Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
No announcement yet.

Kto jest właścicielem apple i microsoft?

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kto jest właścicielem apple i microsoft?

Jak w tytule, Kto ma większościowy pakiet akcji firm Apple i Microsoft?
    Czy są nimi ojcowie tych firm panowie Bill i Steve?
    Pytanie może głupie ale nurtuje mnie od jakiegoś czasu, a gugl zabardzo nie wie
    Na świecie nie ma ludzi normalnych i nie normalnych, są tylko ci pozamykani w zakładach i ci co nie zostali jeszcze przebadani...

Apple: AAPL Major Holders | Apple Inc. Stock - Yahoo! Finance
    Microsoft: MSFT Major Holders | Microsoft Corporation Stock - Yahoo! Finance

Komentarz

Ciekawe z tych informacji wynika że Steve Jobs nie posiadał akcji Apple.

Komentarz

Zamieszczone przez kiim Zobacz posta
        Ciekawe z tych informacji wynika że Steve Jobs nie posiadał akcji Apple.
        CO w tym ciekawego? Jaką ilość miał, jednak nie na tyle dużą aby być wśród największych akcjonariuszy. Jak go wywalili sprzedał większość jaką posiadał.

Komentarz

skoro wymieniony jest Tim Cook a posiada 13 745 to Steve Jobs też byłby wymieniony no nic

Komentarz

Nieśmiało przypomnę, że Jobs nie żyje. Martwi ludzie nie posiadają akcji.
            ---
            Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
            NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
            NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

Komentarz

oczywiście, ale następców prawnych na pewno ma, pewnie żona i dzieci ale ich tutaj też nie ma wymienionych

Komentarz

weź też pod uwagę, że będąc ceo pobierał tylko 1$. udziały w pixarze czy gdzieś tam, zapewniały mu wystarczająco kasy.

Komentarz

Pracuję...
                X