Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Słuchawki do iPhone 3g

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Słuchawki do iPhone 3g

Chciałbym kupić dobre słuchawki dokanałowe(Creative lub Sennheiser) do iPhone 3g w cenie do 100zł. Słucham rocka, Jazzu oraz muzyki klasycznej, Ew. Rapu(Hip-Hop). Nie słucham: Heavy Metalu, black Metalu, Techna.
    Zależy mi na dobrym basie i czystym dźwięku.

Proszę mnie nie odsyłać do innych wątków!

Fajnie by było gdyby słuchawki były białe, ale to już chyba lekka przesada.

Zamieszczone przez Pietro342 Zobacz posta
    Ja zamiast tego, zeby byly biale, wolalbym zeby mialy mikrofon z przyciskiem -- tak jak oryginalne. Juz nie raz sie przymierzalem do zmiany, ale jednak wygodny wlacznik pauzy i mikrofonik -- ciagle mnie od tego odwodza.

Komentarz

A ja już miałem 2 szt. słuchawek oryginalnych i zapewne 3 szt. przede mną. :/ Cały czas coś się psuje (1. "pilot" 2. prawy kabelek). Czekam aktualnie na nowe. Ciekaw jestem co tym razem.

Komentarz

Zamieszczone przez Pietro342 Zobacz posta
        Chciałbym kupić dobre słuchawki dokanałowe(Creative lub Sennheiser) do iPhone 3g w cenie do 100zł. Słucham rocka, Jazzu oraz muzyki klasycznej, Ew. Rapu(Hip-Hop). Nie słucham: Heavy Metalu, black Metalu, Techna.
        Zależy mi na dobrym basie i czystym dźwięku.

Proszę mnie nie odsyłać do innych wątków!

Na myapple nie spotkałem się właściwie z rzetelną poradą nt. słuchawek, polecam założyć wątek, albo przeszukać istniejące na forum mp3 store forum.MP3store.pl (Powered by Invision Power Board)
        Niektóre rzeczy, rzeczy magiczne, muszą pozostać całe, kompletne. Jeżeli patrzy się na ich fragmentu - znikają.

Komentarz

Znalazłem na stronie cortlandu słuchawki które mnie zaciekawili i wszedłem na stronę producenta RadTech Laptop Cases, iPod/iPhone Cases & Accessories, Apple Computer Accessories a ze cena z przesyłką ze stanów okazała się wielce konkurencyjna z w/w sklepem zamówiłem ;] wyszło mnie 35$ z przesyłka a słuchawki miałem po 5 dniach w domu
          jeżeli chodzi o dźwięk jest lepszy niż w standardowych, aczkolwiek przy muzyce jakiej słucham (metal) za bardzo podbijają bas i dźwięk tak jakby lekko stłumiony, a z gotowych presetow ciężko coś wybrać żeby grało na tyle dobrze jak przy słuchawkach od samsunga F300.

Ogólnie to i tak wypadaj lepiej bo:
          - dźwięk jednak lepszy niż w standardzie.
          - nie wypadają z uszu jak standardowe
          - 2 rodzaje gumek (większe i mniejsze) w zestawie
          - cena przyzwoita
          - wykonanie naprawdę niezłe bo wykończone aluminium.
          - pilot z mikrofonem do sterowania, który działa !

na minus zaliczę:
          - za dużo basów
          - no i to ze nie lubię gdzie kabel od prawej słuchawki jest dłuższy żeby zarzucić za szyje.

ps. w cortalndzie ponad 100 zl kosztuje
          Ostatnio edytowany przez lathander; [ARG:4 UNDEFINED].
          [I][FONT="Book Antiqua"][SIZE="2"]Because in the end, everything we do, is just everything we've done...[/SIZE][/FONT][/I][B][FONT="Trebuchet MS"][SIZE="2"]GOODBYE!!![/SIZE][/FONT][/B]

