Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
No announcement yet.

Raty w sklepie Saturn

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Raty w sklepie Saturn

Witam forumowiczów.
    Czy ktoś z Was brał kiedyś jakiś towar z Saturna na raty ?
    Oferują oni raty 0%, chciałbym sie dowiedzieć czy rzeczywiście tak jest, ponieważ zastanawiam się nad kupnem iPada 2 w tym sklepie. Bede wdzięczny za wszelkie porady
    NA ZAWSZE UNIA LESZNO !

Sprawdź tylko czy bank nie chce jakiegoś ubezpieczenia Ci wcisnąć i kupuj.
    Raty są naprawdę 0%,brałem już tak kilka rzeczy,m.in. iPada 2

Komentarz

Mhm. Oba potwierdzam (raty 0%, nie bierz ubezpieczenia, bo w wypadku wypadku i tak nikt (poza ubezpieczycielem) nic z tego mieć nie będzie).

Komentarz

Ale to ubezpiecznie jest obowiązkowe, czy moge odmówic?
        NA ZAWSZE UNIA LESZNO !

Komentarz

Możesz odmówić i brać całkowicie "gołe" raty,czyli cena urządzenia/ilość rat.

Komentarz

a pamietasz może jakie raty oferują ? bo nie podają na stronie saturna...
            NA ZAWSZE UNIA LESZNO !

Komentarz

a wymagania? podobno do 1000zł tylko na dowód, czy to prawda?

Komentarz

sprecyzuj bardziej swoje pytanie
                NA ZAWSZE UNIA LESZNO !

Komentarz

Ja iPada brałem w ramach urodzinowej promocji 50*0%.
                  Najczęściej zdarzają się 36*0%,30*0% i 10*0%,ale to trzeba poczekać na gazetkę.

Przypomniało mi się,że do 15.01 MediaMarkt ma promocję 50*0%,więc możesz tam się udać.
                  W zależności od banku nie powinno być problemu z ratami do 5-5,5 tys. zł na dowód,ale pewności nie mam.
                  Ja brałem sprzęt za 3 tys. zł i nie potrzebowałem pokazywać zaświadczeń od pracodawcy lub o zarobkach.
                  Jeśli pracujesz,to możesz np. zrobić wydruk ostatniej wypłaty od pracodawcy z konta internetowego.
                  Ważne,żeby taki dokument miał napis,że nie wymaga poświadczenia,np. w mBanku tak jest.
                  Najlepiej od razu udać się do punktu ratalnego i zapytać o nurtujące Cię sprawy.

Komentarz

Pracuję...
                  X