Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń

Zatytułuj wątek tak, żeby jego nazwa od razu coś mówiła.

Wątki nazwane 'mam problem z...' (lub wszelkie ich modyfikacje, zwłaszcza samo 'mam problem') nie mówią absolutnie nic, kiedy się je przegląda. Tak samo te, które w tytule zawierają szczątkowe informacje ('nie działa komputer' i tak dalej).

Pamiętajmy, że duża cześć Użytkowników nie czyta 'wszystkiego jak leci', tylko patrzy na tytuły wątków i wchodzi tylko w te, w których a) może pomóc; b) jest coś interesującego. Dlatego część Waszych problemów może długo pozostawać bez odpowiedzi. Do tego przecież forumowa wyszukiwarka oraz Google indeksują zawartość forum i potem w wynikach wyszukiwania widać właśnie tytuły wątków.

Dlatego właśnie wątki o tytule, które nic nie mówią będą (przy braku dyskusji) usuwane do kosza lub ich autorzy otrzymają stosowną nagrodę za robienie nieporządku i utrudnianie życia sobie i innym użytkownikom.
Zobacz więcej
See less

ibook G3, Airport, Linksys, Neostrada..

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • ibook G3, Airport, Linksys, Neostrada..

  Potrzebuję pomocy przy konfiguracji..

  Mam ibook`a G3 i dokupiłem do niego kartę Airport. W domu mam również neostradę rozdzieloną poprzez Linksys WAG54G2 na 4 kompy na kablu plus małą sieć WiFi.
  Kartę wsadziłem prawidłowo do ibooka,widzi ją i widzi też tą moją małą sieć WiFi.. jest ona zabezpieczona hasłem WPA. Hasło wpisuję tak: "$hasło" Jednak za cholerę się z nią nie łączy..
  Płyta do routera jest ale obsługuje tylko kompy z Tigerem (w góre) , a ja mam tu Panther`a. Jak to wszystko ustawić?

 • #2
  haslo WPA nie wymaga $ z przodu. $ jest tylko dla kluczy WEP i to zapisanych szesnastkowo.
  Komputer: iMac 17" Core Duo 1,83 GHz -> Core 2 Duo 2.16, 2GB RAM, 160 GB HDD, AP/BT/SD, Mac OS X 10.6.2
  + minikomputer z procesorem Atom, XP/Madriva/Ubuntu/Windows7 + laptop PC z Vista.

  Komentarz


  • #3
   mozliwe ze na routerze jest ustawiona obsluga kart WIFI typu G, natomiast oryginalny Airport do ibooka G3 jest karta typu B, trzeba w liveboxie ustawic zeby obsluzyl ten typ kart, oraz najlepiej zmienic szyfrowanie na WPA, zamiast WEP z ktorym OSX srednio sobie radzi, przerabialem ten temat na Powerbook G4 z Leopardem i siecia szyfrowana WEP

   Komentarz

   Pracuję...
   X