Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń

Zatytułuj wątek tak, żeby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
Zobacz więcej
See less

Jak można poprawić jakość rozmów w Skype'ie?

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jak można poprawić jakość rozmów w Skype'ie?

Od dłuższego czasu rozmowy prowadzone przeze mnie w Skype'ie są bólem w kolanie: olbrzymie opóźnienia, bełkot itp. Dotyczy to zarówno rozmów komputer-komputer jak i komputer-telefon stacjonarny/komórka w Polsce i nie tylko. Trochę mnie to dziwi, bo jeszcze niedawno wszystko było OK i rozmowy były przyjemnością (przynajmniej z technicznego punktu widzenia ). Nie zauważyłem, żeby stan mojego komputera drastycznie się różnił od tego sprzed 3 tygodni. Przejrzałem forum, ale nic pożytecznego nie znalazłem w tej sprawie. Więc może ktoś ma jakieś porady by poprawić jakość?
    Używam iBooka G4 1,33 768 MB RAM i jego wbudowanego mikrofonu i głośników, system 10.4.6 i ostatnią wersję Skype'a, mam łącze 2 Mb/s.
    Dziękuję

mi jakosc rozmow sie schrzanila po tym jak zrobilem update skype'a :/

Komentarz

Nie mam pojęcia co u was bo u mnie chodzi dobrze i na komputer i na stacjonarny...

Komentarz

U mnie najnowszy Skype nie sprawia żadnych problemów
        facebook @tomaszwyka | twitter @tomasz | instagram @code

Komentarz

a miewacie czasem takie jakies dziwne odglosy w skypie?? takie rytmiczne stukanie - z rozna glosnoscia i predkoscia. nie wiem jak to opisac ale slychac to na 2 komputerach. jakby problem byl na linii a nie w ktoryms z komputerow.

Komentarz

Jaka sieć ? AirPort czy kabel ?

Komentarz

air port.

Komentarz

W igadu jest opcja "zastosuj renice+20" co zdaje się przyznaje temu programowi więcej "czadu" procesora. Może takie metody pomogą? Jeśli tak, to jak to zrobić? No, ale póki co jest mecz Anglików, trzymam za nich kciuki

Komentarz

Mialem ten sam problem... wystarczylo dokupic sluchawki z mikrofonem.
                  Dlaczego?
                  Nie jestem ekspertem, ale gdzies czytalem ze uzywanie skypea przez mikrofon i glosniki wbudowane w komputer powoduja rodzaj zapetlania dzwieku, przez co moga powstawac takie objawy jakie opisales.
                  polecam firme Logitech
                  http://www.logitech.com/index.cfm/pr...,categoryid=72

pozdrawiam

Komentarz

Quaten, mmmmmm... no dobrze, ale BYŁO dobrze i się skończyło. Dokupienie słuchawek z mikrofonem to nie problem, ale gryzie mnie czemu teraz ten Skype tak marnie u mnie działa. Pewnie kupię, ale muszę odczekać, bo się wstydzę wyjść na miasto po naszej przegranej. Dzis w banku facet mi powiedział, że jest mu (!!!!) przykro, że nasi tak zagrali. Jemu jest przykro, a mi???

Komentarz

Może podglosiles mikrofon i glosniki? Generalnie to, co napisal przedmowca jest faktem - bardzo latewo zapetlic dzwiek, a przez to zatyka sie skype. Mi jak skype sprawia problemy, to zakladam sluchawki i z reguly pomaga. Pomaga tez znalezienie sie w cichszym miejscu (w przypadku laptopa), ale nie dam glowy czy to ma jakies powazne znaczenie.
                      And I say 'bullshit'

Komentarz

Może mi ktoś powiedzieć jak w skypie zmienić ustawienia aby równoczesnie nie chodził mikrofon i głośniki bo rozmówca słyszy siebie w słuchawce :/ Nie wiem co z tym zrobić :/
                        Problem zawsze leży pomiędzy klawiaturą a oparciem fotela... ;)

Komentarz

Moze skype 1.5.0.17 (beta) mam tego skypa no i chodzi bez problemow kozystam z mikrofonu wbudowanego w kompa no i kamerka chodzi tyz czego nie moglem powiedziec o wcesniejszych wersjach skypa.
                          [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/212/c24518a3df403f6b.gif[/IMG][/URL]
                          Pozdrooo

Komentarz

A dziala kamerka z rozmówcami skypa pod Windowsem ??
                            Problem zawsze leży pomiędzy klawiaturą a oparciem fotela... ;)

Komentarz

Zamieszczone przez Rycerz
                              A dziala kamerka z rozmówcami skypa pod Windowsem ??
                              Działa. Niby czemu miała by nie działać

Komentarz

Pracuję...
                              X