z App Store".

O dziale "Gry z App Store":

Dział Gry z App Store służy do dyskusji o grach oraz rozwiązywania problemów związanych z grami znajdującymi się w iTunes Store na system iOS.

W tym dziale nie pytamy o:
 1. Problemy związane z funkcjonowaniem sklepu iTunes Store - do tego jest osobny dział: iPod, iTunes, iTunes Store.
 2. Aplikacje nie będące grami. Dział dotyczący aplikacji: Aplikacje z App Store.

Zasady działu:

Tytuł tematu obowiązkowo powinien składać się z:
 1. Poprawnej nazwy gry, czyli nasz tytuł & jeśli 6 zmysł podpowiada nam doprecyzowanie tytułu - jest to mile widziane np. Quizia - polska wersja milionerów.
 2. Temat może także dotyczyć gier np. "Game Center - wspólne zaproszenia użytkowników MyApple", "Gry od Gameloft", wtedy odpowiednio dokładamy starań, by temat był opisany odpowiednio precyzyjnie. Jeśli zdecydowałeś się zadać pytanie w tym dziale, pamiętaj żeby zrobić to mądrze. Tytuł wątku sformułuj tak, żeby przeglądający ten dział od razu wiedział, jaki masz problem, o co pytasz i jakiego sprzętu dotyczy temat. Wątki zatytułowane podobnie do "MAM PROBLEM", "POMOCY", "PYTANIE NOWICJUSZA", "SZUKAM GRY" oraz inne, nic nie mówiące czytającym, będą usuwane do kosza, a autor proszony o ponowne napisanie postu. Dlatego dwa razy zastanów się przed zatytułowaniem wątku, żebyś nie musiał przepisywać go od nowa.
Treść:
 1. Gdy zakładasz nowy wątek i piszesz o jakiejś aplikacji koniecznie dodaj do niej link z App Store /jeśli jest już dostępna w App Store/.
 2. W treści postu postaraj się możliwie jak najdokładniej opisać o co chodzi. Jeśli gra nie działa prawidłowo warto dodać nazwę posiadanego sprzętu, konfigurację, objawy i problem oraz to jakiej gry dotyczy problem. Pamiętaj, że wróżek na forum nie ma i nie wiemy, jakiego urządzenia używasz, jakie są objawy, a taka informacja bardzo ułatwia udzielenie szybkiej i poprawnej odpowiedzi.

Jednocześnie przypominamy:
 1. W pierwszej kolejności przeczytaj: Regulamin MyApple.pl.
 2. Użyj opcji: Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym. Na forum obowiązuje zasada: najpierw szukamy, potem pytamy. Jako alternatywę polecam użycie: Google: z prefixem: site:myapple.pl przed pytaniem, aby wyszukało najwłaściwszy wątek. Czasem warto również wpisać bieżący rok, aby zawęzić krąg poszukiwań do najświeższych tematów. Przykład takiego zapytania: site:myapple.pl błąd 3194 iphone 2011 .
 3. Przed założeniem tematu zapoznaj się z drzewem kategorii naszego forum i postaraj się wybrać miejsce najlepiej pasujące do Twojego problemu. Pozwoli Ci to szybciej uzyskać pomoc i w przyszłości ułatwi innym użytkownikom szukającym odpowiedzi na takie samo pytanie, znaleźć Twój wątek i rozwiązanie problemu. Pamiętaj również zapoznać się w wybranym przez Ciebie dziale z ogłoszeniami i tematami podklejonymi u góry. Często są to odpowiedzi na najczęstsze pytania i wskazówki dotyczące zakładania nowych tematów.
 4. Na tym forum piszemy zgodnie z zasadami języka polskiego! Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi. Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK! Słownik języka polskiego SJP.pl (ortograficzny). Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!
 5. Nie podbijaj tematu i nie powielaj pytania w kilku wątkach, poczekaj spokojnie na odpowiedź.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
2 z 2 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJPytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...


Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Łowienie ryb ;)

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Łowienie ryb ;)

  Hej

  Potrzebuje pomocy.. Ostatnio wzielo mnie na taka gre Od kilku dni mam Flick Fishing, ale nie wystarcza mi

  Mozecie polecic cos fajnego w tej tematyce ? Cena nie gra roli o ile gra bedzie fajna a nie chce kupowac kota w worku
  [img]http://img267.imageshack.us/img267/1053/romabb5.jpg[/img]
  iPod Touch 8GB>>firmware : 2.0

 • #2
  iFishing Lite dostepne w Appstore

  Komentarz


  • #3
   Mi się podoba 3D Power Fishing. Grafika może nie jest najlepsza, ale przynajmniej można sobie "zawędkować" w każdym miejscu :P
   Tania naprawa komputerów i laptopów w Koszalinie:
   http://komputerykoszalin.xaa.pl/

   Komentarz


   • #4
    Witam. Ja również przyłączam się do prośby - pamiętam jeszcze z czasów Nokii N73 grę Hooked on: Creatures of the Deep. Gra była naprawdę znakomita i potrafiła wciągnąć na długie godziny.

    YouTube - Hooked On: Creatures Of The Deep - Nokia Next Gen N-Gage

    Szukam czegoś podobnego, cena nie istotna. Zależy mi, aby gra była jak najbardziej rozbudowana i grywalna bo Flick Fishing szybko się nudzi.

    Dzięki za propozycje, 3D Power Fishing wygląda ciekawie, zaraz pooglądam jakieś recenzje na YouTube. Dzięki, ale jeśli ktoś ma jeszcze coś dobrego do zaproponowania, to walcie śmiało.

    Pozdrawiam

    Komentarz

    Pracuję...
    X