Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
1 z 2 < >

[PRZECZYTAJ] Zasady obowiązujące w dziale "Aplikacje z App Store".

Dział Aplikacje z App Store służy do dyskusji oraz rozwiązywania problemów związanych z aplikacjami znajdującymi się w iTunes Store na system iOS.

W tym dziale nie pytamy o:
  1. Problemy związane z funkcjonowaniem sklepu iTunes Store - do tego jest osobny dział: iPod, iTunes, iTunes Store.
  2. Rozterki przed zakupem sprzętu, opisujemy je w dziale: Jaki sprzęt wybrać z iOS.
  3. Nawigacje - od tego jest osobny dział: Nawigacje GPS.
  4. Gry. Dział dotyczący gier: Gry z App Store.
  5. iBooks. Dział dotyczący książek: iBooks.

Zasady działu:
Treść:
  1. Gdy zakładasz nowy wątek i piszesz o jakiejś aplikacji koniecznie dodaj do niej link z App Store /jeśli jest już dostępna w App Store/.
  2. W treści posta postaraj się możliwie jak najdokładniej opisać swój sprzęt, konfigurację, objawy i problem oraz to jakiej aplikacji dotyczy problem. Pamiętaj, że wróżek na forum nie ma i nie wiemy, jakiego komputera używasz, jakie są objawy, a taka informacja bardzo ułatwia udzielenie szybkiej i poprawnej odpowiedzi.
Tytuł tematu obowiązkowo powinien składać się z:
  1. Poprawnej nazwy aplikacji & jeśli 6 zmysł podpowiada nam doprecyzowanie tytułu - jest to mile widziane.
  2. & Jeśli wystąpiły problemy z jej używaniem: krótkiego opisu problemu. Decydując się zadać pytanie w tym dziale, pamiętaj żeby zrobić to mądrze. Tytuł wątku sformułuj tak, żeby przeglądający ten dział od razu wiedział, jaki masz problem, o co pytasz i jakiego sprzętu dotyczy temat. Wątki zatytułowane podobnie do "MAM PROBLEM", "POMOCY", "APLIKACJA", "PYTANIE NOWICJUSZA" oraz inne, nic nie mówiące czytającym, będą usuwane do kosza, a autor proszony o ponowne napisanie postu. Dlatego dwa razy zastanów się przed zatytułowaniem wątku, żebyś nie musiał przepisywać go od nowa.

Jednocześnie przypominamy:
  1. W pierwszej kolejności przeczytaj: Regulamin MyApple.pl.
  2. Użyj opcji: Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym. Na forum obowiązuje zasada: najpierw szukamy, potem pytamy. Jako alternatywę polecam użycie: Google: z prefixem: site:myapple.pl przed pytaniem, aby wyszukało najwłaściwszy wątek. Czasem warto również wpisać bieżący rok, aby zawęzić krąg poszukiwań do najświeższych tematów. Przykład takiego zapytania: site:myapple.pl błąd 3194 iphone 2011 .
  3. Przed założeniem tematu zapoznaj się z drzewem kategorii naszego forum i postaraj się wybrać miejsce najlepiej pasujące do Twojego problemu. Pozwoli Ci to szybciej uzyskać pomoc i w przyszłości ułatwi innym użytkownikom szukającym odpowiedzi na takie samo pytanie, znaleźć Twój wątek i rozwiązanie problemu. Pamiętaj również zapoznać się w wybranym przez Ciebie dziale z ogłoszeniami i tematami podklejonymi u góry. Często są to odpowiedzi na najczęstsze pytania i wskazówki dotyczące zakładania nowych tematów.
  4. Na tym forum piszemy zgodnie z zasadami języka polskiego! Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi. Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK! Słownik języka polskiego SJP.pl (ortograficzny). Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!
  5. Nie podbijaj tematu i nie powielaj pytania w kilku wątkach, poczekaj spokojnie na odpowiedź.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł - ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.
2 z 2 < >

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

WhatsApp Messenger - Używa ktoś komunikatora WhatsApp?

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• WhatsApp Messenger - Używa ktoś komunikatora WhatsApp?

Mam takie szybkie pytanie.

Czy używa ktoś komunikatora WhatsApp? Jeżeli ktoś nie używa, a widział albo próbował tej aplikacji na iPhone to czy mógłby napisać dlaczego jej nie używa? Tak krótko, dosłownie w jednym zdaniu.

Komunikator dostępny jest w AppStore ($0.99):
    http://itunes.apple.com/us/app/whats...310633997?mt=8

Oczywiście nie mam nic wspólnego z autorami tego komunikatora i pytam z czystej ciekawości. Zastanawiam się dlaczego ten komunikator nie chce się przyjąć w Polsce i chciałbym usłyszeć Wasze opinie.
    Ostatnio edytowany przez MDW; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: włączenie subskrypcji

Zamieszczone przez MDW Zobacz posta
    Jeżeli ktoś nie używa, a widział albo próbował tej aplikacji na iPhone to czy mógłby napisać dlaczego jej nie używa?
    A co w tym dziwnego? Malo to istnieje komunikatorow, ktore pracuja tylko w swoim protokole (nie obsluguja GG i innych w Polsce popularnych) i nie sa w Polsce powszechnie uzywane? Nie rozumiem Twojego pytania/zdziwienia...

