Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń
No announcement yet.

LISTA WSZECHCZASÓW

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• LISTA WSZECHCZASÓW

witam! poszukuję cos typu lista wszechczasów trójki, tylko ze cos duzo bardziej obszernego. Chodzi mi o taką liste kultowych kawałków która zajmowałabys powiedzmy 5gb. Jesli ma ktos cos takiego zgromadzonego albo wie skad mozna sciagnac takową liste to czekam na info

Dla każdego ta lista bedzie inaczej wygladać
    dobry...

Komentarz

Kiedys posiadalem cos co sie zwie Billboard Top 100. Skladalo sie to ze 100 najlepszych utworow w USA ktore przypadaly na dany rok poczynajac od poczatku lat 60-tych. Czyli 100 najlpopularniejszych poiosenek z 1960, 100 najlpopularniejszych piosenek z 1961, 100 najlpopularniejszych piosenek z 1962, 100 najlpopularniejszych piosenek z 1963.... i tak po sto najlpopularniejszych piosenek z kazdego roku az do 2006 niestety pad dysku pozbawil mnie tej kolekcji
      instagram - czacha

Komentarz

Napewno Marek Niedźwiecki posiada takową. Poza tym nikt Ci nie użyczy muzyki za darmo. Jeśli pytasz gdzie ściągnąć, to nie licz, że ktoś pomoże - nie to forum )

Komentarz

5 GB? chyba przesada
          jak ktoś robi jakiś top ileś to wątpię, żeby wkładał tam tyle piosenek, żeby lista zajmowała 5 GB
          magazyn the rolling stones zrobił listę 500 piosenek wszech czasów
          Rolling Stones Magazine's Top 500 Songs
          dlaczego nie korzystasz z opcji szukaj?
          http://ifiboughtyourappalreadycaniup...acappstore.com

Komentarz

hmmm... mam taka liste top trojki ale to z plyt ktore kiedys byly wydane. Jedna plyta na jeden rok od 1982 do 2006 - okolo 360 piosenek.
            To sie nazywalo 25 lat przebojow trojki -
            przykladowa okladka : http://http://img105.imageshack.us/i...983bigkl4.jpg/
            Androgeniczna ciota pozdrawia, buzka!!

Komentarz

Zamieszczone przez czacha Zobacz posta
              Kiedys posiadalem cos co sie zwie Billboard Top 100. Skladalo sie to ze 100 najlepszych utworow w USA ktore przypadaly na dany rok poczynajac od poczatku lat 60-tych. Czyli 100 najlpopularniejszych poiosenek z 1960, 100 najlpopularniejszych piosenek z 1961, 100 najlpopularniejszych piosenek z 1962, 100 najlpopularniejszych piosenek z 1963.... i tak po sto najlpopularniejszych piosenek z kazdego roku az do 2006 niestety pad dysku pozbawil mnie tej kolekcji
              własnie o dokladnie cos takiego mi chodzilo mozesz chociaz podzielic sie informacją jak to zdobyles?

Komentarz

sciagnalem z internetu z torrenta. a dla tych ktorzy za moment zaczna sie pieklic - nie... sciaganie muzyki z internetu nie jest przestepstwem.
                instagram - czacha

Komentarz

Kradzież jest przestępstwem
                  ---
                  Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
                  NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
                  NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

Komentarz

kurde... zastanawiam sie tylko po kiego grzyba az TAKA kolekcja. Moje 360 piosenek to juz 1 dzien muzyki. Jesli bym sluchal wszytskich jak leci.
                    Jesli przyjmuje ze nie slucham wszystkich tylko te ktore sa ulubione to swoja droga beda piosenki ktore nie beda mi pasowac a co za tym idzie po kiego grzyba mi na dysku

Ale kazdy przeciez moze miec co chce
                    Androgeniczna ciota pozdrawia, buzka!!

Komentarz

Zamieszczone przez scurvy_shadow Zobacz posta
                      kurde... zastanawiam sie tylko po kiego grzyba az TAKA kolekcja. Moje 360 piosenek to juz 1 dzien muzyki. Jesli bym sluchal wszytskich jak leci.
                      Jesli przyjmuje ze nie slucham wszystkich tylko te ktore sa ulubione to swoja droga beda piosenki ktore nie beda mi pasowac a co za tym idzie po kiego grzyba mi na dysku

Ale kazdy przeciez moze miec co chce
                      ja kolekcje przebralem do kawalkow ktore mi odpowiadaly - po co trzymac cos czego sie nie slucha?

---------- Wpis dodano o 19:12 ---------- Poprzedni wpis dodano o 19:11 ----------

Zamieszczone przez ftpd Zobacz posta
                      Kradzież jest przestępstwem
                      tylko co to ma wspolnego ze sciaganiem muzyki z internetu?
                      instagram - czacha

Komentarz

na serio - kpisz?
                        ktoś włożył swój czas, pieniądze i umiejętności, żeby wyprodukować dany kawałek i go sprzedać (no chyba, że go udostępnił SAM za darmo).
                        mniejsza już o prawo, ale jeżeli to nie kradzież to jest po prostu chamstwo i nie ma co się usprawiedliwiać.

Komentarz

Zamieszczone przez Roberto Zobacz posta
                          na serio - kpisz?
                          ktoś włożył swój czas, pieniądze i umiejętności, żeby wyprodukować dany kawałek i go sprzedać (no chyba, że go udostępnił SAM za darmo).
                          mniejsza już o prawo, ale jeżeli to nie kradzież to jest po prostu chamstwo i nie ma co się usprawiedliwiać.
                          nie kpie - to co jest zgodne z prawem nie jest ani przestepstwem ani zadnym chamstwem
                          instagram - czacha

Komentarz

na serio tak uważasz? przerażające.
                            tym bardziej patrząc na to czym się zajmujesz...
                            i od kiedy chamstwo musi być niezgodne z prawem?
                            jest mnóstwo rzeczy, które są zgodne z prawem i są chamstwem.
                            Ostatnio edytowany przez Roberto; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

na serio tak uważasz? przerażające.
                              sciagam muzyke, filmy, seriale ... i dlaczego mam sie z tym zle czuc? co ciekawe, moja kolekcja oryginalnych plyt CD z muzyka ciagle rosnie ... wiec co ma sciaganie muzyki z sieci do kupowania plyt w sklepie? totalnie nic ..

tym bardziej patrząc na to czym się zajmujesz...
                              no widzisz, ale zdjecia tez sobie mozna sciagac do woli na wlasny uzytek, co innego ich udostepnianie i publikacja bez zgody autora. odnosnie praw autorskich prawo wyraza sie jasno, dlaczego mam sie zle czuc z tego powodu?

i od kiedy chamstwo musi być niezgodne z prawem?
                              jest mnóstwo rzeczy, które są zgodne z prawem i są chamstwem.
                              to rzuc przynajmniej ze trzy przyklady

PS. a "dzejlbrekowanie" iPhone'a to nie chamstwo i nie lamanie praw autorskich? dlaczego tego nikt nie potepia na forum? baaa.. sa nawet poradniki jak tego dokonac! ciekawe...
                              instagram - czacha

Komentarz

Pracuję...
                              X