Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń

Zatytułuj wątek tak, żeby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
Zobacz więcej
See less

Czat wp nie dziala. POMOCY!

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Czat wp nie dziala. POMOCY!

Czesc.
    Gdy wchodze na czat.wp.pl (z czatem na onecie jest tak samo, ale czateria dziala poprawnie) moge wybrac pokoj, nawet sie zalogowac, ale potem gdy przechodzi do bezposredniego okna czatu wyswietla sie przez chwile filizanka (albo i nie), nastepnie czasem nic, a czasem "Blad, kliknij, aby zobaczyc szczegoly". Klikam, wyswietla sie: "nie udalo sie uruchomic tego programu" po kliknieciu "szczegoly" pojawia sie Konsola Java z tekstem:
    Wtyczka Java 1.5.0_30
    Używam JRE w wersji 1.5.0_30-b03-389-9M3425 Java HotSpot(TM) Client VM
    Katalog domowy użytkownika = /Users/*******

Mam Maca 10.5.8
    Safari: Wersja 5.0.6 (5533.22.3)

Dodam, ze kiedys wszystko dzialalo poprawnie.
    Bardzo prosze o pomoc! Dziekuje za wszystkie odpowiedzi!

Spróbuj na Firefox.

Komentarz

niestety nie pomoglo. moze cos innego?

Komentarz

Pracuję...
      X