Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń

Zatytułuj wątek tak, żeby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
Zobacz więcej
See less

Sensowny internet do iphone-najlepiej orange (100mb)

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Sensowny internet do iphone-najlepiej orange (100mb)

Poszukuje jakiegos internetu z limitem na 100mb najlepszy bylby orange bo na ta siec mam simlocka i nie musial bym sciagac...Istnieje jakies sensowne rozwiazanie tam?
    Cenowo z tego co wiem jest najtaniej 5zl=100mb w play
    A moze z ery za 10zl 100mb a potem obcinaja predkosc
    Jeszcze czytalem o gadu air,ale i tak chyba bardziej oplaca sie play?

Przecież masz regulaminy usług, wystarczy poczytać.

Wspomnę tylko o Play, pamiętaj, że ta sieć działa w dużej części (poza miastami) na nadajnikach Plusa i tak albo trzeba internet wyłączyć (automatycznie może robić to operator) lub wykupić dodatkowy pakiet na te nadajniki.
    Ja mam dwa pakiety i jestem zadowolony. Jeszcze jedno, jak zakupisz pakiet danych, zanim poprzedni się skończy, to dane przejdą na następny miesiąc - bardzo fajnie rozwiązane. Gdyby tylko jeszcze pakiety mogły się same przedłużać, no ale wszystkiego mieć nie można.

A jeszcze jedno, jak masz simlocka to,
    1. Zostać w Orange
    2. Wybul te 77pln i zdejmij lock w Orange
    Nie pakuj się w ultrasn0wy i inne g...a bo to tylko problemy potem robi - zresztą pewnie sam o tym czytałeś na forum już.
    Ostatnio edytowany przez narkoman; [ARG:4 UNDEFINED].
     MBP Retina 2,7 15,4" 16GB 512GB
     MBA (4,2) 1.7 13" 4GB 128GB
     iPhone 2G i najnowszy ;-)

Komentarz

JEśli abonament jest na firmę to za 8 zł masz 100mb.
      "AVALON" - Konsultant Klientów Biznesowych Orange
      1.MacBook 13,3 - 2,4 Ghz 2GB "blacha" + iPhone 3GS
      2.MacBook 13,3" 1.5 GHz czarny + iPhone 3G - żony
      3.Parrot MKi 9100 - zestawy głośnomówiące Bluetooth (dedykowany iPhonowi)

Komentarz

Jest na firme ale ja korzystam na innym numerze (mix chyba) narkoman a możesz powiedzieć z jakiego pakietu korzystasz że ci przechodzą niewykorzystane mb na nastepny miesiac ?

Najwieksza wada pakietu play jest to że trzeba czekać pełen miesiąc żeby zamowic drugi pakiet (nastepne 100mb) nie mozna w trakcie miesiaca jak sie skonczy te 100mb wziac nastepnego....

Z zasiegiem play nie ma problemu

Komentarz

Pracuję...
        X