Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

[PRZECZYTAJ] Zasady obowiązujące w dziale "Aplikacje z App Store".

Dział Aplikacje z App Store służy do dyskusji oraz rozwiązywania problemów związanych z aplikacjami znajdującymi się w iTunes Store na system iOS.

W tym dziale nie pytamy o:
  1. Problemy związane z funkcjonowaniem sklepu iTunes Store - do tego jest osobny dział: iPod, iTunes, iTunes Store.
  2. Rozterki przed zakupem sprzętu, opisujemy je w dziale: Jaki sprzęt wybrać z iOS.
  3. Nawigacje - od tego jest osobny dział: Nawigacje GPS.
  4. Gry. Dział dotyczący gier: Gry z App Store.
  5. iBooks. Dział dotyczący książek: iBooks.

Zasady działu:
Treść:
  1. Gdy zakładasz nowy wątek i piszesz o jakiejś aplikacji koniecznie dodaj do niej link z App Store /jeśli jest już dostępna w App Store/.
  2. W treści posta postaraj się możliwie jak najdokładniej opisać swój sprzęt, konfigurację, objawy i problem oraz to jakiej aplikacji dotyczy problem. Pamiętaj, że wróżek na forum nie ma i nie wiemy, jakiego komputera używasz, jakie są objawy, a taka informacja bardzo ułatwia udzielenie szybkiej i poprawnej odpowiedzi.
Tytuł tematu obowiązkowo powinien składać się z:
  1. Poprawnej nazwy aplikacji & jeśli 6 zmysł podpowiada nam doprecyzowanie tytułu - jest to mile widziane.
  2. & Jeśli wystąpiły problemy z jej używaniem: krótkiego opisu problemu. Decydując się zadać pytanie w tym dziale, pamiętaj żeby zrobić to mądrze. Tytuł wątku sformułuj tak, żeby przeglądający ten dział od razu wiedział, jaki masz problem, o co pytasz i jakiego sprzętu dotyczy temat. Wątki zatytułowane podobnie do "MAM PROBLEM", "POMOCY", "APLIKACJA", "PYTANIE NOWICJUSZA" oraz inne, nic nie mówiące czytającym, będą usuwane do kosza, a autor proszony o ponowne napisanie postu. Dlatego dwa razy zastanów się przed zatytułowaniem wątku, żebyś nie musiał przepisywać go od nowa.

Jednocześnie przypominamy:
  1. W pierwszej kolejności przeczytaj: Regulamin MyApple.pl.
  2. Użyj opcji: Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym. Na forum obowiązuje zasada: najpierw szukamy, potem pytamy. Jako alternatywę polecam użycie: Google: z prefixem: site:myapple.pl przed pytaniem, aby wyszukało najwłaściwszy wątek. Czasem warto również wpisać bieżący rok, aby zawęzić krąg poszukiwań do najświeższych tematów. Przykład takiego zapytania: site:myapple.pl błąd 3194 iphone 2011 .
  3. Przed założeniem tematu zapoznaj się z drzewem kategorii naszego forum i postaraj się wybrać miejsce najlepiej pasujące do Twojego problemu. Pozwoli Ci to szybciej uzyskać pomoc i w przyszłości ułatwi innym użytkownikom szukającym odpowiedzi na takie samo pytanie, znaleźć Twój wątek i rozwiązanie problemu. Pamiętaj również zapoznać się w wybranym przez Ciebie dziale z ogłoszeniami i tematami podklejonymi u góry. Często są to odpowiedzi na najczęstsze pytania i wskazówki dotyczące zakładania nowych tematów.
  4. Na tym forum piszemy zgodnie z zasadami języka polskiego! Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi. Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK! Słownik języka polskiego SJP.pl (ortograficzny). Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!
  5. Nie podbijaj tematu i nie powielaj pytania w kilku wątkach, poczekaj spokojnie na odpowiedź.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
2 z 2 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Aplikacja do wysyłania MMS

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Aplikacja do wysyłania MMS

Witam. I tak jak w temacie czy jest aplikacja do wysyłania i odbierania mms-ów?? Tylko nie taka która wysyła linki tylko zdjęcia !! Mam iPhone 2g z Softem 3.0.

A SwirlyMMS to co?
    Gdyby Apple zaczęło sprzedawać frytki, wszystkie fast-foody by zbankrutowały.

Komentarz

No właśnie zapomniałem dodać żeby była z appstore najlepiej!!

