Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń

Zatytułuj wątek tak, żeby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
Zobacz więcej
See less

Aktywacja Orange free

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Aktywacja Orange free

Czesc,

Ile czasu zajela Wam aktywacja karty sim w orange free? Kupilam dzisiaj w poludnie i jeszcze nie dziala. Pewnie jestem zbyt niecierpliwa, ale potrzebuje internet(teraz uzywam goscinnie)

nie wiem czy cie to pocieszy ale sasiad w sieci A1 austria czeka juz 5 dzien. mi w tmobile aktywowali zanim doszedlem do domu. czyli w ciagu max 15 min. niestety operatorzy czesto sobie robia 7 dniowe furteczki. ale zadzwon do BOK orange i powiedz im pare slow. takich cieplych
    maka, cukier, tluszcz, jajka. wymieszac, dodac jabluszka z cynamonem. jest szarlotka

Komentarz

Em nie wiem jak orange ale era to robi w ciągu 24h przeważnie w ciągu 1h
      Hej

Komentarz

No to padne jak bede musiala jeszcze czekac kilka dni. Chyba tylko te cieple slowa mi zostalyA dzisiaj pewnie nikt nie pracuje.

Komentarz

Pracuję...
        X