Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
No announcement yet.

Jak wyciszyć drzwi wewnętrzne?

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jak wyciszyć drzwi wewnętrzne?

Cześć,

mieszkam w mieszkaniu w bloku w nowym budownictwie i mam zwykłe, standardowe drzwi z plastikową pleksi zamiast szklanej szyby. Za pół roku maturka, a tu albo babcia ogląda głośno TV albo ktoś rozmawia przez telefon, itd...

Chciałbym wyciszyć swoje drzwi tanio i skutecznie. Proszę o pomoc i porady.

Gorąco pozdrawiam!
    Pamiętaj: Wytykanie Komuś błędów ortograficznych świadczy o braku poważniejszych argumentów.

Mac Mini C2D | iBook G4

Zbuduj Monumentalną Ścianę Dźwięku. Żadna babcia nie podskoczy Slayerowi

Komentarz

Zamieszczone przez michau Zobacz posta
      Zbuduj Monumentalną Ścianę Dźwięku. Żadna babcia nie podskoczy Slayerowi
      moja by podkoczyla chciala ze mna na koncert jechac

na allegro są pianki, takie jak maja w pokoju zwierzen w bigbrotherze, polecam, moj chlopak wyciszal takimi studio, nie są tanie ale napewno pomogą
      [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/117/6fa5b129eaf7df17.jpg[/IMG][/URL]

Komentarz

6,

przede wszystkim uszczelnij drzwi do ramy (uszczelkami termicznymi do okien zewnętrznych np.),

zbuduj próg jeśli jest prześwit pod spodem - to BARDZO ważne, jeśli przez szczeliny przenika powietre, to przenika rownież dźwięk,

potem dodaj masy do drzwi - masa wytłumi niskie częstotliwości,

na koniec pomyśl o powieszeniu ciężkiej kotary jako namiastkę śluzy powietrznej.
        Ostatnio edytowany przez kokos; [ARG:4 UNDEFINED].
        Datta. Dayadhvam. Damyata.
        Shantih shantih shantih

Komentarz

Wiem , że środek pośredni ale ... http://allegro.pl/item264611144_naus...ep_bhp_fv.html

Komentarz

Właśnie chciałem napisać o ciężkiej kotarze barchanowej, ale kokos mnie wyprzedził.

Komentarz

Pracuję...
            X