Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń

Zatytułuj wątek tak, żeby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
Zobacz więcej
See less

Safari 3 jest szybkie? Sprobuj tego... Firefox 3 (alfa)

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Safari 3 jest szybkie? Sprobuj tego... Firefox 3 (alfa)

Uruchomilem. Odpadlem.
    Gdy bedzie gotowy, przeskakuje z ulubionej najszybszej i najbardziej przyjaznej jak dotad przegladarki, Safari, na rzecz dobrego efektu koncowego, jakim zapewne bedzie Firefox 3.

Ostatnia wersja: http://releases.mozilla.org/pub/mozi...ha7/mac/en-US/
    (Poprawiony link do alpha 7)

Ale ostroznie, jesli korzystasz na co dzien z Firefox 2, zabezpiecz swoj profil w Przegladarce.
    Moze namieszac.

W kazdym razie jest szybszy od czegokolwiek z czego do tej pory korzystalem.
    Ostatnio edytowany przez orzels; [ARG:4 UNDEFINED].

to ja bym może polecił raczej 5 a nie pierwszą alphę (osobiście na dysku mam właśnie wersję 3.0a5 i jest to już nawet staroć ;])
    dlaczego nie korzystasz z opcji szukaj?
    http://ifiboughtyourappalreadycaniup...acappstore.com

Komentarz

Jak zapewne kazdy "zjadacz" Windowsa zaczynalem swoja przygode z IE, jeszcze w wersji 4.0 Potem przesiadlem sie na Opere i od wersji 6 wylacznie na niej smigalem. Kiedy uruchomilem Opere na OSX srogo sie zawiodlem - brak plynnosci przegladania stron, dosyc powolne ladowanie aplikacji. Kiedy zaczalem uzywac Safari nawet juz taby mnie nie bawia. Mam myszke Logitecha z ruchomym skrolem wiec wystarczy ze przechyle kolko w prawo pojawiaja mi sie wszystkie okna aplikacji (jak F10) a w lewo wszystko (jak F9). Safari bardzo plynnie przewija strony. Firefoxa mialem na pececie moze przez godzine i wrocilem wtedy spowrotem do Opery bo tak jak przyzwyczailem sie teraz na klikanie na strzalki i F10 tak wtedy bardzo wygodnie uzywalo mi sie gestow myszki.

Co do predkosci wyswietlania stron to mam slabe lacze by to testowac. Pol mega to serjo niewiele tak mysle. Ale jak mialem w UK 2 mega to strony smigaly pieknie Poczekam na opinie o FireFoxie 3 jak bedzie w wersji finalnej. Moze ktos mnie przekona

Komentarz

W kwestji formalnej:
        http://www.myapple.pl/showthread.php?t=44030

Komentarz

A Opery 9.5 (Kestrel) próbował? ;>

Komentarz

Zamieszczone przez orzels Zobacz posta
            Uruchomilem. Odpadlem.
            Gdy bedzie gotowy, przeskakuje z ulubionej najszybszej i najbardziej przyjaznej jak dotad przegladarki, Safari, na rzecz dobrego efektu koncowego, jakim zapewne bedzie Firefox 3.

W kazdym razie jest szybszy od czegokolwiek z czego do tej pory korzystalem.
            Nieznacznie szybszy od koszmarnie wolnego dotychczasoego FF, muł w porównaniu z Safari i megamuł w porównaniu z nową Operą Kestrel. Dalej obrzydliwy, ciężki, niemakowy FF. To wersja beta ale zdążył mi się powiesić 3 razy w 7 minut.
            Maki Talkie - podkast o Apple i technologii

Komentarz

Hmm, czy to jest normalne ze jak przegladam strony, w miejscu jak sa reklamy dodane przez google, po najechaniu kursorem na ktorakolwiek blokuje sie scroll w dol? Uzywam Safari 3 i ten efekt mam nawet na touchpadzie. Czy ktos mial podobny przypadek?

Komentarz

Zamieszczone przez chris.zurada Zobacz posta
                Hmm, czy to jest normalne ze jak przegladam strony, w miejscu jak sa reklamy dodane przez google, po najechaniu kursorem na ktorakolwiek blokuje sie scroll w dol? Uzywam Safari 3 Beta i ten efekt mam nawet na touchpadzie. Czy ktos mial podobny przypadek?
                Problem jest znany. Omijaj reklamy z lewej strony.

Komentarz

tak, też juź o tym tutaj było ;]
                  dlaczego nie korzystasz z opcji szukaj?
                  http://ifiboughtyourappalreadycaniup...acappstore.com

Komentarz

Zamieszczone przez MacGyver Zobacz posta
                    W kwestii formalnej to taki alfowy FF nazywa sie nieprzypadkowo "Minefield"
                    Dzieki za ostrzezenie.

Komentarz

Uruchomilem. Odpadlem.
                      Rzeczywiście szybka jest ta przeglądarka ale skoro najbardziej jak dotąd przyjazne jest dla Ciebie Safari to po co chcesz to zmianiać ?
                      Safari 3 to też wciąż wersja testowa. Jak finalna wersja będzie szybsza od Gran Paradiso to co zrobisz ? znowu się przesiądziesz ? i tak w kółko, jak ukaże się szybszy produkt to na niego zaraz przejdziesz ?
                      Wybacz, to Twoja sprawa ale pachnie mi to nerwówką jakąś.
                      Safari jest wystarczająco szybkie. Nawet w wersji 2 używał bym Safari bo jest dla mnie, tak jak i dla Ciebie, bardziej przyjazne.
                      [I]Witos[/I]

Komentarz

Nerwowka? Niekoniecznie. Chec poznawania roznych opcji i wersji? Z pewnoscia.
                        Rownie dobrze przywiazanie do jednego produktu i blokade mentalna przed wszelkiego rodzaju nowosciami mozna by nazwac zatwardzialym konserwatyzmem...
                        Ok. Niech bedzie ta nerwowka

P.S. Na Shiire sie tez czasami przesiadam... Wiem, pograzam sie calkowicie juz.
                        P.S. II I Camino tez.. W pasy mnie trzeba..

Komentarz

W pasy mnie trzeba..
                          Za to, ze Ci sie Firefox podoba to na pewno :P
                          Maki Talkie - podkast o Apple i technologii

Komentarz

Zamieszczone przez insider Zobacz posta
                            Za to, ze Ci sie Firefox podoba to na pewno :P
                            Walczysz o pierwsze miejsce na czarnej liście Mozilla Foundation? Czy może jakieś negatywne doświadczenia z lisami? Bo naprawdę strasznie FF nie lubisz...
                            [B]Nobody expects the spanish inquisition[/B]

Komentarz

Nie wiem Panowie co Wy widzicie w FF i Operze (jakies przyzwyczajenia windowsowe?). Safari 3 jak dla mnie jest nadal poza konkurencja Szybkosc, plynnosc, makowosc, niezawodnosc. Jak mam liczyc podskowi Opery czy tez FF zanim sie uruchomi i jeszcze znosic ich wyglad to zdecydowanie wole Safari, ktore jest included

Komentarz

Pracuję...
                              X