Komentarz

Tak super szybko..Ja uzywam.. Jest rewelacyjny sms, mms, video share i message board w jednym. I to wszystko za free problem z powszechnoscia moim zdaniem po stronie marketingu. W tak duzej ilosci roznych rozwiazan tego typu trzeba troche popracowac aby zbudowac zasieg.
      Jaro
      iPad WiFi 3G 64 GB
      iPhone 4 32GB
      iPod Classic 160GB

Komentarz

Zamieszczone przez -jaro- Zobacz posta
        Tak super szybko..Ja uzywam.. Jest rewelacyjny sms, mms, video share i message board w jednym. I to wszystko za free problem z powszechnoscia moim zdaniem po stronie marketingu. W tak duzej ilosci roznych rozwiazan tego typu trzeba troche popracowac aby zbudowac zasieg.
        Jaro
        W sumie się zgadza. Jednak jeżeli na przykład używam na iPhone Skype albo GG (przez Palringo) to nie zastanawiam się nad tym czy ktoś po drugiej stronie siedzi w domu na Windows, MacOSX, używa przez stronę www (WebGG), ma mobilną wersję na J2ME, BlackBerry, Androidzie, Symbianie, iPhone/iPod/iPad. Jak siadam w domu do komputera to mam tę samą listę użytkowników co w GG (Palringo) czy Skype na iPhone. Jest ich ponad 100. W przypadku WhatsApp moja lista kontaktów ogranicza się do 2. Druga strona musi mieć smartfon z iOS albo BlackBerry. Wobec tego możliwości skontaktowania się z kimkolwiek są setki razy mniejsze.

---------- Wpis dodano o 12:25 ---------- Poprzedni wpis dodano o 12:23 ----------

Zamieszczone przez stig Zobacz posta
        A co w tym dziwnego? Malo to istnieje komunikatorow, ktore pracuja tylko w swoim protokole (nie obsluguja GG i innych w Polsce popularnych) i nie sa w Polsce powszechnie uzywane? Nie rozumiem Twojego pytania/zdziwienia...
        Chodziło mi raczej o to czy filozofia komunikatora bez loginu/hasła (tylko przez numer telefonu) Wam odpowiada. Jakby nie patrzeć to rozmówca musi znać mój numer telefonu, a to nie każdemu odpowiada.

Komentarz

Ja używam Textie - to chyba coś podobnego.
          iMessage: dliwski@me.com
          Twitter: @dliwski
          AKA Davvido

Komentarz

Ta aplikacja to "prywatny" komunikator dla wybranego grona osób i to mi odpowiada
            jarek
            iPad WiFi 3G 64 GB
            iPhone 4 32GB
            iPod Classic 160GB

Komentarz

Mam, nie używam - szukałem zamienione na smsy i najbardziej pasowało beejive, chociaż przyznał, ze niektóre rozwiązania są fajne, w każdym komunikatorze jest coś innego fajnego. Zostałem przy smsach generalnie a czasem używam beejive własnie i palringo. Za mało moich znajomych ma iPhone niestety tez, żeby moc kogoś przekonać do innych form - zwyczajnie szkoda zachodu.
               MBP Retina 2,7 15,4" 16GB 512GB
               MBA (4,2) 1.7 13" 4GB 128GB
               iPhone 2G i najnowszy ;-)

Komentarz

Bardzo przydatny program szczególnie jeśli przebywa się za granicą i ma się dostęp do wifi.
                Komunikacja wtedy nic nie kosztuje a można wysyłać zdjęcia, filmy , audio no i oczywiście tekst a dzięki powiadomieniom "push" od razu wiem kiedy dostaję wiadomość. Faktycznie jednak mam tylko jeden kontakt z którym koresponduje ale za to często i bez opłat.
                Osobiście polecam.
                iPhone 3GS 4.1 JB , iPad WiFi+3G , MacBook Alu , iMac 2.16 Ghz 4GB , OSX 10.6.3

Komentarz

Ja używam codzinnie, swietny program, bardzo dużo moich znajomych ma iPhone'y wiec aplikacja zdaje egzamin, polecam

Komentarz

Bardzo fajny program. Mam 3 znajomych, z którymi koresponduję. Zauważyłem, że działa idealnie tylko z osobami, które mają iPhone. Jeden z kolegów ma BlackBerry i wiadomości docierają do niego zawsze ze sporym opóźnieniem. Może to kwestia ustawień w jego telefonie?
                    Świetne jest to, że wiadomości wyskakują w postaci plakietek na ekran jak SMS.

Komentarz

ktos wie jak wyslac wiadomosc na apple wireless keyboard uzywajac skrotu?

---------- Wpis dodano o 21:40 ---------- Poprzedni wpis dodano o 20:13 ----------

ok, wygooglalem: nie ma takiej opcji :/

Komentarz

A szkoda, bo czasem by się przydała.

Komentarz

mam dwoch braci w niemczech i rowniez maja whatsapp, i korzystam z tego co dziennie aplikacja swietna ! (Do rozmow za free polecam Viber ; ) ) pozdrawiam

Komentarz

Zamieszczone przez speedave Zobacz posta
                            A szkoda, bo czasem by się przydała.
                            wyslalem feature request

Komentarz

aplikacja faktycznie świetna ale odkąd jestem w play nie mogę jej używać bo nie dochodzi 3 cyfrowy kod aktywacyjny, może ktoś miał taki problem

Komentarz

Pracuję...
                              X