Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń

W DZIALE GIEŁDA NIE KOMENTUJEMY!

W związku z regularnym łamaniem zasad, przypominam, że w dziale GIEŁDA zabronione jest komentowanie ogłoszeń i podbijanie ich nic nie wnoszącymi postami. Dotyczy to w szczególności komentarzy dotyczących ceny wystawianych przedmiotów.

Będzie to traktowane jako SPAM i karane ostrzeżeniem.

Dziękuję za uszanowanie zasad naszego forum.
Zobacz więcej
See less

SKRADZIONY IPHONE 5 nr. seryjny: C36JLWKADTWD, IMEI: 013404007416240

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• SKRADZIONY IPHONE 5 nr. seryjny: C36JLWKADTWD, IMEI: 013404007416240

Telefon nowy. Kolor czarno-grafitowy. Przyklejona folia na wyświetlacz + CASE przeźroczysty-matowy plastikowy, w niebieskiej skarpetce z logiem PZU.

Skradziony w Krakowie w Galerii Kazimierz w dniu 17.11.2012 w godzinach 13-19, a najbardziej prawdopodobne, między 16 a 19.

Za pomoc w odnalezieniu NAGRODA!!!
    Ostatnio edytowany przez matiaczek; [ARG:4 UNDEFINED].

A mozna, z ciekawosci, spytac w jaki sposob straciles telefon? Juz tlumacze skad ta ciekawosc - trzy- czy szesciogodzinny przedzial czasowy, biorac pod uwage miejsce kradziezy, jest dla mnie raczej dziwny, chociaz moze to tylko ja co kilkanascie minut wyciagam telefon, by chociazby sprawdzic godzine... Czyli co, kieszonkowiec? Czy moze zostawiles gdzies na stoliku i ktos sobie przywlaszczyl?

Komentarz

dodaj do bazy bazagsm.pl
      a lokalizacja nie działa ?

Komentarz

Find my iPhone było włączone?
        N 3100>LG B2050>SE K300i>Motorola V235>Siemens S65> SE K700i> SE K550i>N 6288>Nokia N70>Nokia N73>SPV M650>Nokia N95-1>HTC TyTN II>Nokia N95-2 8GB> SE XPERIA X1i>Samsung Omnia HD>Samsung Omnia II>11x iPhone 3GS 32GB>Samsung Galaxy S>iPhone 4 16GB>HTC Desire HD>iPhone 4 32GB>4S 16GB>4S 32GB>5 32GB

Komentarz

Jaka pojemność ? Mam jednego podejrzanego .

Komentarz

Pojemność 16 GB, dodatkowo mogę zawęzić godziny kradzieży do pomiędzy 15:45 - 17:40.
            Ostatnio edytowany przez matiaczek; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Powiedz papa do swojego iPhone'a. IGŁA W STOGU SIANA

Komentarz

Zamieszczone przez Dalvikir Zobacz posta
                Zobaczymy jak będziesz się śmiał jak zginie Ci tak drogi sprzęt...
                In­te­ligen­tni ludzie są często zmusza­ni do pi­cia, by bez­kon­flik­to­wo spędzać czas z idiotami. - Ernest Hemingway

Komentarz

Zamieszczone przez Dalvikir Zobacz posta
                  Życzę Tobie abyś zgubił swojego. I napisz nam o tym na forum. Zacytuje Twoje ciepłe zdanie.

Komentarz

nie wiem czemu się go czepiacie... ;/ napisał prawdę, szkoda tylko ze w tak mało miły sposób
                    Always Ready!!! ;)

Komentarz

Nikt się tutaj go nie czepia. Tylko zwraca uwagę. Po pierwsze post nie wnosił nic do tematu, po wtóre niepotrzebna ta uśmiechnięta minka na końcu zdania. Po trzecie, post dodany nie wiadomo w jakim celu, tym bardziej, iż według jednego z użytkowników piszących powyżej, pojawiła się iskierka nadziei na odnalezienie telefonu. Patrząc po dacie zamieszczenia ogłoszenia o utracie iPhone'a, można wywnioskować, że człowiek ten zapłacił ogromną cenę za swój sprzęt (na aukcjach powyżej 3300 zł, w iSpocie tego czasu widniała astronomiczna cena 3999 zł za 16 GB). To było po prostu nie na miejscu.

Komentarz

Się dziwicie... Tu jest Polska, niektórym do pełni szczęścia brakuje tylko żeby mu jeszcze opony na parkingu poprzebijali.

Komentarz

Chyba nie wierzysz ze ktos Ci odda iphone 5

Komentarz

Zamieszczone przez Axellvak Zobacz posta
                            Życzę Tobie abyś zgubił swojego. I napisz nam o tym na forum. Zacytuje Twoje ciepłe zdanie.
                            Dla jasności dodam że jakis czas temu napisala tu dziewczyna ze skradziono jej iPhone 4S, wiesz co jej odpisałeś? "Powiedz papa do swojego telefonu" wiec nie cwaniakuj.
                            Skradziono mi juz raz telefon i trudno stało sie, wiem natomiast że nie jest to sprawa łatwa a jak wiemu uczciwych złodziei mało na swiecie.

Komentarz

Oszustów i kłamców jak Ty za to na świecie jest dużo ale nie będę wchodził w szczegóły. Po co mam psuć Twój nowy imicz.

Ps. Etui sobie sam kupiłem.
                              Koniec OT.

Komentarz

Pracuję...
                              X