Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń

SZUKASZ GRY LUB APLIKACJI? PRZECZYTAJ

Pytania związane z poszukiwaniem APLIKACJI i GIER zadajemy w tych tematach:

Poszukiwania aplikacji...
http://myapple.pl/cydia-aplikacje-i-...rzenia___.html

Poszukiwania gier...

Dziękuję z góry za przestrzeganie regulaminu.
Zobacz więcej
See less

Słuchawki - które wybrać?

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Słuchawki - które wybrać?

Ponieważ na forum, zarówno w dziale iPhone, jak i komputerów Apple ciągle pojawiają się pytania o to, jakie słuchawki wybrać, więc wątek zostaje podklejony. Od tej pory w tym wątku proszę dyskutować i nie powielać pytań w innych wątkach.

Przy okazji, proponuję się zapoznać dostępnymi w sieci zestawieniami, chociażby Shootout: 107 Portable Headphones Reviewed (Astrotec AS-100HD & AS-200HD added 12/02/12) lub InnerFidelity's "Wall of Fame" | InnerFidelity
    Parafrazując regulamin: Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.

Słuchawki - które wybrać?

Wiem, że zaczynam ten temat ponownie, ale mam prostą prośbę: proszę o wpisanie nazwy słuchawek do iPhone'a i czas ich działania (ile czas zajęło by się zepsuły). Chodzi mi o to, by każdy mógł się dowiedzieć czego nie kupować, a co jest warte uwagi, byśmy wszyscy mogli sobie zaoszczędzić nerwów i straconej kasy.

Komentarz

u mnie każde słuchawki trzymały góra pół roku, łącze z Sennheiser'ami CX500, zazwyczaj działo sie tak chyba przez niedbalstwo

Komentarz

ja mam Griffin TuneBuds mobile i póki co (pół roku) sprawują się bardzo dobrze

Komentarz

Szukam jakis dobrych sluchaweczek za 300zł do iphona z microfonem lub bez, lepiej z Może coś polecacie ?
          iPhone 2G - 3.1.3
          GG: 10900386
          e-mail: ferrari94.kol@gmail.com

Komentarz

Creative Aurvana Live!
            Żywotność: 9 miesięcy, wymienione na nóweczki w ramach gwarancji.
            Słuchawki bajka, nie miałem lepszych.

Komentarz

Jardins podaj jakis link gdzie mozna je kupic ...

Komentarz

Ja wolę douszne, dynamiczne, zamknięte
                iPhone 2G - 3.1.3

Komentarz

a moje Creative EP-630i działają już 1 rok i jestem z nich bardzo zadowolony
                  Perfection has its price

Komentarz

@Ferrari: Mogą być takie? Nie testowałem ich i nie wiem ile działają.
                    Ostatnio edytowany przez ferrari_enzo; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

a zapomniałem dodać żeby nie były to snnheiser mm50 i creative ep630i. Nic do nich nie mam , ale są to popularne modele a chciałbym zobaczyć jakieś inne fajne
                      iPhone 2G - 3.1.3

Komentarz

Apple In-Ear - używam od kilku dni, dość ciekawe słuchawki, jeżeli ktoś nie lubi mocnego basu.
                        zalety: dobry design, jakość wykonania, pilot i mikrofon, prosty wtyk
                        wady: brak bass'u

i z powodu braku bass'u zakupiłem: Sennheiser MM50 - po prostu rewelacja
                        zalety - jakosc wykonania 2 lata gwarancj, mikrofon, prosty wtyk

Komentarz

Ja szukam słuchawek, które mają mikrofon z przyciskiem do sterowania iPhonem.

Miałem Sennheiser MM50 - jakość dźwięku jest b. dobra, ale niestety występuje w nich klasyczny problem: prosty wtyk powoduje, że po jakimś czasie (ok. 3 mies.) kabelek przy nim się psuje i dźwięk płynie tylko do jednej słuchawki. Ten problem miałem ja i mój kumpel.

Miałem macally TunePal - ten sam problem co z Sennheiserami.

Szukam teraz innych słuchawek, bo nie mam zamiaru wydawać kasy na to samo, żeby po jakimś czasie mieć ten sam problem.

W iSpocie słyszałem, że dobre są słuchawki z wtykiem w kształcie L - kabel wtedy się tak mocno nie zgina, gdy jest w kieszeni. Zna ktoś takie z mikrofonem do iPhone'a?

Komentarz

Zamieszczone przez ferrari_enzo Zobacz posta
                            @Ferrari: Mogą być takie? Nie testowałem ich i nie wiem ile działają.
                            kolega podal link do calkiem wiarygodnie wygladajacych sluchawek[podobaja mi sie wizualnie]. tylko czy te sluchawki nie maja takiego samego piskliwego dzwieku jak te w standardzie co dostajemy z iphonem ??

sluchawki ktorych ja uzywam i jestem zadowolony z dzwieku
                            JBL Home Audio

Komentarz

A ja polecam shure. Po prostu bajka

Komentarz

Pracuję...
                              X