Ogłoszenie

Ogłoszenie Module
Zwiń

W DZIALE GIEŁDA NIE KOMENTUJEMY!

W związku z regularnym łamaniem zasad, przypominam, że w dziale GIEŁDA zabronione jest komentowanie ogłoszeń i podbijanie ich nic nie wnoszącymi postami. Dotyczy to w szczególności komentarzy dotyczących ceny wystawianych przedmiotów.

Będzie to traktowane jako SPAM i karane ostrzeżeniem.

Dziękuję za uszanowanie zasad naszego forum.
Zobacz więcej
See less

BIM Service Jelenia Góra - POLECAM

Page Title Module
Przenieś Usuń Zwiń
X
Conversation Detail Module
Zwiń
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • BIM Service Jelenia Góra - POLECAM

  Chciałbym tutaj na forum polecić firmę p.Michała z Jeleniej Góry czyli BIM Serwis (internetowe kupjablko.pl) Miałem przyjemność kupować już drugi komputer u niego i mogę z czystym sumieniem polecić go jak bardzo kompetentnego i miłego sprzedawcę. W przeciwieństwie do większości sprzedawców "korporacyjnych" p.Michał wie o czym mówi i co sprzedaje. Jest również bardzo elastyczny (bez żadnego problemu poczekał prawie godzinę po skończonej pracy aby dokończyć ze mną transakcję), a komputery ma w naprawdę dobrych cenach.

 • #2
  Miło, tym bardziej, że to użytkownik naszego forum. Fajnie również, że kupujący umie docenić starania sprzedającego zamiast ulegać wątpliwemu urokowi supermarketów. Miłego użytkowania
  Parafrazując regulamin: Nie udzielam porad poprzez Prywatną Wiadomość. To uderza w charakter i sens istnienia forum, które daje każdemu prawo do zadania pytań i poznania odpowiedzi na nie.

  Komentarz

  Pracuję...
  X