Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń

Zatytułuj wątek tak, żeby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
Zobacz więcej
See less

internet bez limitów tylko na 2-3 miesiące ?

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • internet bez limitów tylko na 2-3 miesiące ?

  Witam,

  mam pewien problem - w jaki sposób podłączyć/dołączyć internet do domu w małym mieście tak by płacić/używać go tylko 3 miesiące? Potrzebuję podłączenia tylko na taki czas, i chciałbym uniknąć płacenia za np. 12 miesięcy. Sposób jest dowolny (może np. jest jakaś oferta sieci komórkowych?? ), o router itp. się nie martwię, tylko o samo doprowadzenie internetu. Z dróg naziemnych to możliwe że TPsa ma tam neostradę, ale to raczej problemu nie rozwiązuje.

  ważne jest też żeby internet nie był limitowany - tzn. nie ma problemu jeżeli po "zjedzeniu" xx Gb danych prędkość zmaleje - chodzi tylko o to żeby nie płacić za ekstra dane po przekroczeniu jakiegoś pułapu danych.

  istnieje jakieś cudowne rozwiązanie?

  z góry dzięki, może ktoś coś takiego przerabiał i zarzuci dobrą radą
  pozdrawiam
  Klimer

 • #2
  na czas nieokreślony to jedyne co mi przychodzi to internet na kartę z modemem wyglądającym jak pendrive. Tyle że po przekroczeniu musisz doładować, więc to nie rozwiązuje sytuacji. Możesz popytać się*i wziąć może na jakiś okres testowy? Chyba jest taka opcja.
  Komputer:  Mac Mini (Late 2009), Keyboard, Magic Mouse

  Komentarz


  • #3
   Jeśli nie bierzesz od operatora modemu to możesz podpisać umowę na czas nieokreślony. Co to dostawców to zarówno po wykorzystaniu limitu dalej możesz korzystać, ale prędkość mocno spada. Tak przynajmniej jest w iPlusie, OrangeFree czy PlayOnline. Nie wiem jak w Erze. Pozostaje także opcja prepaidowa, ale nie wiem, czy w tym wypadku można ściągać ponad limit.

   Komentarz


   • #4
    Ja napisze tak kup sobie zwykły AP z dobrą antenką, (zewnętrzny z antenką 14DBi koszuje 220zł lub wewnętrzny z APPro za 122 i Antenka 9DBI za 30) i podłącz się do jakiejś sieci w zasięgu oczywiście za zgodą właściciela i po problemie. Lub lokalny prowider i umowa na czas nieokreślony

    Komentarz


    • #5
     dzięki za rady! trochę pogooglałem żeby posprawdzać info od Was i trafiłem na stronkę multimo.pl - oferują oni bezterminowe umowy na internet stacjonarny i mobilny. nie wiem na jakim operatorze opiera się ich infrastruktura internetu mobilnego, ale nawet stacjonarny przy umowach bezterminowych nie jest taki tragiczny. chyba tam się zgłoszę (ale muszę dopytać o wszystko, bo po 5 minutach przeglądania ich strony nie wszystko jest dla mnie jasne).

     niestety sprawdziałem np. orange, i nie zauważyłem żeby oferowali oni bezterminowe umowy :/ (a z takimi jak wiecie pewniej - spałbym spokojniej pakując się w takie orange czy plus, niż jakieś multimo)

     miał ktoś z nimi do czynienia?

     Komentarz


     • #6
      Ja brałem sobie internet na 3-4 miesiące, latem, kiedy jestem często poza domem. W Orange nie było z tym problemów, wszystko załatwiłem u lokalnym punkcie.

      Komentarz


      • #7
       Ja korzystam z umowy bezterminowej w Orange. Usługę włączam np. na miesiąc, potem zlecam jej wyłączenie. Pamiętać należy, że usługa zaczyna działać z początkiem okresu rozliczeniowego ( jeśli np jesteś już klientem Orange, trzeba jej włączenie zlecić odpowiednio wcześniej. Podobnie jest z zaprzestaniem korzystania z usługi , trzeba zlecić wyłączenie przed końcem okresu rozliczeniowego.

       Ciekawą ofertą jest ta od Play. Internet na kartę. Ceny są całkiem, całkiem.
       Maki Talkie - podkast o Apple i technologii

       Komentarz

       Pracuję...
       X