Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń

Zatytułuj wątek tak, żeby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
Zobacz więcej
See less

jak zmienic/usunac haslo WPA2 (prywatne)

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • jak zmienic/usunac haslo WPA2 (prywatne)

  To pewnie proste, pomozcie
  Ustawilem w preferencjach sieci haslo WPA2 (prywatne) tak nazywala sie zakladka, no i wspolpraca z routerem d link DI-514 sie zakonczyla, airport jest polaczony ale siec wymaga hasla WEP, ktorego w sumie nie ustawialem, (wybralem zakladke WPA2 (prywatne))
  Prosze o wskazowki gdzie popelnim blad lub prosta rade jak usunac haslo, zadne odhacznie nie pomaga
  dziekuje bardzo
  Przemek
Pracuję...
X