Komentarz

w AppStore raczej czegoś takiego nie znajdziesz
        Gdyby Apple zaczęło sprzedawać frytki, wszystkie fast-foody by zbankrutowały.

Komentarz

Znajdzie, ale bardzo kiepskie aplikacje, albo takie, które nie działają w Polsce. Kup SwirlyMMS - nie pożałujesz. Wczoraj kupiłem aktualizację - jako, że wcześniej miałem kupioną wersję 1.x, wersja 2.1 kosztowała mnie tylko $6.
          iMessage: dliwski@me.com
          Twitter: @dliwski
          AKA Davvido

Komentarz

Dzięki. Zastanowię się nad kupnem!

Komentarz

Nie kupuj, poszukaj na forum jest możliwe dodanie opcji MMS do "Wiadomości".

Komentarz

Teraz możesz odblokować MMS w aplikacji Wiadomości - tak jak to jest w iPhone 3G i 3GS.
                http://www.myapple.pl/iphone/108627-...portowana.html
                AKA Davvido

Komentarz

Właśnie to zrobiłem. (chyba to!!) zainstalowałem z cydii ActivateMms2g (czy jakoś tak) i sprawdziłem !! Działa !! Polecam to wszystkm posiadaczą iPhona 2g!! ( niewiem tylko czy trzeba mieć fw 3.0 ) więc prosił bym kolegów o doprecyzowanie

Komentarz

Tak, to jest to. Działa tylko na 3.0.
                    AKA Davvido

Komentarz

trzeba mieć bo ja zainstalowałem przez przypadek i uwaliłem telefon (witam wszystkich )

Komentarz

ja tak samo... przedchwila uwalilem telefon bo mailem softa 2.2.1...

Komentarz

Zainstalowałem ActivateMms2g i niby wszystko było ok. ale zauważyłem baaardzo szybki spadek naładowania baterii , po kilku dniach i przejrzeniu kilku wątków na forum, doszedłem do wniosku, że to właśnie ActivateMms2g...
                          (dla przykładu: wieczorem ok. 23:00 wyjąłem iP z docka przy naładowaniu 100% i rano ok. 6:30 stan baterii 87% - przy wyłączonym WiFi i SSH. Po odinstalowaniu ActivateMms2g ta sama sytuacja i te same warunki - bateria ok. 10:00 rano pokazuje 100%) iPhone 2G soft 3.0.
                          Mam zakupioną wcześniejszą wersję Swirly MMS 1x więc chyba nie pozostaje mi nic innego jak tylko wydać kolejne $6 na aktualizację do 2.1
                          Komputer\ Lenovo G560 \ Windows 7
                          Telefon \ iPhone 2G \ 16GB
                          Tablet \ iPad 2 \ 16GB \ iOS 6.0.1

Komentarz

Witam, ja mam problem z activatemms2g bo po restarcie iphone pyta sie o pin ale pozniej wyswietla ze nie mam karty sim wrzuconej do niego. Spotkal sie moze ktos z czyms takim?
                            2g 3.0 soft
                            pliss help ;(
                            ----------
                            jeendrek.com
                            G4 400MHz / 512 RAM / 580 GBHDD / Radeon / Samsung 19"
                            wymiatacz nie jest ale pierwszy i tylko moj ;)

Komentarz

Zamieszczone przez basior Zobacz posta
                              Zainstalowałem ActivateMms2g i niby wszystko było ok. ale zauważyłem baaardzo szybki spadek naładowania baterii , po kilku dniach i przejrzeniu kilku wątków na forum, doszedłem do wniosku, że to właśnie ActivateMms2g...
                              (dla przykładu: wieczorem ok. 23:00 wyjąłem iP z docka przy naładowaniu 100% i rano ok. 6:30 stan baterii 87% - przy wyłączonym WiFi i SSH. Po odinstalowaniu ActivateMms2g ta sama sytuacja i te same warunki - bateria ok. 10:00 rano pokazuje 100%) iPhone 2G soft 3.0.
                              Mam zakupioną wcześniejszą wersję Swirly MMS 1x więc chyba nie pozostaje mi nic innego jak tylko wydać kolejne $6 na aktualizację do 2.1
                              Zauważyłem to samo i tak jak mówisz - byłem zmuszony znowu płacić za SwirlyMMS.
                              AKA Davvido

Komentarz

Pracuję...
                              X