Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń

W DZIALE GIEŁDA NIE KOMENTUJEMY!

W związku z regularnym łamaniem zasad, przypominam, że w dziale GIEŁDA zabronione jest komentowanie ogłoszeń i podbijanie ich nic nie wnoszącymi postami. Dotyczy to w szczególności komentarzy dotyczących ceny wystawianych przedmiotów.

Będzie to traktowane jako SPAM i karane ostrzeżeniem.

Dziękuję za uszanowanie zasad naszego forum.
Zobacz więcej
See less

Opinie o przedającym MEDIA-GLIWICE

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Opinie o przedającym MEDIA-GLIWICE

Witam, czy ktoś z was ma jakieś doświadczenia z tym sprzedającym?
    http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=26304969
    Sprzedaje telefony po bardzo okazyjnych cenach.
    Samych iP 5s sprzedał już ponad 100 - tyle widziałem na aukcjach. Fakt faktem są z USA, więc może być problem z egzekwowaniem gwarancji u tego sprzedającego, ale chętnych nie brakuje.

Też widziałem jego aukcje i również jestem ciekaw opinii.

Komentarz

Jestem właśnie na kupnie iphona.
      Też zastanawiam się nad kupnem u nich srajfona za 2419.
      Generalnie martwi mnie ta własna gwarancja-komisu(po co mają naprawiać jak aktywują czujnik wilgoci i masz po gwarancji)
      Z drugiej strony nie mają tak strasznie dobrej oferty spokojnie kupi sie za 2400-2500 telefon z uk i gwarancją apple.

Więc pytanie czy jest sens ryzykować za te ok 200zł problemami z gwarancją.

Komentarz

Czytałem, że jest bardzo duży problem z ich "gwarancją". Mnie nie stać na takie oszczędności.
        iP4 z iOS 7

Komentarz

Znalazłem jakieś opinie:
          PPHU GSM MOBILE Handlarze komórkami z Gliwic- Nie-Polecam.pl

Myślę nie warto.

Komentarz

Zamieszczone przez MC_ Zobacz posta
            Czytałem, że jest bardzo duży problem z ich "gwarancją". Mnie nie stać na takie oszczędności.
            To jest właśnie najbardziej niepokojące. Żeby nie zostać z ręką w nocniku po kilku miesiącach.

Zamieszczone przez mmaciek Zobacz posta
            Znalazłem jakieś opinie:
            PPHU GSM MOBILE Handlarze komórkami z Gliwic- Nie-Polecam.pl

Myślę nie warto.
            "Zalanie cieczą" to chyba ich ulubiony sposób na spławienie klienta z roszczeniem gwarancyjnym.
            Ostatnio edytowany przez koliberek1; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez koliberek1 Zobacz posta
              To jest właśnie najbardziej niepokojące. Żeby nie zostać z ręką w nocniku po kilku miesiącach.

"Zalanie cieczą" to chyba ich ulubiony sposób na spławienie klienta z roszczeniem gwarancyjnym.
              Przecież gwarancja Apple nie wymaga ani faktury ani rachunku i nie ma znaczenia czy zostal kupiony w Polsce USA czy Niemczech..jezeli jest nowy to ma gwarancje i tyle..a realizuje ja serwis Cortland lub isource mam macbooka z Usa i gwarancja normalnie obowiazuje w Polsce..dzisiaj dokonalismy zakupu telefonu u tego sprzedawcy i zobaczymy..

Komentarz

Zamieszczone przez tawanna Zobacz posta
                Przecież gwarancja Apple nie wymaga ani faktury ani rachunku i nie ma znaczenia czy zostal kupiony w Polsce USA czy Niemczech..jezeli jest nowy to ma gwarancje i tyle..a realizuje ja serwis Cortland lub isource mam macbooka z Usa i gwarancja normalnie obowiazuje w Polsce..dzisiaj dokonalismy zakupu telefonu u tego sprzedawcy i zobaczymy..
                Jeśli chodzi o iPhona to niestety z jakiej dystrybucji pochodzi jest ważne. I niestety telefon z USA w PL nie będzie miał gwarancji. Na komputery z USA gwarancja oczywiśćie w PL obowiązuje, ale tu mówimy o telefonach. Więc pozostaje życzyć udanego i bezawaryjnego iPhona bo inaczej na gwarancję trzeba odsyłać do USA.
                Ostatnio edytowany przez pavi7600; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Kupiłem u nich iP5s - 2249 pln za 16GB silver ver. USA
                  Kontakt telefoniczny - zerowy ! ale na maila odpisują szybko, choć o warunki gwarancji itp. pomijają odpowiedź.

Zamówiłem tel we wtorek (zależało mi na FV w styczniu więc stosunkowo wcześniej zamówiłem i upewniłem się że wyrobią się w styczniu - potwierdzili.
                  Przelałem kase i czekam... dostałem info, że po wyjściu od nich dostane maila od DHL
                  Piątek (ostatni dzień miesiąca) wale do nich pytanie kiedy co i jak - odpowiedź: niestety nie mogą zrealizować zamówienia.
                  Zaproponowali zwrot kasy albo inny kolor - wybrałem zwrot kasy

Masakra.

Komentarz

NIE KUPOWAĆ POD ŻADNYM POZOREM

Własnie miałem u nich zamówić telefon, ale nie ma opcji się do nich dodzwonić, na żaden z wielu numerów, na maile odpisują po 3 dniach, i poszukałem na ich temat dane w necie, okazało się, że w 2007 już kupiłem od nich telefon i mnie wykiwali bez mydlą - uszkodzony, bez opcji naprawy. Tylko nazwę zmienili już kilka razy, wtedy to była głośna sprawa bo wiele osób podobnie załatwili, teraz działają najwyrazniej tak samo. ODRADZAM!

Komentarz

Właśnie znikła cała oferta z Allegro tego użytkownika

Komentarz

Ktoś mówił, że działają pod nową nazwą alfamixolkusz i mają identyczny regulamin. Kupiłem od nich nie wiedząc jeszcze o tym fakcie i działają bardzo sprawnie, o media opinie były nieciekawe.

Komentarz

Alfamixolkusz konto zawieszone Przedmioty użytkownika alfamixolkusz - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Komentarz

Ale kręcą

Komentarz

Pracuję...
                            X