Komentarz

Witam,
            a mnie interesuja same sluchawki bez mic i przelacznika. Tylko zeby byly kompatybilne z 3G i lepsze od standardowych
            www.pawelratajczak.pl

about.me/ratajczak

Komentarz

to właściwie każde podłącz zwykle od mp3 i zobacz czy śmigają ;] u mnie tak
              [I][FONT="Book Antiqua"][SIZE="2"]Because in the end, everything we do, is just everything we've done...[/SIZE][/FONT][/I][B][FONT="Trebuchet MS"][SIZE="2"]GOODBYE!!![/SIZE][/FONT][/B]

Komentarz

eh..zrobił się z tego jeden wielki offtopic...No, ale dzięki JędrekMac , bo tylko właściwie Ty odniosłeś się do tematu.
                Ostatnio edytowany przez Pietro342; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

dobra słuchawki do iphone
                  mogę tylko podzielić się swoją opinią.
                  Po pierwsze, osobiście do każdego odtwarzacza appla (shuffle, nano 2/3gen, touch teraz iphone) używałem jednych i tych samych Creative ep-630. Moim zdaniem jakość dźwięku (teraz w stosunku do ceny - 40zł mojemultimedia.pl) jest genialna. Wiem, że wyglądają tragicznie, ale chyba nie to się liczy prawda?
                  Z tego co mogę jeszcze polecić to koss porta pro - cena może przekracza te 100zł ale uwierz mi, nie będziesz żałował. Po pierwsze jakość dźwięku jest rewelacyjna.
                  Następnym modelem są Sennheiser PX100 - genialne choć trochę słabsze od Kossów ale moim zdaniem są wygodniejsze (mimo tego, że Kossy posiadają specjalne gąbki które ograniczają nacisk na uch).
                  No i zostająi jeszcze AKG K 412 P - zbyt wiele z nimi nie współpracowałem bo nie należą do mnie ale jakość też jest zadowalająca.
                  No to chyba tyle
                  Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, napisz prywatną wiadomość.
                  Pozdrawiam

---- Dodano 26-09-2008 o godzinie 19:43 ----
                  Ups poprawka, to że wyglądają tragicznie miało tyczyć się Koss Porta Pro

---- Dodano 26-09-2008 o godzinie 19:46 ----
                  a no i właśnie, dokanałowe - więc mój wywód był bezsensowny
                  mimo to, kupisz nauszne, zrezygnujesz z dousznych ^^
                  Po prostu

ep-630
                  Ostatnio edytowany przez mimon; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Wpisy zostały automatycznie połączone

Komentarz

Ja używam słuchawek "Sennheiser MM50 iP Stereo Headset for iPhone" i mają fantastyczny dźwięk. Dobrze też "leżą" w uchu, ale to pewnie indywidualna sprawa. Tyle tylko, że kosztują ok. 50 funtów...
                    AmorVincitOmnia. Probably...

Komentarz

Ja mam Griffin TuneBuds na sprzedaz (nowe ofc) gdybys chcial - jakosc dzwieku swietna. Pasuja takze do iPhone 2G. Kolor mam biały, jak i czarny. Moge sprzedac za 80zl - jakby cos to pisz na PW.

Komentarz

Witam,
                        no wiec kupilem w MM Sennheiser MX160 za 35zł i powiem ze pelen wypas oczywiscie to same sluchawki wiec nie kazdemu beda pasowac ale dzwiek wymiata jak za ta cene.
                        www.pawelratajczak.pl

about.me/ratajczak

Komentarz

wystarczy poczytac recenzje na forum.mp3store.pl
                          np.:
                          Philips She9500 - forum.MP3store.pl

za 40zł kupisz Philips SHE 9500
                          SŁUCHAWKI PHILIPS SHE 9500/00 w niskiej cenie!

Komentarz

Recenzja z 2006 roku od tego czasu pojawily sie nowe zapewne lepsze modele. I nie sadze zeby philips byl lepszy niz np Sennheiser. Niekoniecznie ten model ktory kupilem. Z drugiej strony kazdemu wystarcza co innego.
                            www.pawelratajczak.pl

about.me/ratajczak

Komentarz

Akurat te MX 160 sa slabsze.
                              A ze Senki ogolnie robia lepsze sluchawki to wiem ale np. model CX400 kosztuje ponad 200zł a Phipilpsy 40zl wiec o czym tu mowa

Komentarz

Pracuję...
                              X