Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

[PRZECZYTAJ] Zasady obowiązujące w dziale "Aplikacje z App Store".

Dział Aplikacje z App Store służy do dyskusji oraz rozwiązywania problemów związanych z aplikacjami znajdującymi się w iTunes Store na system iOS.

W tym dziale nie pytamy o:
  1. Problemy związane z funkcjonowaniem sklepu iTunes Store - do tego jest osobny dział: iPod, iTunes, iTunes Store.
  2. Rozterki przed zakupem sprzętu, opisujemy je w dziale: Jaki sprzęt wybrać z iOS.
  3. Nawigacje - od tego jest osobny dział: Nawigacje GPS.
  4. Gry. Dział dotyczący gier: Gry z App Store.
  5. iBooks. Dział dotyczący książek: iBooks.

Zasady działu:
Treść:
  1. Gdy zakładasz nowy wątek i piszesz o jakiejś aplikacji koniecznie dodaj do niej link z App Store /jeśli jest już dostępna w App Store/.
  2. W treści posta postaraj się możliwie jak najdokładniej opisać swój sprzęt, konfigurację, objawy i problem oraz to jakiej aplikacji dotyczy problem. Pamiętaj, że wróżek na forum nie ma i nie wiemy, jakiego komputera używasz, jakie są objawy, a taka informacja bardzo ułatwia udzielenie szybkiej i poprawnej odpowiedzi.
Tytuł tematu obowiązkowo powinien składać się z:
  1. Poprawnej nazwy aplikacji & jeśli 6 zmysł podpowiada nam doprecyzowanie tytułu - jest to mile widziane.
  2. & Jeśli wystąpiły problemy z jej używaniem: krótkiego opisu problemu. Decydując się zadać pytanie w tym dziale, pamiętaj żeby zrobić to mądrze. Tytuł wątku sformułuj tak, żeby przeglądający ten dział od razu wiedział, jaki masz problem, o co pytasz i jakiego sprzętu dotyczy temat. Wątki zatytułowane podobnie do "MAM PROBLEM", "POMOCY", "APLIKACJA", "PYTANIE NOWICJUSZA" oraz inne, nic nie mówiące czytającym, będą usuwane do kosza, a autor proszony o ponowne napisanie postu. Dlatego dwa razy zastanów się przed zatytułowaniem wątku, żebyś nie musiał przepisywać go od nowa.

Jednocześnie przypominamy:
  1. W pierwszej kolejności przeczytaj: Regulamin MyApple.pl.
  2. Użyj opcji: Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym. Na forum obowiązuje zasada: najpierw szukamy, potem pytamy. Jako alternatywę polecam użycie: Google: z prefixem: site:myapple.pl przed pytaniem, aby wyszukało najwłaściwszy wątek. Czasem warto również wpisać bieżący rok, aby zawęzić krąg poszukiwań do najświeższych tematów. Przykład takiego zapytania: site:myapple.pl błąd 3194 iphone 2011 .
  3. Przed założeniem tematu zapoznaj się z drzewem kategorii naszego forum i postaraj się wybrać miejsce najlepiej pasujące do Twojego problemu. Pozwoli Ci to szybciej uzyskać pomoc i w przyszłości ułatwi innym użytkownikom szukającym odpowiedzi na takie samo pytanie, znaleźć Twój wątek i rozwiązanie problemu. Pamiętaj również zapoznać się w wybranym przez Ciebie dziale z ogłoszeniami i tematami podklejonymi u góry. Często są to odpowiedzi na najczęstsze pytania i wskazówki dotyczące zakładania nowych tematów.
  4. Na tym forum piszemy zgodnie z zasadami języka polskiego! Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi. Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK! Słownik języka polskiego SJP.pl (ortograficzny). Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!
  5. Nie podbijaj tematu i nie powielaj pytania w kilku wątkach, poczekaj spokojnie na odpowiedź.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
2 z 2 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

jak wgrywac muzykę do iPhona przez iTunes??

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• jak wgrywac muzykę do iPhona przez iTunes??

mam problem, zrobiłem sobie folder "muzyka" w iTunes. I chce dodać teraz muzykę , robię to metoda "przeciągnij i puść" i nie wrzuca mi się żaden utwór!!;( (format mp3) czy jest jakaś inną metoda wrzucania muzyki do iTune?? Albo może macie jakiś poradnik czy tutorial??

Pozdrawiam santor
    "Całe życie za Polonią hej hej ...."??
    Sorry ze nie odp. na pw"

a może poprostu klikniesz File>Add Folder to Library ?
    nie wiem jak to wygląda w polskim jezyku
    Why so serious? :>

Komentarz

Dzieki

Dzieki za odp. ale ja chce dodac do listy utworow bo tylko stąd da sie synchronizowac muzyke , bo z tego co wiem to z biblioteki nie ma oopcji synchronizacji!!
      Sorry ze nie odp. na pw"

Komentarz

lol jest opcja synchronizacji z biblioteki

Komentarz

a synchronizujesz z jakimś urządzeniem? np. iphonem?
          Why so serious? :>

Komentarz

Po pierwsze raczej nie ten dzial ...

Komentarz

hehehehe fajną masz pozycję "telefon" w podpisie : Telefon: Jak chcecie kom to piszcze na pw
              a tak ogólnie temat był XXX razy tylko w poprawnym dziale
              Jeżeli nie stosuję Polskich znaków to znaczy, że piszę z Windowsa lub iPada/iPhone'a...

Potrzebujesz porządnych narzędzi skrawających, warsztatowych, pomiarowych lub elektronarzędzi?
              NAPISZ DO MNIE :)

Komentarz

Skoro był xxx razy to dAj link do posta albo tutorialu?? Albo powiedz mi jak dodać muzykę do iTunes
                Sorry ze nie odp. na pw"

Komentarz

jej... poprostu robisz sobie nową liste utwor&#243;w i bierzesz utw&#243;r, przeciągasz go i koniec....
                  tutorial:

Apple &ndash; Wsparcie &ndash; iPod &ndash; samouczki &ndash; Pobieranie muzyki i filmw
                  Jeżeli nie stosuję Polskich znaków to znaczy, że piszę z Windowsa lub iPada/iPhone'a...

Potrzebujesz porządnych narzędzi skrawających, warsztatowych, pomiarowych lub elektronarzędzi?
                  NAPISZ DO MNIE :)

Komentarz

no właśnie w tym problem ze gdy przeciagam i puszczam utw&#243;r się nie dodaje i właśnie pytam się was czy jest jakaś inna opcja dodawania utwor do list odtwRzania
                    Sorry ze nie odp. na pw"

Komentarz

RTFM... NIe ma opcji szukaj?

http://www.myapple.pl/ipod-itunes/22...sze-kroki.html

Komentarz

OK juz wiem

Dzieki wielkie , za podpowiedz ,
                        PZDR s@ntor

WESŁYCH ŚWIĄT
                        Sorry ze nie odp. na pw"